eski halime donmekten cok korkuyorum hamilelikte ne yapsam kilo almam yardimci olur musunuz?

hayaldunyasi123

Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2023
35
13
25
Slm kizlsr iki yil once tup mide ameliyati oldun 130 kilodan 84 dustum ve hamile kaldim 100 kiloyla kizim dogdu 95 kiloyla tekrar hamile kaldim eski halime donmekten cok korkuyorum hamilelikte ne yapsam kilo almam yardimci olurmusunuz

Diyetisyen yardımı alabilirsiniz bu kadar sorun ediyorsanız kontrollü ilerlemiş olursunuz hem 😊 umarım bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız,keşke hamile kalabilsemde tek derdim aldığım kilolar olsa yerinize olmayı isterdim. Kilodur alınır verilir kendinizi de bebeği de üzmeyin🧡

Umutsuzluga kapilmayin eger olmayasaydi benim bebegim olmazdi hep dua etti 3 kez bebegimi kaybettim tam dedim ki allahim bi mucize nasip et dedim her gece namaza kalktim megersem bende kanda pirtilasma varmis o yuzden bebeklerimin kalbi durmus olacak olduktan sonra yapacak birsey yok malesef suan 2 bebegim 5 ilk bebegim 7 aylik esim cok istedi ikiz olsun diye bizde doktorumuzla boyle bir karar aldik cok sukur iyiyiz simdi bana o kadar dedilerki kilon yuzunden bebegin olmuyo diye o yuzden korkuyor kilo almaktan

Umutsuzluga kapilmayin eger olmayasaydi benim bebegim olmazdi hep dua etti 3 kez bebegimi kaybettim tam dedim ki allahim bi mucize nasip et dedim her gece namaza kalktim megersem bende kanda pirtilasma varmis o yuzden bebeklerimin kalbi durmus olacak olduktan sonra yapacak birsey yok malesef suan 2 bebegim 5 ilk bebegim 7 aylik esim cok istedi ikiz olsun diye bizde doktorumuzla boyle bir karar aldik cok sukur iyiyiz simdi bana o kadar dedilerki kilon yuzunden bebegin olmuyo diye o yuzden korkuyor kilo almaktan
Pıhtı sorunu için iğne kullanıyorlar genelde düzenli doğuma kadar, yakın arkadaşlarımda aynı sorun vardı ama sağ Salim kucaklarına aldılar🧡 hamile kalmışsınız artık biraz dikkat edersiniz sadece strese girmeyin hiç çünkü stres ikinizi de etkiler. Kendim kaç ay diyet yaptım 2 kilo zor verdim,şimdi bir diyetisyenden yardım alıyorum iki haftada 2 kilo verdim. Özel veya devlet diyetisyen size yardımcı olacaktır 💐

X