Eşleri varikosel ameliyati olan arkadaşlar

nisafidan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2008
124
0
eşim 15 gün önce varikosel ameliyatı oldu işallah düzelme olur.Çünkü sayı çok düşüktü.ameliyat olup fayda gören varmı?

eşim 15 gün önce varikosel ameliyatı oldu işallah düzelme olur.Çünkü sayı çok düşüktü.ameliyat olup fayda gören varmı?

canım benim eşim varikosel ameliyatı olmuştu. 3-6 aylar arasında iyileşme başlıyor.ben 4. ayda hamile kalmıştım (gerçi düşük oldu) düşükten sonra test yaptırdık ama sayılarda ve hareketlilikte değişme yoktu...
umarım ameliyatla sayı yükselir. ama sen diğer açtığın konudaki keçiboynuzunu uygula canım.

güzelim hiç canını sıkma benımde bi arkadasımın eşi oldu hatta ona tüp bebek deneyelim falan demişlerdi ama 6.aydan sonra spermleri yavaş yavaş artmaya başladı ve 1,5 yılın sonunda şuan hamile stres yapma yeter elbet birgün

teşekkür ederim arkadaşlar stres önemli ama insan ister istmez yapıyor işte.işallah bakalım 2.5 ay sonra test yaptırcaz umarım iyi çıkar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…