Eski sevgilinin ayrıldıktan hemen sonra arayışlara çıkması?

Aslinda yazın ders çalışırken beni ilgi diye sıkboğaz etmeseydi yine ayrılmazdım. Boş vakitlerimizin çakıştığı zamanlar konuşurduk yine. Ama baktım ki 1 yıl böyle gitmez. Gayet mantıklı bi karar vermişim anlıyorum şimdi.

sen bir gun once ondan vazgecmissin o bir gün sonra.
bence sorun yok. iliski bittigi saniye istediği b.ku yiyebilir. hem terkedip hem hesap soramazsin.

*bu arada takdir ettim. erkek her zaman bulunuyor ama o sinava her zaman girme imkanin olmuyor

Kendi iyiliğin için iyi adımlar atmışsın. Lütfen önüne bak. Ömrünün bu seneleri bir daha geri gelmeyecek. Geleceğini inşa etmen lazım. Kendi ayakların üzerinde durmadan hiçbir şey olmuyor. Beyaz atlı prensler masallarda. Gerçek hayatta kendinden başkasına dayanamıyorsun. Umarım hayalindeki mesleğe kavuşursun.

Hesap sormuyorum zaten. Aramizda gecen konuşmaları duysanız ne palavralar sıkıyordu. Ben hatta uyarıyordum abartma diye böyle birinin 1 gün sonra flört aramasını beklemezsiniz değil mi? Şaşkınlığımı sizinle paylaşmak istedim sadece.

Teşekkür ederim öncelikle önüme bakmak için arkamda bıraktım zaten. İyiki de yapmışım. Arkasından üzüldüğüm için değil tavrına olan şaşkınlığımı sizinle paylaşmak istedim sadece.

Bencede çok mantıklı bi karar vermişsin. Erkek her türlü bulunur. Mesleğini al eline

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…