Eşle açık film izlemek

Sanki babanla TV izlerken açık sahne çıkmış rahatsiz olmuşsun gibi anlatmissin. Kocanla izlerken ne olacak ki izleseniz?
Biz her sene before sunrise serisinden bir film izleriz. Geçen üçüncü filmi izledik.bunlar sevişmeye başladı, kadının memeleri açıldı derken telefon çaldı falan konsantrasyonları bozuldu. Kadının memeler çıplak dakikalarca kavga ettiler ama film neticede. Biz rahatsız olmadık. Adamın şeyi açık kavga etseler de rahatsız olmazdık

Bilmiyorum ben bu kadar rahat değilim

Evet gerçekten öyle onun için herşeyi yaparken bana öyle bakmaması üzdü beni belkide yada rahatsız olduğumu bile bile izlemesi

Öyle bakmıyor derken sizi farketmiyor ama görüntüye ağzının suyu akarak mı bakıyor ? Dışarıda nasıl peki ?
Yani cilveli güzel temiz bi kadınım dışarda dikkat çeken birisiyim bunun farkındayım ama eski aşkı artık yokmuş gibi borcumuz çoktu strese girdi derken borç bitti eskisi gibi olucam diyip gidiyor gelip sarılmaz öpmez çıplak görür bakmaz yani televizyona ağzının suyu akarak bakmadı tabi ama oturup güzelce bakması bile bana yetti yani biraz doluyum nasıl ifade edebilirim kendimi bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…