Esma ve dua önerisi istiyorum sizlerden..

nergisscan

Guru
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2014
83
53
34
Merhaba, ben 27 yaşında bekar bir kızım. Arkadaş çevremde bir kişi var, o da evli zaten kendi hayatı var. Ailemin de tek çocuğuyum. Yani onlardan başka kimsem yok. Arkadaşim olmadığına her şey içimde kalıyor. Çevre edinemiyorum hani hoş sohbet biriyim ama o çevre orada kalıyor asla uzun süreli arkadaşliga dönüsmüyor. Bunun için önereceğiniz Esma ya da dua var mıdır benim için? Yani insanlar tarafından sevilmek istiyorum, benim de çevrem olsun, aranayim sorulayim istiyorum. Onerilerilerinize açığım lütfen görüp cevap verirseniz çok sevinirim.

Peki esmayı çekmeye başlamadan önce bir şey yapmama gerek var mı? Bir de kaç tane çekeyim?

Peki esmayı çekmeye başlamadan önce bir şey yapmama gerek var mı? Bir de kaç tane çekeyim?
Yani ben genelde 100 istigrar salavat hasbğnallahu ve nimel vekil dualarını falan okuyorum tabi bunları her gün okuyorum esnalara özel degil ama isterseniz okuyabilirsiniz sizde. Ve ya cami esmasını ebced sayısı vardı ona göre okuyabilirsiniz her gün yada daha fazlaçinizden nasıl geliyorsa ya vedud içinde aynı şey geçerli ilk zamanlar ebced sayısına gçre okuyun sonra arttırırsınız isterseniz

Cok teşekkür ederim.
Ya Cami, Ya Vedud, Ya Rauf, Ya Nur esmalarını seçtim. Onları günlük ayrı ayrı okumayı düşünüyorum. Bunlar uygun değil mi? Bir de etkilerini hissetmem için kaç gün devam etmeliyim? Ebced değerlerine göre okumayı planlıyorum.

Belli olmaz ki belki 3 gün sonra etkisini alırsın belki 1 hafta sonra sen niyetini ederek ve inanarak oku her zaman o cibbeli hocanın duası sadece 10 defa okunacak ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…