eski karısına dönüyor ve en kötüsü hala seviyorum:(

• Konu Sahibi bridetobe
belliki çocuğu için değil bu ayrılık o bahanesi yoksa senide götürür çocuğuyla daha çok zaman geçirir ve olayları telafi ederdi.yapmayın lütfen tamam çocuk aldırmışınız buna üzülmeniz doğal ama çocuğu eşinizi alıkoymak için kullanmanız yanlış.eşiniz zorunluluktan değil sizi sevdiği için yanınızda olmalı.hemen karaları bağlamayın zaman herşeyin ilacıdır.her sonda bir başlangıç.hakkınızda ne hayırlıysa olsun.

• Konu Sahibi bridetobe
Yazdıklarınıza hem şaşkınlık içersinde okudum hemde çok üzüldüğümü belirtmek isterim..
Bir insan aynı aynda nasıl olurda iki kadını birden idare edebilir sorusunu sordum kendi kendime!!
Tamam siz madem o insanı çok sevdiniz ve boşanmş olmasına rağmen (demekle sizin bekar ondan önce evlenmemiş olmamanızdan kastediyorum) onunla evlendiniz..
Ona güvendiniz ve onu eski eşinin olduğu bir ülkeye belkide çocuklarını görsün istediniz ve yolladınız..

Peki sizce bu insan size ne kadar dürüst oldu,sizin yüzünüzü gülüp neden arkanızdan iş çevirdi?
Neden sizin karşınızda çıkıp mertçe ve erkekçe ben seni istemiyorum yada ben oğluma üzülüyorum onları çok ihmal ettim demedi..Neden?

Peki ilk eşi ben onu şimdi düşünemiyorum,nasıl olurda başka bir insanla evlenip yuva kurmuş olan bir erkeği ve bir defa evliliği deneyip olmadığını anlayıp boşanmış olmasına rağmen tekrar nasıl kabul edebilir?Nasıl?
Allah sonunuzu hayır etsin arkadaşım,bence bunları sen değil sana dürüst olmayan düşünsün.O kendini harap etsin ben sensiz ne yaparım desin,ben sensiz bu hayatta yaşayamam desin.
Lütfen bu kadar aciz kadınlar değiliz,bizler bu kadar kendimizi bir erkek olmassa olmaz tavırlarında yaşayacak kadar aciz varlıklar değiliz.Bırak gitsin gideceği varsa göreceğide var deee ve bir sünger çek hayatına..
Hakkında herşeyin hayırlısını versin a.s.

• Konu Sahibi bridetobe
teşekkür ederim arkadaşlar ya kendimi yalnız ve çaresiz hissediyorum
bi çoğunuzun yaklaşımı insanı sakinleştiriyo birazda olsa...
aileme nasıl açıklarım bilmiyorum babam zamanında çok diretmişti
ayrı milletten ayrı dindensiniz aradaki yaş farkını küçümseme yürümez bu evlilik die
ama Ben burnumun dikine gittim ve evlendim
şimdide terkediliyorum bu durumu aileme açıklamaya hazır değilim
onlar başka şehirde yaşıyolar bi süre saklarım belki ama elbet gelecekler evime
off yaa insan kendi başına gelmez sanıo böyle şeyleri
hep etrafımda yaşanacak sanırdım... bana uğramaz sanırdım bööle bişey...
benimle konuşsa açık açık oğlunu al bizimle kalsın derim
eğer sadece oğlunu madde bağımlılığı için eski karısına gidiyorsa tabi
günlerdir eve gelip yemek bile yemeden çalışma odasına giriyo
geç saatlere kadar içki içio ve orda uyuyo yanına gittiğimde sanki yabancı bi insan gibi
sanki tek kelime bile konuşmak istemiyor... ama hala benim evimde kalıyor
tepem atıyo bazen toplayıp eşyalarını kapının önüne koysam diyorum
yada yapışıp yakasına bırakma beni die avaz avaz bağırsam
ben bu kadar zayıf bi insan değilim diyorum sonra kendi kendime
dik dur! gidecekse gitsin diyorum!
ama içim acıyor canım çok yanıyor...

