Esma-i Erbain-i İdrissiyye duaları hakkında

Suskunolu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2018
633
915
Esmaül Hüsnaları iki üç senedir okuyorum. Hep iyi gelişmelere sebep oldular hala da esmaları okurum Araştırırken karşıma esmai erbaini idrissiyye de çıktı. İdris peygambere indirilen dualarmış sanırım. Ve çok etkili olduğunu okudum ancak hakkında bazı varlıkları etkilediği yazılmış. Bu dualar hakkında bilgisi olan var mı? Denildiği gibi havas ilmine mi giriyor. Bilmeden okuyarak bu alanlara girmek istemiyorum.

Canm Esma-ül-Hüsna ları nasıl okuyorsun nasıl dua ediyorsun
Şu ara kendime belirli esmalar belirledim. Kendime ve hayatıma etkilerini tam olarak anlamak için onları ebced değeri kadar ve gezegen saatinde okuyorum. Mesela ya musavvir esmasını kamer(ay) saatinde ebced değeri 336 kadar okuyorum.
Ama illaki günü, saati ve ebced değeri kadar okumak zorunda değilsiniz. İstediğiniz zaman istediğiniz kadar okuyabilirsiniz. Ben esmalarla tanıştığımda istediğim esmayı, niyetime uyanı yani 100 defa okuyarak başlamıştım. O zaman bile çok güzel etkileri olmuştu.

Şu ara kendime belirli esmalar belirledim. Kendime ve hayatıma etkilerini tam olarak anlamak için onları ebced değeri kadar ve gezegen saatinde okuyorum. Mesela ya musavvir esmasını kamer(ay) saatinde ebced değeri 336 kadar okuyorum.
Ama illaki günü, saati ve ebced değeri kadar okumak zorunda değilsiniz. İstediğiniz zaman istediğiniz kadar okuyabilirsiniz. Ben esmalarla tanıştığımda istediğim esmayı, niyetime uyanı yani 100 defa okuyarak başlamıştım. O zaman bile çok güzel etkileri olmuştu.
Tamam teşekkür ederim bende başladım da doğrumu yapıyorum bilmiyorum a Allah kabul etsin

X