Eski sevgilime sürekli yazasım geliyor

Strangerthings0

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2018
509
55
Ayrıyız ama en yakınımdı 3 yıldır.Şimdide aramız iyiydi ama dün birden saatlerce yazmadı sonra yatıyorum dedi sabah arayıp sormadı bile benimde zorıma gitti.sizce yazmalımıyım sürekli ona yazma isteğim var ama konuşuncada midem hep bulanıyor nedense

Yaz gitsin zaten yazasim var diyorsun

Yaz kurtul yükünden

Asıl rezillik diger konusunda gonderilen fotoları gerçekten kullansaydı olacaktı
Çocuk o fotolari basitçe aratsa direkt açtığı konuya ulaşacaktı. Neyseki yapmamış.
Ben seyi anlamadim sabah kor gozumle okudum diye herhalde, cocuga yalan soyledigini mi soylemis yoksa direkt uyuyakaldim mi demis konu coook fena ya ama cok eglenceli

Ben seyi anlamadim sabah kor gozumle okudum diye herhalde, cocuga yalan soyledigini mi soylemis yoksa direkt uyuyakaldim mi demis konu coook fena ya ama cok eglenceli

Uyuyakaldım demiş ama yalan söyledim dese daha iyiydi çünkü bu şekilde de yalan söyledim demiş oldu hemde tekrar yalan söyleyerek. Kimse yurtdisina gidecegi gün uyuyakalıp sonra uyuyakaldım bari işe gideyim demez. Ben inanmazdım yani böyle şeye.

Ben de djdjd ben zaten londraya gidiyorum dediginde baslardim inanmamaya oyle her an gidebilcek rahatlikta olsa cunku gider cat diye story atar bu daha etkili olurdu bu haliyle cok kotu bi yalan olmus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…