Eski sevgilime yazdım ?

Strangerthings0

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2018
509
55
Kızlar ben bi hata ettim.Aylardır konuşmuyorduk tamda unuttum hayatıma devam ediyordum.Arefe günü beni aradı kedi sahiplendirmej için.Bir kaç kez daha sordu yok dedim.Fakat kaderime tüküreyim çocuk yazdığından beri benim yazasım geliyor arayasım geliyor normalde aklıma girmezdi bile.Bufün ben aradım meşgule attı dün güzel konuştuk falan 3.5 senenin hatrı var diyordum fakat ben takıntılı oldum şuan çocuk büyük ihtimal gene kızın aklına girdim hep yazar diye düşünüyor.Bu durumdan nasıl kurtulurum ne güzel unutmuştum :KK43:

Kızlar 3 4 aydır konuşmuyorduk dün aradı kedi sahiplenmek istermisin yazdı wpden bende yok dedim öyle 5 dk tlelefondan konuştuk sonra kapattı.Çok konuşmak istiyorum ama istediğimi bilirse yüz vermeyeceğini biliyorum zaten ilk başta o beni istemedi kendime nasıl engel olurum :KK43:
E senin niyet zaten bozukmuş. Yapcak birşey yok.

Kimseyi zorla hareket ettirip yanınızda tutamazsiniz zor öğrendim ama iyiki öğrendim
Yazmayın istemiyorsa yazmaz aramayın istemiyorsa açmaz
Aramızda kaç metre var gelmiyor on adım atsa gelirdi :) gelmesin istemiyorum bu saatten sorma
Kabullenin ve yolunuza bakin

Kimseyi zorla hareket ettirip yanınızda tutamazsiniz zor öğrendim ama iyiki öğrendim
Yazmayın istemiyorsa yazmaz aramayın istemiyorsa açmaz
Aramızda kaç metre var gelmiyor on adım atsa gelirdi :) gelmesin istemiyorum bu saatten sorma
Kabullenin ve yolunuza bakin
Kabullenmiştim ama o yazınca herşey başa sardı aklıma bile gelmiyordu şimdi çıkmıyor iki defa yazdım rezil gibi

Kızlar şaka bi yana bu cocuk aylardır yazmayıp sınra arayıp yazdı şimdi kendisi yazmıyor bu erkoların allah belasını verdin
Boşver sen gene de beddua etme karşim. İşte düşmicen. Aramasına hiç cevap vermesen geri de dönmesen ne havan olurdu biliyon mu?

X