eski karısına dönüyor ve en kötüsü hala seviyorum:(

bencede dogru bir karar olmamis...
esiniz sizi birakip gittigi yer eski esi ve oglunun yani,en cok üzülen siz olacaksiniz..
huzursuz bir yil gecireceksiniz.bütün bunlara degermi bir daha düsünün.
(tabii bu yorumu buraya yazdiklarinizdan anladigim kadariyla yapiyorum,yoksa sizin hayatiniz...)
hakkinizda hayirlisi olsun..

Ne kadar talihsiz bir cümle... :1closedeyes: Birde teşekkür edilmiş bu cümle için...
insanların hiç işleri yok burda böyle senaryolar yazıcaklar ve üzülmüş numaraları yapıcaklar ha?
Saçmalamayın derim....

kime ve neye teşekkür edeceğim benim tasarrufumda ve benim takdirimdedir
bu özgürlüğüme laf söyletmem
konuyu ne kadar inandırıcı bulmasam da yorum yaparak dağıtmak istemedim
ve benle aynı fikirde olan arkadaşıma teşekkürle yetindim
ve bu teşekkürüme saçmalık deme haddini de vermem kimseye
siz teşekkürümü konuya dahil ederek söz hakkı vermiş oldunuz bana
ve lütfen bu mesajıma karşılık gelecek bişey yazmayın.
bu konuya,hiç bişekilde bundan daha fazla dahil olmak istemiyorum

kime ve neye teşekkür edeceğim benim tasarrufumda ve benim takdirimdedir
bu özgürlüğüme laf söyletmem
konuyu ne kadar inandırıcı bulmasam da yorum yaparak dağıtmak istemedim
ve benle aynı fikirde olan arkadaşıma teşekkürle yetindim
ve bu teşekkürüme saçmalık deme haddini de vermem kimseye
siz teşekkürümü konuya dahil ederek söz hakkı vermiş oldunuz bana
ve lütfen bu mesajıma karşılık gelecek bişey yazmayın.
bu konuya,hiç bişekilde bundan daha fazla dahil olmak istemiyorum
[/QUOTE]

ben sizi kınıyorum.kimse kimseye burada zorla bişeyokutmuyor yada yazdırmıyor.insanlar okadar kötü şeyler yaşıyorki işte bu da bunun gibi bişey.düşünün mantıksız bi sebepte yuva yıkılıyor.olmuyormu sanıyorsunuz?bunlar gerçek olan bütün olayların mantığı olsaydı insan pskolojisi diye bişey olmazdı.

geçmiş olsun diyorum size arkadaşım.severek ayrılmak çok kötü siziçok iyi anlıyorum benim yuvamda böyle durumdan bi kaç kere geçti ama biz çok şükür toparladık.hakkınızda hayırlısı

o kadar cok sevseydı eşini ayrılmazdı adam cocuklara ragmen ayrılmıs. bence bişi olmaz.:nazar:

geçen ay ülkesine gitti ve eşiyle orda yeniden bi araya gelme kararı almışlar
buraya döndüğünde bi soğukluk vardı zaten ben yorgunluk falan sandım
bide oğluyla ilgili problemlerinden kaynaklanıyor sandım bu durgunluğu
oğlu madde bağımlısıymış bu yüzden eski karısına dönüyor sanıyorum
hatta eminim! ama benim günahım ne? biz tanıştığımızda onlar zaten boşanmıştı
ben kimsenin yuvasını yıkmadımki neden benim yuvam yıkılıyor? bebeği ben istemedim ama çok pişmanım şimdi:KK43: ben kocamı çok seviyorum ve oda beni seviyo çok eminim!!
nasıl beni kaybetmeyi göze alabiliyor anlamıyorum aklım almıyor:KK43:

nasıl senı kaybetmeyı goze almaz evlat varya ınsanın canı hersey yapılır onlar ıcın ınsan canından bıle vazgecer.senın adınada cok uzuldum allah sabır versın

