Esma/dua çalışmaları ile mucizeleri gerçekleşenler var mı?

_donukpudra_

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2014
1.255
756
İyi akşamlar herkese. Esma/dua çalışmalarını yapıp istediğine kavuşan, hayatında mucizeler gerçekleşenler var mı? Başlamak istiyorum ve bunun için yalnızca akşam vakit buluyorum. Ne zaman niyetlenip yapayım desem saat kaç olursa olsun bir uyku bastırıyor. Bir türlü başlamak nasip olmuyor.

cnm ben yolda okuyorum yolda da okuyabılırsın eger aksam zamanın kalmıyorsa. esmalar sayesınde atandım

cnm ben yolda okuyorum yolda da okuyabılırsın eger aksam zamanın kalmıyorsa. esmalar sayesınde atandım

Ne güzel :) Hayırlı olsun :) Sizin adınıza çok sevindim :)
Zikirmatiğimi yanıma alayım o zaman. Her okumada dileği söylememiz şart mı?

yok canım allah zaten ıcındekını bılıyor. sen nıyet et basla o nıyetı her zaman tekrarlamana gerek yok zaten allah bılıyor

Peki teşekkür ederim :)
Bir de siz ne okudunuz? Ben 313 ayatel kürsi ve 16641 ya latife başlamak istiyorum. Bitirince başa mı alayım yoksa 1 defa mı okumalıyım sadece?

Elbetteki dileğimi dilerken hayırlı bir şekilde diye istiyorum. :) Elimden geldiğince ben de okumaya çalışıyorum. Rabbim kabul etsin. :)

Kesinlikle katiliyorum.
Cektim ama olmadi!
Allaha sirk kosmaktir.
Zaten bu niyetle baslayan birinin duasi kabul olmaz.
Biz tevekkul edecegiz gerisini Rabbim bilir.
Iste burada niyet cok önemli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…