Eski sevgilimle gece karşılaşınca

lovedreams89

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2017
13
2
35
kızlar merhaba
Haftasonu arkadaşımla gece eğlenmeye gittik mekana girince birde ne görelim eski sevgilim kardeşiyle orda. Çok fazla alkol içmiş ilk defa öyle gördüm onu başta anlayamadı bizi sonra farkedince napcağını şaşırdı. Çok sarhoş olduğu için kardeşi hemen alıp götürdü napsam bilemedimm bi akıl verinnn en son ona çok kötü bir mesaj atmıştım

Yapacak birşey yok ki. Yanlış anlamadıysam Onun da zaten sizden birşey bekler gibi bir adımı olmamış değil mi?

Boşverin.

Eğlenmeye gitmiş adam senin bişey yapmana gerek yok bence

kızlar merhaba
Haftasonu arkadaşımla gece eğlenmeye gittik mekana girince birde ne görelim eski sevgilim kardeşiyle orda. Çok fazla alkol içmiş ilk defa öyle gördüm onu başta anlayamadı bizi sonra farkedince napcağını şaşırdı. Çok sarhoş olduğu için kardeşi hemen alıp götürdü napsam bilemedimm bi akıl verinnn en son ona çok kötü bir mesaj atmıştım

Kafanızın içindeymişiz, geçmişinizi biliyormuşuz gibi yazmasanız ne güzel olurdu.
Onu görünce aşkınız mı depreşti pozitif bir şey mi yapasınız var?
Onu görünce nefretiniz mi depreşti negatif bir şeyler mi yapasınız var?
Neden bir şeyler yapmanız gerekiyor?

Ne diye bi şey yapmak zorundasın anlayamadım. Adam eğlenmiş içmiş dağıtmış burda senle ilgili ne var ki bi şey yapasın

Niye bir sey yapmak istediniz ki? Cok sarhossa gördüğünü bile unutup ondan yapmamıştır bir sey belki. Siz de bundan dolayi mi bir sey yapmak istiyorsunuz?:KK51:

Ara sor niye o kadar ictin diye merak ettimde de, oda aha olta deyip mesajina ictim desin, tekrar görüsün barisin.

Olabitesi yüksek oran verdiğim konuşma
+x Naber nasılsın
-iyi Sağol senden
+aklıma takıldı da merak ettim seni
-neden

+geçen seni mekanda gördüm çok sarhoştun ilk kez seni öyle görüyorum bana şaşkınlıkla baktın

-hangi mekan ne zaman ?? :) :)

(iyisimi yapma bisey)

X