Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

herkesin fikrine tabii saygım var.
eleştirmek için demiyorum.
ama bence bu topik doğru olmadı.
şimdi ben kendi kendime şunu düşünür oldum. ben eskiden varmıydım yokmuydum :44::44: buraya yazabilcekmiyim yazmayacakmıyım.

bakıyorum sen nehir buradasınız.
ece yektada bu tarafta. insan nereye yazcağını şaşırıyor.

dedigim gibi canım eskiden var olan arkadaslarımız topigin son gidişatlarından sonra birer birer yok oldular ve sadece özelde konusabilir olduk bizde eski ortamı kurmak için actık burayı..
Tabiki her zaman gelebilirsin
fakat ceyiz konuları vs vs burada sürekli konusuldugu zaman bi baktım oradakiler yanlız kaldılar buda olmadı aslında ben mesajlarımda hep belli etmeye calıstım ama yeterince etmedim sanırım evet kızlarıda ben davet ettim ayrıca hatta burayada yazdım diger topige yeni konumuz acıldı diye yazmadım kimse dagılmasın etmesin diye evlenene kadar en azından ben 2 tarafada yazıcam evlendikten sonrada inşallah sadece burası dedik bu..
topic acma konusundada dogruluk konusunda bizim bi şüphemiz yok dedigim gibi bizim amacımız gelmeyen arkadaslarımızın bu topige gelmesiydi..

Evet canım bak aşagıdaki paylaştıklarım favorilerim bunlardan birini almak istiyorum nasipse Sarevin ürünleri

Kuzum ben diger topigi hiç bırakmadım valla aynı şekilde ordada konuşmaya devam ediyorum buranın niyetini anladım çünkü hiçbirşekilde irtibatı koparmamak gerek yani çok haklısın
kadının varmış bi bildiği dimiiiiii

ben tığ tutmayı bile bilmem

Bende bilmiyorum tığ tutmayı yalnız degilsin merak etme Şiş biliyorum ama çok atkı ördüm

Sizin bayagı fazla fazla canım ya Kullanmıycaksın orası belli dagııtıcan artık verdiklerin kullanır kullanmaz senden çıkmış olur

anlatabildigime nasılda mutluym kuzucum

4 ay dır nişanlıyım, 7 ay sonra da evliyim nasipse,,,,ben de varım ben de ben de....mobilya kaosu içinde dönüüüp duruyorum bu aralar

Son düzenleme:
hadiii yaa.cok uzulurum ben oyle olursa :/ bızde farklı sehırlerdeyız ama artık haftasonları gelıp gıdıp sıkıstırmaya bakıcaz.epey yorucu ozaman.s

üzülmemeye çalıştım çünkü istediğim gelinliği aldımm o da çok beğendii

anaa dilamm öylemi oldu senin olsun gönlünce olasun önemli olan o dımı

evet berfom ayrı aldık gelinliğii
canımız sağolsun üzülmemeye çalışıyorumm:26::26:

ben de öle gelinlik gibi yatak örtüsü almadım
o ne ölee
ama bu dedğiniz şeylerden var benimm
kaneviçeli nevresim takımlarım, dantelli havlularım, patiklerimm
annem çok istiyodu gözünde kalmasın die kabul ettim ama üzerlerinde oynama yaptımm

inşallah istedigimiz tarihleri buluruz canım ya
nedense sanki eski gibisin he yada hep sohbetlerinizi takip ettigim için

inşallah canımm
ama zaten 2014 tarihleri yılbaşından sonra alınıyomuş gibi duydumm
uyduruyomuyum ya daa
*
bu arada evet ben de ara ara aşağıdan okuyup gidiyorum topiğinizii
teşekkür ederim ayrıcaa

evet bende öyle duymustum ama sonradanda istanbul fatih belediyesi için okudumi en erken 3 ay önce alınabiliyormus öyle yazıyor sitesinde güya babamın bi tanıdıgı varmıs o yardım ederim gibi bişey demiş daha önce almaya ama ses yok :44:bende korkuyorum sona kalmasından zaten babamların yüzünden yok köylünün dügünü yok akrabanın nişanı derken 25 mayısa zor karar verdik bana kalsa hicc bakmazdım köylünün dügün tarihine

Kızlar bu topiğin açılmasında bir yanlış yoktu. Daha önce ikinci bir gelin topiği açıldığında en çok karşı duranlardan biri bendim, ama bu eski arkadaşların sohbet topiği, zaten sohbet bölümünde açıldı.

Çeyiz, hazırlık gibi konularımızı eski topiğimizde konuşmaya devam etsek de burda eski günleri yad etsek nasıl olur acaba? Hem konu amacından sapmamış olur, insanlar birbiriniz takipte zorlanmazlar.

vallahi o konularla nişanlım ilgileniyo edacım
çünkü nikah orda olcak ben uzaktan uğraşmıyorumm

imzaa

nasılsın ebisim

vallahi o konularla nişanlım ilgileniyo edacım
çünkü nikah orda olcak ben uzaktan uğraşmıyorumm

ohh rahat tabi sen gitmeden de alınabiliyo sanırım dimi uzak olunca :44:bizde her konu ya benim basımda ya ikimizin hele benim aileme kalırsa istemdiklerim tek tek olur :18:

ohh rahat tabi sen gitmeden de alınabiliyo sanırım dimi uzak olunca :44:bizde her konu ya benim basımda ya ikimizin hele benim aileme kalırsa istemdiklerim tek tek olur :18:

uzaktan alınabiliyo mu bilmiyorumm amaa ne zaman tarih alınacağıyla ilgileniyo o

uzaktan alınabiliyo mu bilmiyorumm amaa ne zaman tarih alınacağıyla ilgileniyo o

gecen okudum yanlıs hatırlamıyorsam canım eger çiftlerden biri şehir dısında oturuyorsa ikisininde tarih alırken olması zorunlu degilmiş sanırım ama bizim gibi aynı şehirdeyse mecbur ikimizde gidicez amannn şu an en zoru tarih alma gibi geliyor bana

sağlık kontrollerini fln o zaman direk gönderebiliyoruz öyle mi ??

aa edaam hayırlı olsun topiğin,topiğimiz

inşallah hepimize hayırlı gelir bu 2014 yılı

kavuşaLımda bitsin artık bu hasrett:106:

Eki Görüntüle 907035

Buda benim hediyem tam beni andırıyorKonuşmalarımızda böyle tatlımı tatlı şirinmi şirin olsun inşallah

Nehiiir pastan da senin gibi çok tatlı Bugün tatlı yemeden uyursak vay halimize diyorum

Berfintooş ancak gelebiliyom ben akşamları ama kimse olmuyo... bugün de öğlen eve geldiğim için görüp de uğradım iyi oldu.
Ben de Sarev ve Özdilek pamuk saten aldım inanılmaz kaliteli, yumuşacık. İnsanın kalkası gelmez yani

Kim var kim yok şimdi buralarda, herkese kokulu öpücükler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…