Esma ve dua tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz?

Guldmrr

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2020
5
9
24
Esma ve dua tecrübelerinizi paylaşıp bizide bilgilendirebilir misiniz ablalarim

Neden öyle dedin kazen

5. üyeliği aldı ve defalarca aynı konuyu açıyor. Telefonda sordum nedir problem şifre vs sorunumu ? üyeler ile dalga geçer gibi sürekli aynı konuyu açıyorsunuz dedim. Hayır o ben değilim demez mi ?

Belli takıntı problemi varda inanın ben çekemem

5. üyeliği aldı ve defalarca aynı konuyu açıyor. Telefonda sordum nedir problem şifre vs sorunumu ? üyeler ile dalga geçer gibi sürekli aynı konuyu açıyorsunuz dedim. Hayır o ben değilim demez mi ?

Alemsin 😄

O zaman gerçekten problemi var. Acaba açtığı konular dikkat çekmiyor da, yeni üyelikle açarsam dikkat çekerim diye mi düşünüyor?
İnsan üşenir habire üyelik açmaya yahu!

kızlar merhaba günaydınlar hamile kalabilmek için ve dilek istek kabulu için iki tane dua sayfası açtım başka gruplarımda var okuma yapmak için. Katılmak isteyen olursa hep beraber birbirimiz için dua etmiş oluruz. dua sayfalarında kişisel hiçbir çıkar yoktur bunu da belirtmek isterim. Başkasına edilen duların sevabı büyüktür tanımadığımız insanl için du etmek tanımadığımız insanların bize dua etmesi manevi açıdan çok çok güzel ve huzur verici gelmek isteyenler dua sayfaları aşağıdaki gibi
1. Hamile kalmak için Hüvallahü'l-hâlikul-bâriü "O yaratandır ve yoktan var edendir"

2. 70.000 La İlahe İllallah-Kelime-i Tevhid dilek, hacet ve istekleriniz için dua

X