Esmerlik ve catlaklar

B&M

FB & M & YE
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2007
8.556
25
37
kızlar benim karnımı gördükce moralim bozuluyo göbeğime kadar catlak ve hafif esmerlik var nolcak ya gecermi bu esmerlik catlaklara napıcaz doğum yapanlar ne yaptınız yada ne yapıyosunuz catlaklarınıza ...ben petek dincözün programında reklamı verilen b.... die bi krem var onu aldım ama hiç bi işe yaramadı :1no2: senağlama

valla ben çatlaklarımla yaşamaya kendimi alıştırdım. ne yapsam geçmeyecek biliyorum.

cnm bende oyleyım.tenım esmer ve cok kotu gobegım harıta gıbı.çok çatlagım var.ama ben o kremlere bı ton para doktum en pahalılarını aldım.hiç fayda goremedım.olmuyo yanı.hamıleyken o kadar dıkkat etmemem ragmen çatır çatır çatladım valla

daha cok degıl ama tenımız esmer oldugu için çalayınca aradan beyaz beyaz derıler daha belırgın oluyo cnm

esmer ten daha az çatlar daha doğrusu melez ten ben sadece bebe yağı sürdüm bi tane çatlağım yok sürmesem de olmazdı bence esmerlik bende de vardı kese attım bayağı azaldı bi de tüyler çıkmıştı göbek çevremde doktorum geçer dedi kese atmama da laf etti fazla uyarmamalıymışız o bölgeyi daha geç düzelirmiş yoksa

NASIL YANİ ESMERLİKLERMİ KESEYLE GİTTİİ EE BEN KESELİYORUM KESELİYORUM GİTMİYO KIZZ NİEEE

çatlaklar 2 sene bitiminde çoğunluğu yok oluyor çünkü beyazlaşıyor ve karın kendini toparladığı için geriliyor hiç kafana takma canım..

Bende esmerım ılerde hamıle kaldıgımda cok korkuyorumm ve catlamaya musaıt bı cıldım varr allah yardımcım olsun bende heralde alısırımm

X