Estetik hep gzelletirir mi sanyorsunuz buda estetik facias

aynen... ama bence kocasının kedilere düşkün olduğu konusunda da yanılmış :KK70: terk edildiğine göre

Adam kediye düşkünmüş. Karısının kedi gibi olmasına değil ki.. Karısı raydan çıkmış iyce kediden çok başka bişeye benzemiş..

bildiğim kadarıyla kadın terk edildikten sonra kendini kediye benzetmeye çalışıyordu.kocasına yaranmak istedi belkide.çünkü kocasını çok sevdiğini kocasınında kedileri çok sevdiğini ve bir gün karısını terk etikten sonra bu kadıncağızında kedi gibi olursam beni kabul eder diye düşünerekten bu operasyonlara başladığını okumuştum. ve tabiki koca geri dönmedi olan bu zavallı kadına oldu psikolojisi bozuk olmasa zaten bu halinden memnun olacağını sanmam çok yazık ama o böle mutlu oluyodur belki artık kendini eksik hissetmiyordur.ben çok üzülüyorum böle terkedilip ne yapçağını şaşıran kadınlara.o sevdikleri adamları bi çuvala koyup yakmak istiyorum

haklısınız, ben de bu şekilde okuumuştum. bu hanım'ın kocası çok zengin bir adammış. bir gün kendisini çok daha genç bir kadın için terkedince, kadıncağız da güçlü bir depresyona girmiş. daha genç ve daha güzel olmak için, kocasını geri kazanmak umuduyla bıçak altına yatmış. tabii psikolojisi bozuk olunca yüzünü de bozmuş. korkulacak ve dalga geçilecek değil, acınacak ve üzülünecek bir durum bence.

4.jpg

önceki hali buydu estetiğe çokta ihtiyacı varmış gibi durmuyordu

5.jpg

sonra bir estetik merakı başladı

6.jpg

Tam 30 kez ameliyat oldu. Ameliyat olmasının nedenini ise "Eşimin kedilere olan tutkusunu bildiğim için, biraz kedi güzelliğine kavuşmak istedim. Estetik operasyonları bu amaçla yaptırdım." diye açıkladı.

7.jpg

Şu anda 57 yaşında olan kadın, bunların sonucunda vahşi bir kediye benzediği için kocası tarafından terk edildi.

8.jpg

son haliyse bu
2 milyon dolarlık yüzüyle, yüzüne bakılamayacak hale gelen Jocelyn Wildensteyn şimdi modacı sevgilisi Lloyd Klein'le birlikte
.

Ulen bu haliyle bile sevgilisi var şimdi ben isyan etmeym de ne yapayım :KK9::KK9: Şaka bir yana kendini mahvetmiş yazık :KK53:

İnsan oğlu çok nankör yetinmeyi bilmiyoruz yaradan saglıklı sıhatli elimizi ayağımızı düzgün yaratmiş şükretmek yerine kendimizi maymuna çevirmek çabası nedir anlam veremiyorum. . düşünsenize bi insanın saçının telini tırnagını yaratabilirmiydikde yaradanın yarattıgından memnn olmayıp böylesine saçmalayabiliyoruz.Allah islah etsin

Aman Allah ım insanlıktan cıkmıs sebebıde cok komıkmış,yaa sımdı nasıl sevgılı bulmus bu halde cok enteresan parası ıcındır bence,adamın ruh sağlığını bozar bu yaaa sevişirken bile korku filmi çekiminde gibi hisseder insan kendını.Ay tövbe yarabbim.Allah akıl fikir versın:KK19:

X