Ayaklarinin üstünde siki dur anladiğim kadariyla güçlü bir kadinsin sen.zor bir şey yaşadiğin aslinda kizgin olman lazim ona..madem dönecekti eskiden kopamamişti senin hayatina niye girdi.neyse bir rüzgardi de.ve yaşadiklarindan aklinda ders notlari tutarak gelecek hayatin için.fazla da kendini üzmeden yaşama devam et.en iyisine layik olduğunu untma birak o seni kaybettiği için üzülsün.en azindan bu duruma sevinecek biri var ardinda biraktiği evladi..zor ama senin içinde en güzeli çocuğun olmamiş olmasi..ondan.çünkü o kişiliğitam gelişmemiş ne istediğni bilmeyen biri sanirim ne biliyosun çocuk olsa belki gene sonuç ayni olacakti ve sen daha da çok perişan olacaktin ya babasiz bi çocuk büyütmek zorunda kalarak ya da evladindan ayri yaşayarak..bence gene de şanslisin.aynaya bi bak güzelliğini..hayattaki başarilarini gör..kimbilir bugüne kadar ne zorluklar atlattin.onlari hatirla..bunu da atlatmayi başaracaksin kendine güven..yarin yeniden güneş doğacak baharla yeniden çiçekler açip hayat yeniden uyanacakyani her gecenin sabahi var şimdi yaşadiğin günün de sabahi olacak unutma.yeni çevre edin..kendini yeni meşguliyetler bul ve düşünme..seni istemeyeni sen hiç isteme sil gitsin..yaşamadim de..hayatta çok daha güzel günler seni bekliyor unutma

hadi sil gözyaşlarini.duş al.makyajini yap..gücünü topla kahveni al:)ve ayna da tekrar bi bak güzelliğine...çik şu cenaze modundan bak sabah oldu bile gün işil işil tipki gelecek günlerin gibi

iyi geceler güçlü arkadaşimmm

son kararımız çok iç açıcı değil ama evliliğimiz bitmiyor
yani önümüzdeki ay yanlarına gidecek uzun bi süre orada kalacak
oğlu tam olarak iyileşene kadar yani buda bir seneyi bile bulabilirmiş
bende tatillerde falan yanına gidip gelcem... ne sevindim ne üzüldüm...
eve döndüğümüzde saatlerce knuştuk. hep eski karısına dönmek istemesinin altında başka bi sebep
varmıdır die sorular sordum.. sonuçta orda bensizken yakınlaşabilirler...
ama benim kocam benden 18 yaş büyük olmasına rağmen çocuk kadar saf yanları vardır
pat die söyler herşeyi. biliyorumki o kadını istiyor olsa evet yeniden aşık oldum ben ona der.
yinede çok rahatlamadım o orada olduğu sürece hep huzursuz olcam:KK43:

ve sizde bunu kabul ettiniz öylemi:uhm:
bu sizin hayatınız evet ama
eşinizin şu yaptığı hiçte cocukça saf olduğunu hissettirmedi nedense
bence sizin evliliğiniz bitmiş canımm sen farkında değilsinşakkıdı

ve sizde bunu kabul ettiniz öylemi:uhm:
bu sizin hayatınız evet ama
eşinizin şu yaptığı hiçte cocukça saf olduğunu hissettirmedi nedense
bence sizin evliliğiniz bitmiş canımm sen farkında değilsinşakkıdı

EVET ARKADAŞIM DOĞRU YAZMIŞ SON CÜMLESİNDE ÜZGÜNÜM AMA DURUM BU VE POLYANNACILIK OYNAMA BU KONUDA BU ŞEKİL DÜŞÜNEREK....DAHA ÖNCE YAZDIĞIM YOLU TAKİP ET..ONULA DAHA İLERİ GİDERSEN SENİN İÇİN İYİ OLACAĞINI SANMIYORUM..GENE DE HAYAT SENİN DAHA FAZLA BİŞEY DİYEMEYEVEĞİM ZOR İŞLER ZOR KARARLAR BUNLAR..VE ÇOCUĞUNDA OLMADIĞINA GÖRE KENDİN İÇİN EN DOĞRU KARARI SEÇ .ONUNLA TÜM YAŞADIKLARINI ARTI EKSİLERİ KALEME AL SONUCA GÖRE KARAR VER..AMA POLYANNA OLMADAN ARTILA EKSİLE EMİ:)

YARINLARININ BUGÜNÜNDEN VE DÜNLERİNDEN GÜZEL OLMASI DİLEĞİYLE HAYATTA BAŞARILARa.s.

ben arkadaşa inanıyorum . ama böyle hisseden arkadaşlara bir sorum olacak,samimi gelmiyor diyorsunuz. diyelim öyle ,diyelim, haklısınız ,peki bu arkadaş bunu yapmakla ne kazanacak.... onu anlamaya çalışıyorum,2 gündür . bulamadım cevabını...................

