Göz Makyajı eski kaşlarım ve yeni kaşlarım buyrun bakın kızlar

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
bu ilki 3 4 ay boyunca ugrsıp kendım sekıllndırdıgım kaşlarım asagıdakıde eskı kavıslı oyuk kaslarım

vooov kaşların gerçekten büyük bi değişime uğramış çokta güzel olmuş şimdiki hali..bayıldım.buarada eski hali çok buyuk çıkmış canım küçültürsen daha iyi anlaşılır

kavısımı doldurudum kalınlastırdım zor oldu kuaforler yapamandı ugrastım olctım bılctım yaptım boyu kısaldı bıraz aman olsun eskıden cok kavıslıydı ve cok sert gosterıyodu benı bırde ıyıce oymustum kotu olmustu yanı

yeni hali daha hoş ama bence kavisinden sonraki kısmı biraz daha uzun bırakırsan daha hoş olura.s.a.s.a.s.a.s.

cok ugrastım zaten 2 gunde kasım cıkar benım ama ıste her bırı bır yone cıkıyor hala ugrasıyorum kesmesı zor oluyor yakında olsaydınız hepınızınkını alırdım kızlarkaydirigubbakcemile2 her kuafore guvenmeyın duz kası cogu bılmıyor kaş tasarımcıları yapıyor onlarda mazallah haftada kas aldırsan bır maas yapar

Evet.Yeni haLi daha guzeL oLmus.Lacrimaya katiLiyorum.Kavisten sonra ki kismi biraz daha uzun
birakirsan daha natureL oLacak gibi canim.iyi gunLerde kuLLanman diLegiyLe :))

yenı halı cok hos ,ama dendıgı gıbı kuyruk ksımını da uzat.

kavis kas cok sert gostermıs :) bu halı cok guzel ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…