Anket Eski Türk filmlerinde Battal Gazi, Kara Murat gibi kahramanlarımızın unutulmazları si

Eski Türk filmlerinde Battal Gazi, Kara Murat gibi kahramanlarımızın unutulmazları si

• Bir yaya 3-5 ok koyup o kadar kişiyi vurması

OY: 0 0,0%
  • Her filmde bir Hıristiyan’a âşık olması ve aşık olduğu kızın genelde düşmanın komutanının kızı

• Bir yaya 3-5 ok koyup o kadar kişiyi vurması

• Ankete Katılan
    13

EzBuZ

Danalar girmiş bostana
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2007
4.203
1
Hepimiz defalarca izlemişizdir:icecream:
Eski Türk filmlerinde Battal Gazi, Kara Murat gibi kahramanlarımızın filmlerini sizce bu filmlerin unutulmazları hangileri?sengözlerimebaksanab

şimdi aklıma geldi bir filminde de saati gözüküyodu
bunlarıda kuysaydım tüh..:çok üzgünüm:

tabii ki cüneyt abim:roflol:... gerçi aynı şeylerin tekrar olması baymıyo değil yanii!kafamçokkarıştı

:roflol::roflol: Hepsi hepsi hepsiiii sırnaşık şey
Gözek bu eben içinnnnn Şeniz

ya ben bütün siklari isaretlemek istiyordum:)

bide ucurumdan yuvarlanan araba sahnesi varya oyuncak araba yokustan asagi birakílirken adamin eli gözüküyordu bide araba bir gercek araba bir oyuncak araba oluyordu en güldügüm sahne türk sinemasinda ama battal gazi filmlerinden degildi bu örnek aklima geldi yazdim

Hepsi diyorum unutmak imkansız bunları
Kahbe bizansı hatırlayın Şeniz Şeniz

Ay evet canım ya uçurumdan ne komik yuvarlanır o araba :roflol::roflol:
İyiki hatırlattın Şeniz

100 film çevirdiyse hepsinde aynı pantolonu ve gömleği giymesi..tabii beline takdığı kırmızı kuşağıda unutmamak lazım..

100 film çevirdiyse hepsinde aynı pantolonu ve gömleği giymesi..tabii beline takdığı kırmızı kuşağıda unutmamak lazım..

:roflol: hatırlatığın iyi oldu a.s.
bu arda hepimizin aklında iyice bir yer etmişler:roflol::roflol:

hepsi
+
düşmana kılıç sapladığı halde kılıcın batmayıp sadece adamı itmesine yaraması... sırnaşık şey
+
kılıcı düşmanın suratına savurduğunda suratına makyöz tarafından dökülmüş olduğu çok belli olan kanın çizik şeklinde durması... sırnaşık şey
+
osmanlı orduları mehter marşı eşliğinde 2 ileri 3 geri şeklinde ilerlerken arkadan kamyonetlerin geçmesi... sırnaşık şey
+
cüneyt abimizin sadece bi gece birlikte olduğu bizans prenseslerinin vatanına ihanet edecek derecede bi anda cüneyt abimize tutulmaları... :smiley-cool:

bir de 15 kişi üstüne yumuluyor o da fıskiye gibi adamları dağıtıyor ....
aaaa kızlar bir filminde de uçak geçiyordu

Her filmde bir Hıristiyan’a âşık olması ve aşık olduğu kızın genelde düşmanın komutanının kızı olması

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…