Empati yapıyorum da ben eşinin yerine olsam belki başka bir ülkeye yerleştiğime bile pişman olurdum.Seni sevmiyor demiyorum yanlış anlama ama bu durumda ben de aynısını yapardım.

bridetobe...
ne yazık.. benim hiçbir tecrübem yok ama mantıksal baktıımda olaya;
bak sen yeniden ümitlendin tamam dedin.. anlaşmaya vardınız.. bu adam gitti 1 yıl da gelecek mi? sadece 2 ayda 1 ayda gitmekle aranızdaki ilişki taze kalacak mı.. ve sence hiç yakınlaşma olmayacak mı.. oldu dielim sen duyacak mısın? ruhun duyacak mı? duydun dielim burda ayrılma noktasında neler çektin 2000 kişiyle senle göçrdü ne hale hgeldiğini.. ihanete uurasan ne olacak? yada eşine dönse? en kötü ihtimalle hiç dönmeyipte evine mahkeme tarihi gelse.. boşanmaya kalksa?
başka çaren yok dielim tüm bunlar daa mı ii olacak? evliliğin devam etti sanıyorsun ama artık başkalarına bağlısınız siz.. siz die bişey kalmadı gibi artık.. aynı şei sen yaşasan ve yapsan ne derdi? bekler miydi? ateşle barut durmaz yanyana bu 1. sen kendini çürüteceksin 1 yıl sora çektiğin yanına kalacak gibi bi his var içimde bu 2. mucizeler asırlar ömcesinde kalmışken nasıl oluyopr da mucizelere inanıyorsunuz.. nasıl kabul ettiniz bu sonucu.. hadi ettinix bari ayrı yaşamaya başlasaydınız.. işte o zaman seveiyorsa döner zaten diebilin.. şu an çok zor..
umarım 6 aya yeni konu açıp birleşmişler demessiniz bize..
gerçekten mantığa aykırı.. insanlar hiç sorun yokken bile eski eşine dönüyo.. değil olagandışı bi olay ve evladı sözkonusu.. erkekleri ne kadarda sadık ve akıllı gördünüz siz..
yeniden düşünün hala geç değil derim....

bence söz konusu bir ingiliz erkeğiyse
dünyaca ünlü centilmenlerdir ingiliz erkekleri...
sevdiği kadın sensen eğer mesafelerde aşka engel olmadığına göre:)
içini ferah tut ama gözünüde 4 aç şekerim...
sen kocanı buradaki herkesten iyi tanırsın sonuçta
ne kadar güvenilir ne kadar doğru bir insandır bizden iyi bilirsin
burada felaket tellalı arkadaşlar var çok kulak asma bence yaşa gitsin biraz
yani bu adamı daha önce yakaladınmı? yada hiç şüphelendinmi?
eski karısıyla tanıştım diyosun.. kadının hala gönlü varsa bir kadın olarak anlamış olmalısın
hisseder kadınlar bunu...
insanlar evleniyorlar sonra iş gereği başka ülkelerde yaşıyorlar bi süre
onların evliliği nasıl devam ediyo sanıyorsunuz kızlar?
bu kadar karamsar olmayın! kendini kötü hissetmiş ve burada hem cinsleriyle paylaşmak istemiş
atıp tutarak yorumlar yapıp kafasını karıştırmayın kızcağızın.
benim kocamda pilottu mesela rahmetlicim...
çoook ayrı kaldık, ama nooldu? bitmedi evliliğimiz ayrıyız die
yine döner dolaşır gelirdi karısının yanına:) canım benim nur içinde yatsın...
bazı insanların kocası her akşam evine geliyoda aldatmıyomu yada çokmu mutlu???
sorarım size?? :)
hepinizi öptüm kızlar...

arkadaşım son durum ne :uhm:

bana kalırsa bu belirsizlik sizi yoracak gibi geliyor grünen o ki şimdiden yorulmaya başlamışsınız gibi hayırlısı olsun diyelim

zor bişey tabi biraz yorulcak ama evlilik bu hadi ozaman ayrılalım denmezki
tek çıkış yolu bu olmuş onlar için...

Geçmiş olsun canım...

İşte ben bu yüzden hiç bir erkeğin ikinci eşi olmak istemem,ne kadar ayrılsalar da bu erkekler gün geliyor yine eski eşlerine dönüyorlar.Çoğu böyle.Gerçekten üzüldüm.Allah yardımcın olsun canım...

konumla ilgilenen herkese teşekkür ederim...
bir anda kendimi bir çıkmazda buldum hayatımın gidişatı birden değişti ve bu sitede sizlerle
paylaşmak inanın çok iyi geldi... kimseyle konuşamadığım bir dönemdi ve burada bir şekilde herkes destek oldu
yardımcı olmaya çalıştı... fikrini paylaştı...
gerçekten sıcak bir forum ortamı var burda a.s.
belkide herkes kadın olduğu içindirhihoyyyt

ben eşimle yaşamış olduğum sıkıntıyı atlattım şimdi... kendi aramızda bir şekilde hallettik yani:)
anlatmaya devam etmeye gerek yok artık kafanızı şişirmiyeyim. ama yakınlık gösteren arkadaşlarım bilinki ben şimdi mutluyum:asigim:
herzaman özel hayatını gizleyen bir insanımdır ama burada paylaşmak çok güzel
herkese sevgiler
...

X