• Konu Sahibi bridetobe
ben sizi hep bugün ne giydin topiğinde görüyordum, kocanızla olan gezmelerinizden fotoğraflarınız vardı. oyunlar falan oynarken.
açıkcası bu yazıyı görünce şaşırdım.
Allah yardımcınız olsun, demekki sevginize eğmiyormuş, birinin günahına gir evlen ayrıl yine başkasının günahına gir onuda bırak ilkine dön. çocuk oyuncağımı canım bu.
bence üzülmeyin gidene dur denmez!

• Konu Sahibi bridetobe
3 gündür bir kitap okudum ve simdi bitti.Ondan etkilenerek yaziyorum belki ama;gercekten seviyorsan, gittikten sonra daha,cok üzüleceksen ,bence gitmesine izin verme. Sevgin icin savasmalisin! Cabuk unuturum diyosan o ayri konu tabi..Üzülme!! böyle anlarda hep Afrika`daki insanlarin halini düsünüp ne kadar sansli oldugunu hatirla bence .Sevgiler.....

• Konu Sahibi bridetobe
Evet belki aşk evliliği olmus sizinki fakat bence bu insan ve siz cok uyumsuzsunuz...
Kaldı ki eşin de eski eşine dönme kararı almış...
Çocuğunuzun olmaması cok ama cok iyi olmuş..Hala gözü eski karsında olan bir adamla yaşamak kadar
yanlış bir şey olamaz...
Benim tavsiyem eğer ayrılık olursa sizi mutlu edebilecek ve her yönden size uygun bir eş seçimi yapın...
Allah yardımcınız olsun..

• Konu Sahibi bridetobe
işin özü şu: eski karısını seviyormuş ki ona döndü...çoçugun çok etken oldugunu düşünmüyorum...sizin için çok üzüldüm..."kalan yanlız kalırsa giden insafsız demekmiş"

• Konu Sahibi bridetobe

ayrılma nedenlerini yada çözümlerini konuşmadık
konuşmaya yanaşmadı hatta
ama oğlu 22 yaşında koskoca insan
tabiki bizimle yaşamasını istese çok mutlu olmazdım
zaten çocuk ülkesini bırakıp gelmez buraya

• Konu Sahibi bridetobe
Çocuğu için eski eşine dönmez bence, zannetmiyorum. Eski eşini seviyor olsa neden boşansınlar ki. Anlamadım bu işten birşey.
Sakin sakin konuş, başka çaren yok, açıkça nedenini söylesin, bunlar pek inandırıcı değil. Belki kafası karışmıştır çocuğun durumundan kendini sorumlu tutuyordur ve o yüzden böyle saçma bir şey yapıyordur. Evlilik çocuk oyuncağı değil. Eşinin nasıl biri olduğunu , eski eşinden neden ayrıldığını , seninle arasındaki ilişkiyi bilmeden çözümlemek zor.
Güzelce tatlı tatlı konuş bence belki kafası karışıktır başka seçenekler sun.
Sorumluluk sahibi biriyse, sana olan sorumluluğu da var, unutmasın.
Bebek işine gelince hayırlısı olmuş bence. Her şerde bir hayır vardır derler ya . Şuan hamile hamile ya da minicik bebeğinle bu sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalabilirdin.
Umarım konuşman işe yarar.

• Konu Sahibi bridetobe

neden savaşsin ki adam bir tercih yapmiş gitmiş..
Neden didinip kendini daha çok üzsün ki
gerçek acitir ama güçlendirirde..
Seni istemeyeni bence sen hiç istememlisin...

• Konu Sahibi bridetobe
eşinden 8 yıl önce ayrılmış ve biz 2 yıldır evliyiz. ama biz evliyken hep görüşürlerdi
daha çok arkadaş gibilerdi. londrada birlikte yemek yemiştik oda buraya gelmişti
aralarında aşk olsa hissederdim. kocam ona aşkından dönmüyo
hala bana aşık o! öyle olsa neden üzgün olsun neden toparlanıp gitmesin
her gece sızana kadar neden içiyo peki?
ama konuşmuyoda! konuşsa benimle birlikte bi çözüm bulsak
çocuğunun kaprisi için bizim yuvamız yıkılıyo
of allahım ben çokmu kötüyüm ya!

