Eşler birbirlerinin telefon şifresini bilebilir mi ?

Kadınlar Kulubunde bu konu 2'ye ayrılır.
*Ne münasebet herkesin kendi hayatı diyenler.
*Ne münasebet eşimin herşeyi bilmem gerekir oda benimkini diyenler.

Ve işin garibi her iki tarafta kendince haklıdır.

Ben eşimin herşeyini bilirim oda benimkileri bilirciyim.

Dip Not : 3. Grup sadece birinin bilinmesi tehlikeli ve yasaktır....

Yani adam ayrılmak istiyormuş sizde sevgiliymissiniz eşi değil . Sevgili ve eş aynı şeyler değil .

Belediyeye istenen evrakları ve sağlık raporunu verip gün alan, nikah günü de iki sahitle gidip imza atan insanlar evlidir.
Onlara eş denir.
Yani es şifresi bilmekle erkek arkadaş şifresi bilmek farklı şeylerdir. Öldüğünde gömüleceğin yere bile es karar verebilir, ama erkek arkadaşın bir etkisi yoktur. Sizin şifre isteginize gıcık olup cat diye ayrilabilir , yapacak da hicbir şeyiniz olmaz

Eş diye yazmişsiniz ama önceki konunuz sevgiliniz ile alakalı.Ben sevgiliyken ne isterim ne veririm ne münasebet.20 senedir evliyim eşimin şifresini bilirim o da benimkini ama hemen sorsan 1 saat düşünmem lazım çünkü bir kere ne o bakmıştır ne de ben.....Güven yoksa sürdürmek imkansız,güven sarsacak hareket olmadıysa deşmek saçma......

Ben eşimin e devleti şifresine kadar bilirim .ama eşim balık hafizalidir sim şifre mi bile bilmez bana sorar

Gizlemem ama bilmezde ama şifre vs birseyleri gizlese hemen öğrenmem lazım

Bizde de ben öyleyim şifrelerini söyler, aklımda kalmaz. Kendi şifrelerimi zor aklımda tutuyorum ben, onunkilere yer yok. her şeyimiz ortadadır, herkes her şeyi bilir ama hiç açıp bakmayız. Ne gerek var ki?

Eşler birbirlerinin telefon şifresini bilebilir mi ?
Bilmeli bence sadece telefon kurcalama muhabbeti degil olay birsey olsa rahatlikla esimin telefonunu kullanirim ben o da benimkini. mesela ikimizde parmak iziyle açıyoruz telefonlarimizi ama birsey olursa açabilelim diye şifrelerimiz bile ayni.

Bizde de ben öyleyim şifrelerini söyler, aklımda kalmaz. Kendi şifrelerimi zor aklımda tutuyorum ben, onunkilere yer yok. her şeyimiz ortadadır, herkes her şeyi bilir ama hiç açıp bakmayız. Ne gerek var ki?
Bizde şifreler genelde yakın mesela e devlet sifrlerinde 2 rakam farkli yerlerde gerisi birebir aynı.
Bende e banka şifrelerini bilmem ama ihtiyaç duymadığım için bilmiyorum çünkü kredi kartı bende o da şifre istemiyor telefonundan onaylar geçerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…