Eski sevgilimin yigeni

Bharr

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2021
326
63
Konuya direk giriyorum. Yaklaşık 4 yıl önce birisiyle 6 ay kadar görüştüm ben 20 o 28 yaşındaydı yigeni var benden 3 ay büyük adını ahmet olarak söylüyorum. Ahmetle zamanla çok yakın arkadaş olduk hemde baya yedigimiz ictigimiz ayrı gitmezdi hergun sabahtan aksama kadar beraberdik ama ben ona karşı hic bisey hissetmedim sonuç olarak sevgilimin yigeni snra biz ayrıldık ahmetle görüşmeye devam ettik halada görüşüyoruz ozamanlar bana bi ilgisi olduğunu anladım hic bi sekilde bunu dile getirmedi ama kadınlar hisseder hesabı. Eskisi evlendi bu arada. Ben sozlenicektim çalıştığım yerin patronuyla ahmette çok samimi oldu hep yanima gelirdi sozlencegim kisi dukkana geldiği zaman ahmetin suratı degisiyodu gelmicek buraya fln diyodu sizi ayırırım dedi o gelince seni operim dedi sen salak mısın defol git burdan dedim kovdum onu arkadaşımızın kinasi vardi cumbur cemaat gittik ahmet çok icmis benim adimi sayiklamis ve evlenmesin fln demis snradan öğrendim benimkide baya bozulmus bidaha gorusmiceksin demişti neyse benim söz işi olmadı ben ahmetle tekrar görüştüm ama gerçekten icimde ona karşı bsy hic birzaman olmadı ben hep onu çok yakın bi arkadaş olarak gördüm herseyimi paylaştım kiz arkadasimdan farki yoktur yani bi ara o sarhosken soylediklerini soyledim soylemisimdir dedi gecenlerde konuşuyoruz kaçırdın beni dedim yani konusma uzun ben sadece onu yazdim size sacmalama bizim aramizda oyle bsy olamaz biz böyle iyiyiz bozmayalım dedi bende sen manyak mısın şakasına soyledim dedim ki biz hep böyle konusmusuzdur yani hatta bi teyze bizi evli sanmıştı ahmette evet fln demişti neden öyle ters cevp verdi anlamadım ciddi anlamda tersledi beni

Amacınız Ahmet sizi sevsin mi? Ahmetle yakin arkadaş degilsiniz en azından siz öyle görüyorsanız dahi o öyle görmemiş. Gerçi siz de pek öyle görmüyorsunuz bence. Öyle görüyor olsaydiniz sozlenirken onunla iletişiminiz bitmezdi. Eski sevgilinizin yeğeniyle bu durumda iletişimi bitirmek daha doğru olmaz mı? Ayrıca yaptığınız espiri hoş olmamış bence. sanki Ahmet'in size açılmasını ister gibi bir hâliniz varmis izlenimini oluşturdu ben de konuyu okuyunca.

Sen ne istiyorsun Ahmet’ten yıllar boyu peşinden koşsun sende onunla egonu mu tatmin etmek istiyorsun?
Ben ahmet peşimden kossun dedigimi hatırlamıyorum oyleyken neden acaba böyle oldu diyorum sanki ben ona yuruyomusum gibi hissettim demek istedim ama sen anlamamışsın

Sen ne istiyorsun Ahmet’ten yıllar boyu peşinden koşsun sende onunla egonu mu tatmin etmek istiyorsun?
Ben ahmet peşimden kossun dedigimi hatırlamıyorum oyleyken neden acaba böyle oldu diyorum sanki ben ona yuruyomusum gibi hissettim demek istedim ama sen anlamamissin
Ahmete yazık siz gel deyince geliyo git salak mısın diyince gidiyo. İstemem yan cebime koy. Herkes size aşık ölüp bitiyo hıhı. Ego tatminine bak.
Senin boyle yapabilcegin biri yok heralde o yuzden boyle soyledin istemem yan cebime koy diye bsy yok aramizdaki diyologu bilmiyosun yorum yapma okey

Ben sozlenirken onunla iletişimi kesmek zorundaydım sarhosken sozlumun yaninda adimi sayikladigi için kestim. Ahmetin bana acilacagi bi durum yok ya aman neyse konuyu açtığımda pişman olmuştum çünkü cok ayrintiya girersem baya uzun olacaktı üstü kapali anlattim herkes farklı bsy söylemiş ahmetle aramizdaki diyologu bilmediginiz icin boyle soyluyosunuz

İşte bunu demeye çalışıyorum sizin adınızı sayiklayan kişi sizi arkadaş olarak görmüyordur, zaten siz de bunun farkındasınızdir. Şu durumda yakın arkadaşım derseniz kendinizi kandırmış olursunuz.

iyide size hiç mantıklı geliyormu eski sevgilinizin yeğeni sonuçta bunun şakasını bile yapmanız çok yanlış çocuk dürüst davranmış kestirip atmış daha neyini sorguluyorsunuz başka erkekmi kalmadı Allah aşkına

Aranızdaki diyaloğu anlatmışsın herkes de ona göre yorum yapmış okey şükür ki çevremde ne ahmet gibi bi karakter var ne de senin gibi o yüzden böyle söyledim okeeeyy

Konu sahibinin bizleri salak yerine koyduğunu düşünüyorum.
Hiçbir zaman Ahmet'in baktığı gözle bakmamış,yok arkadaş olarak görmüş ama sürekli beraberler.hele o attığı mesaj nedir öyle."kaçırdın beni"sanırım sana açılmasını bekledin hep.yapmadi diye de baya bozulmussun.senin gibi salaga yatıp aynı anda birden fazla erkek ilgi göstersin diye bekleyen kadınlardan irite oluyorum.igrenc bence

Ne diyosun sen be ben ahmetle bsyler yaşamak isteseydim zaten yaşardım canım senin beraber yedigin içtiğin arkadaşın yokmu yani yada buraya yorum yapanların da yok galiba evet o gözle bakmadım yalan mi soylicem yada neden bakmış olsam. Bakmadim diyeyim neyi saklicam hadi cnim başka konulara yorum yap sen

Cevap yazanlara bir laf sokma peşindesin.
peki konuyı açma sebebiniz ne o halde?
Ahmet yakan top mu sürekli bir o tarafa bir o tarafa sektiriyorsunuz? Hayatınızda sevgili olsun, sözlü olsun, nişanlı olsun ama Ahmet hep bir kenarda dursun.
bir de siz tövbe haşa peygamber misiniz kimse sizi reddetmesin terslemesin?
inşAllah Ahmet’le olursunuz. Burdan bakınca birbirinize çok yakışıyor gibisiniz.

Olmadı, arkadaş olduğum erkek bir kisiye de beni kaçırdın demezdim, üstelik te daha önceki davranışlarından kendime ilgisinin olabileceğini düşündüğüm için.sen şımarık birisin o kadar

Olmadı, arkadaş olduğum erkek bir kisiye de beni kaçırdın demezdim, üstelik te daha önceki davranışlarından kendime ilgisinin olabileceğini düşündüğüm için.sen şımarık birisin o kadar
Çok onyargiyla yaklasiyorsun bu kadar soyliceklerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…