• Konu Sahibi bridetobe
böyle dönek adamların ne yapacağı belli olmaz iki ay sonrada size dönmek isterse siz nasıl tavır alcaksınız bunuda bir düşünün bakalım.heralde kabul etmezsiniz.bence çocuk olsaydıda değişmezdi durum.en azından bir kişilik acı çekiyorsunuz.aksi halde inanın daha zor olurdu.sizi terk eden adamları sevmeye devam etmeyin.değermi hiç.asla.yazık içinizde barındırdığınız duyguları bunu gerçekten hakeden biriyle paylaşın.zamanı gelince tabi

• Konu Sahibi bridetobe
Bu kadar basit olmamali, bence altinda daha fazla seyler var ki (bunlardan biride eski esine olan
sevgisi olabilir) cocugunu bahane edip eski esine donuyor!
Aciklama yapmadi mi sadece cocugunun durumunu mu one surdu?

• Konu Sahibi bridetobe

Güzeller güzeli
Sen kaç yaşındasın fark var sanıyorum arada
İçinden çıkılması zor bir durum

• Konu Sahibi bridetobe

Cocuguyla biarada olmasi icin illa eski esiyle evlilik mi yapmasi gerekiyor?
Cocuguna sizin yasadiginiz sehre gelmeyi teklif edebilir eger size asiksa?
Yahut size cocugunun yasadigi sehre gitmeyi teklif edebilir ne demek
cocugum iyi degil ben eski esimle evlenicem, bana hic de inandirici gelmedi acikcasi...fisfisfis

• Konu Sahibi bridetobe
allah yardımcın olsun eşini seviyosum eminim çok zorr olaacak. hiç bir açıklama yapmadımı eşin sana

• Konu Sahibi bridetobe

başka şehir değil maalesef başka bir ülkede yaşıyor çocuğu
ben buradaki işimi gücümü bırakıp ingiltereye yerleşip herşeye sıfırdan başlayamamki
üstelik onun çocuğu için neden yapayım bunu?
o çocuğunun yaşadığı problemler için gitti londraya ve döndükten bi kaç gün sonra ben artık londraya geri dönmeliyim hayatım oğlumun durumunu bu kadar uzaktan takip etmek mümkün değil aileyi yeniden bi araya toplamalıyım çocuğumu kaybetmek istemiyorum
burda yaşamak sorumsuzluktan başka bişey değil şu anda benim için dedi
sende gel demedi bile!
sanki ben karısı değilde sevgilisiymişim gibi!!

• Konu Sahibi bridetobe
üzülme canım ya o tercihini çoktan yapmış..
bırak gitsin istediği yere...
kolay değil anlayabiliyorum ama arkasına bakmadan gitmeyi düşünen bir adama nasıl engel olabilirsin ki...

• Konu Sahibi bridetobe
Eşinizin bir ay içinde eski eşine dönme kararı biraz tuhaf geldi bana....:uhm:
Belki görüşüyorlardı bir şekilde ama siz bilmiyordunuz...CADIARZU
Ayrıca hiç kendinizi yıpratmayın böyle çocuğunu bahane edip terkederek sizi böyle çaresiz bırakan biri için ne üzülmek ne sevmek ne de konuşmak değmez...
Ayrıca ben inanamıyorum çocuğu için eski karısana dönüyor size hala aşık olsun:1shok:

• Konu Sahibi bridetobe

Pardon ulke diyecekken sehir demisim dalginligima verin...
Gidersin yada gitmezsin demek istedigim daha farkli cozum yollari uretebilirdi,
esinin cocugunun yasadigi ulkeye gidip ardindan boyle bir niyetle gelmesi cok tuhaf, cevabi da siz veriyosunuz zaten gel bile dememis!!
Neyse hakkinizda hayirlisi olsun umarim en dogru karari alirsiniz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…