Eskort kadınlarla mesajlaşma yakaladım

Suanki sogukkanliliginmi diyeyim saskinliginmi diyeyim ne desem bilemedim ama tebrik ederim sizi bu durumda mantikli dusunmek,dogru adimi hesap etmek cok zor olsa gerek...polisin bu konuyla ilgilenecegini hic sanmam sen git otele desem oda olmaz boyle bir olaya sahit olmak bile seni yikmistir birde is ustunde yakalayip iyice yipratma kendini...sana tavsiyem suan hic bir tepki vermeden sabahi bekle o herif evden cikar cikmaz sende esyalarini topla evi terket derim...aslinda yok ya sen niye evi terkediyosun durumu ailelere bildir bir guzel rezil rusva et evinin anahtarini degis ve pilini pirtini topla kapiya valizle koy ceksin gitsin bosanma davanida pazartesi gunu ac...adamda gerci ne seref ne haysiyet kalmis layigi otel koslerinde para karsiligi koynuna giren kadinlarmis demek,layigini bulmus iste...

şarjımda bitiyor. olan biteni buraya yazacak gücü bulur muyum yarın ne olur ne olmaz bilmiyorum. mutsuzum şuan tükenmiş haldeyim. bu saatte kahrımı paylaşan paylaşmayan herkesten allah razı olsun. allah kimsenin yuvasını başına yıkmasın.

Niye, herkes her şeye aynı tepkileri verecek diye bir kural mı var? Mesela ben olsam "Nasıl bu kadar sakin kalabiliyorsunuz?" diye sorardim ama siz "ne içtiyseniz biz de İçelim" diye dalgaya almışsınız, insanlar çeşit çeşit işte. Ne biçim üslubunuz var diyecek birinin takındığı üslup o olmamalı. Kimse kimseye had falan bildirmesin burası yoruma açık bi platform. Şok halinde olduğunu söyleyen birine alaycı bir şekilde yorum yapılmasını yanlış buldum ve buna tepkimi gösterdim.

Burada bir dünya konu var , aldatıldığını görüp günlerce sessizce izleyip delil toplayan kadınların olduğu,eminim siz de okumuşsunuzdur. bi kadının o an ne yapacağını bilememiş olması neden bu kadar imkansız geldi anlamadım. Kadın zaten yakalamak için casus programı falan kurmuş telefona

Tövbe Yarabbim...neyin eksik be adam neticede aynı şey eşinde de var.... al bir akşam götür otele güzel ce yiyin için çıkın odaya güzelce ohhhh oldu bitti hemde Yeni bir heyecan olur evliliğin ömrüne bir ömür daha katarsınız.... ama yookk olmaz bizim erkeklerimiz anlamaz illllaaaaa paralı olacak kii daha da tatlı olsun.... çocuğun senın rıskınız gidecek ya daha bir özel oluyor sanırım... aynı durum kişilik bende de var Allah yardımcımız olsun......

Allah yardimcin olsun ben sakince duramazdım düsunurken bile kalbime öküz oturuyor madem bu kadar sogukkanlisın bunu kullan bence topla hem onun hem kendi akrabalarini polisi git bas otelde sonra bosa gitsin insan hayati bir gunde altüst olabiliyor ama bir söz vardı ne biliyorsun altının üstünden daha iyi olmadığını gelismeleri yazarsam sevinirim

Program adını ve nasıl kurulacağını bana da anlatırsan sevinirim.
Bilelim lazım olur.

Mide bulandırıcı değil mi?
Çok zor bir durum cidden.
Ihbar iyi fikir. Rezil olsun.
Ekran görüntüleri de mahkeme de lazım olur bulundur.

Allah kolaylik versin.
Iyi soğukkanlı durabiliyorsunuz. Ben okur okumaz yanına uçup ağız burun dalmıştım sanırım

Sen yine de ekran görüntüleriyle beraber bı avukata danış. Kabul edilmese bile elinde bulunsun.
Polis ihbarı yap bunu da delil olarak gösterirsin mahkemede polis tutanak falan tutar sanırım.
Sonraki ilk iş ise bosanma davası olsun. Sana yorgunum deyip yan odanda sevisme ayarlayan biriyle evli kalma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…