Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

Kızlaaaarrr nasılsınız hatunlar :KK16:
Ben iyiyim cok şükür, yoldayim su an, annecigime gidiyorum.Heybemde umutlar, heyecanlar, dualar...
Ailenin diger fertleri de yolda yarin evde buluscaz insallah :) Sevdicegim de sali günü gelecek, alısveris yapacagiz insallah.Carsamba ya da persembe de Allah mani vermezse nisanimiz olcaaakkk :) Dua edin bu kez nasip olsun :KK16:

Masallahhh benim kuzumaaa şu güzellige bak :KK16:çok ferah cok güzel canım güle güle kullan :KK16:
Masallah canım şimdideen alman cok cok iyi oldu nihanım bak sende al herseyini sonra vallahi zor oluyo :KK9:gerci sen baya hızlandın masallah nihanım :KK16:
Hepsi aldıgın hersey ayrı ayrı güzel demek erzak kürekleride aldın hadi hayırlı olsunnn :KK9:bende bakalım inşallah yarın bitirebilirim banyoyuu benim acele etmem gerek herseyi kremli kahveli tonlar istiyorum ben inşallah bulurum eger orada takım bulamazsam bende senin gibi koctastan alıcam kuzucum kremkli kahveli begendim ama yakından görmedim :KK9: bide kızlar benim ne eksigim var :26:cok varda aklınıza kesin bunu al dediginiz bişey varmı hani unutum diye düşündügünüz :18:

kuzummmm stresmi yaptın sen bu arada gecede aklıma geldi hoca bişey dedimi kopya ile ilgili :KK9:

Selam gelinçeler:KK16::KK16:
kaç gündür gelemedim. Durumlar nasıl? herkescikler iyidir inşallah:21:
ben hala tam gaz hazırlıklardayım. geçen kapalıçarşıya gittik arkadaşlarla toplanıp. bir sürü eksiklerimi tamamladım. kına süslerimi falanda aldım. bileklik dağıtıcaz . onun malzemelerini falan aldık. artık durmak yok hep hazırlık hep hazırlık:KK52::KK52:

Kızlaar :KK3:
Nasılsınıız?

maalesef kuzu:KK14: dün 4 ü 20 gece cıktım 4:30 da evdeydim. inşallah bugünde bi yarım saatcik erken çıkarım:KK1:

Canımmm çıkmam gerekti öğlen kusura bakma.
İNşallah erkenden gitmişsindir :KK16:

Kızlaaaarrr nasılsınız hatunlar :KK16:
Ben iyiyim cok şükür, yoldayim su an, annecigime gidiyorum.Heybemde umutlar, heyecanlar, dualar...
Ailenin diger fertleri de yolda yarin evde buluscaz insallah :) Sevdicegim de sali günü gelecek, alısveris yapacagiz insallah.Carsamba ya da persembe de Allah mani vermezse nisanimiz olcaaakkk :) Dua edin bu kez nasip olsun :KK16:

Nihan'mmm inşallah Herşey gönlünüzce olsun :KK16:
Herşey Çok Güzel Oluyor, Maşallah :nazar::nazar:
Güzel haberlerle gelmeyi unutma olur mu :KK16:
Hayırlı Yolculuklar Canım :KK16:

iyi canım sen nasılsın :KK16:
ohh ne güzel bir kısmından kurtulmussun :21:

iyiyim canım sağol. dünde mobilyalarımızı aldık çok şükür. inanılmaz rahatladım yaa
çok sıkıntı yapıyordum kendime. şu son zamanlarda aldıklarım kafamı rahatlattı. darısı sizlere kızlar:KK34:

kızlarr:KK14:
Rabbim beterinden korusun ama bu sabah yıkıldım resmen:KK14:
tam tam 25 mayısta seçimler olacakmışş:KK14::KK14:

herşey hazırdı,salon tutulmuştu,kuaför,foto herşey hazırdı hatta türkiyeden akrabalarım izinlerini bile ayarlamışlardı o tarihe :KK14:

nikahın kıyılacağı yerde veriliyo oylar..o yüzden nikah kıymamız imkansız:KK14: /ben düğün günü istiyodum nikahı, sevdicek daha önce yaparız dio ama ben gelinliğimle gitmek istiyodum oraya/

1 hafta erken olsaa -olma imkanı yok.. 1 hafta sonrayı düşündüm ama düğünün ertesi günü sınavlarım başlıyo:KK14:

çok üzüldüm kızlar ya, hevesle beklediğin gün,hiç uğruna mahvoldu..

