Eski Türk dizileri öneri?

yakin gecmiste yabanci damat izlemiştim. cok samimi, cok tatlis bir dizi. basrol karakterlere gıcık olmazsan akar gider.
7 numara cook tatlis bir hikayeydi.
ruhsar da olabilir, kafa dagitmak icin.
ayrilsak da beraberiz olabilir

ben Muhtesem Yüzyıla başladım. ondan önce de Askı memnu ve yaprak dökümü izlemistim. Friends de başladım 7.kez. Allah sonumuzu hayretsin 😂😂

yakin gecmiste yabanci damat izlemiştim. cok samimi, cok tatlis bir dizi. basrol karakterlere gıcık olmazsan akar gider.
7 numara cook tatlis bir hikayeydi.
ruhsar da olabilir, kafa dagitmak icin.
ayrilsak da beraberiz olabilir
İzlendi hepsi 7 numara hariç 🤣

İzlendi hepsi 7 numara hariç 🤣
7 numara cok nahif,sicak bir hikaye. ben çocukken izlerdim. sonra uniyi kazanip eve cikinca bir de o gozle izledim. her haliyle cok guzeldi.
4 yakin arkadas uni öğrencisi oda kiraliyor bir konakta - apart gibi düşün. binasini kiraya veren de cocuksuz tatli bir cift.
bir de o tatli ciftin birinin memleketten iki yegeni universite kazaniyor. onlar da o eve tasiniyor. basta kimse kimseyle anlasamiyor ama zamanla birbirlerinin seçilmiş ailesi oluyorlar

7 numara cok nahif,sicak bir hikaye. ben çocukken izlerdim. sonra uniyi kazanip eve cikinca bir de o gozle izledim. her haliyle cok guzeldi.
4 yakin arkadas uni öğrencisi oda kiraliyor bir konakta - apart gibi düşün. binasini kiraya veren de cocuksuz tatli bir cift.
bir de o tatli ciftin birinin memleketten iki yegeni universite kazaniyor. onlar da o eve tasiniyor. basta kimse kimseyle anlasamiyor ama zamanla birbirlerinin seçilmiş ailesi oluyorlar
Ya işte bu tadı seviyorum ben hep bir sıcaklık ilişkilerde aldatma ihanet vs yok kötü olaylarda naif işleniyor kötüler cezalanıyor şimdi ki diziler resmen kim kime atladı modunda

Dağlar daşlar gurtlar guşlar kavlini bilmeyeni cadular dürtüşler😂

X