önceki yıllarda hep mayısın başı falan oluyodu.. inşallah vardır bir hayır bu işte.. kendimi başka türlü teselli edemiyorum:KK14:

$pazartesi-sendromu.jpg

:KK51::KK51::KK51:

Günaydınlar :KK16:

Günaydın kızlarrr..
Tutkucum üzülme lütfen hem belki böylede cok güzel olur beyaz kısa bir elbise alsan :KK16:

herşey hazırdı,salon tutulmuştu,kuaför,foto herşey hazırdı hatta türkiyeden akrabalarım izinlerini bile ayarlamışlardı o tarihe :KK14:

nikahın kıyılacağı yerde veriliyo oylar..o yüzden nikah kıymamız imkansız:KK14: /ben düğün günü istiyodum nikahı, sevdicek daha önce yaparız dio ama ben gelinliğimle gitmek istiyodum oraya/

1 hafta erken olsaa -olma imkanı yok.. 1 hafta sonrayı düşündüm ama düğünün ertesi günü sınavlarım başlıyo:KK14:

önceki yıllarda hep mayısın başı falan oluyodu.. inşallah vardır bir hayır bu işte.. kendimi başka türlü teselli edemiyorum:KK14:

Canım çok üzüldüm kendini üzme desemde biliyorum zor planların degişmesi sorun çıkarması çok zor inşallah bir çözümü bulunur inşallah:KK14:

günaydınn kızlarr :KK16::KK16:
*
tutkucum hayırlısı olsun canımm
bunda da var bi hayır diyelimm
bu arada sen nerdesin yani hangi şehirdesin ?

iyiyim canım nikah işlemleri için evrakları araştırıyorumm sen nasılsınn :KK16:
*
işyerinde diil misin senn klimaları fln açsan:KK31:
hasta olma edacımm :26:

bende iyiyim canım heh iyi yapıyosun canımcım :KK16:
bizim iş yeri daire aslında canım kombi var actım sonuna kadar ama baya büyük daire zor ısınıyor :KK50:

günaydın kızlar

rahatlamış bir şekilde geldim :) sınav derdi yok artık taa nisan ayında :KK9:

Neler yapıyorsunuz bakalım? HAVA ÇOK SOĞUK DONDUM 2 GÜNDÜR NE GÜZELDE KAR YAĞIYORDU SABAH

Tutkucum üzülme canım HERŞERDE VARDIR BİR HAYIR

bende iyiyim canım heh iyi yapıyosun canımcım :KK16:
bizim iş yeri daire aslında canım kombi var actım sonuna kadar ama baya büyük daire zor ısınıyor :KK50:

:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:
*
aman amann sıkıntılı o zamann
sen iş yerinde hırka fln bıraksan ayrıca mümkün müü??
giyiminiz denetimli mi ?

Canım çok üzüldüm kendini üzme desemde biliyorum zor planların degişmesi sorun çıkarması çok zor inşallah bir çözümü bulunur inşallah:KK14:

günaydınn kızlarr :KK16::KK16:
*
tutkucum hayırlısı olsun canımm
bunda da var bi hayır diyelimm
bu arada sen nerdesin yani hangi şehirdesin ?

Tutkucum üzülme canım HERŞERDE VARDIR BİR HAYIR

inşallah kızlar,inşallah seçimler önceden olur:KK31:

canım ben bulgaristanda yaşıyorum:KK31:

Kıııızlaaaarrr ben Allah'ın izniyle sevdicegime kavusuyoruuummm.... :KK52: :KK52: :KK52: Babam bugün evet dedi... Ama öncesinde ne gözyasları döktüm iki gündür :KK43: Burugum biraz ama mutluyum da cok sükür...Sizinle paylasmak istedim.Allah'ın izniyle persembe günü nisanımız var :KK52: :KK16:
O güzel dualarınız icin cok tesekkür ederim hepinize.Sizleri seviyorum, hepinizi öpüyorum.

Nihan'mmm inşallah Herşey gönlünüzce olsun :KK16:
Herşey Çok Güzel Oluyor, Maşallah :nazar::nazar:
Güzel haberlerle gelmeyi unutma olur mu :KK16:
Hayırlı Yolculuklar Canım :KK16:

Periim tesekkürler tatlim insallah...Dua et olur mu..inanamıyorum ben hala...Ama babam su an konusmuyor benimle bu cok üzüyor beni...Cok canım yanıyo, burugum aslında...

Tutkucum ne desem bilemedim üzüntünü anlayabiliyorum ama..Sevdigine kavusacaksin onu düsün..Önceden kıyarsınız.krem ya da beyaz bi elbise giyersin güzel olur.

X