Eski aşk

Birdaha asla icmicegimi bugün soyledim bana iyi gelmedi kötü oldum çarptı midem bulaniyor dedim

Kocamın lise aşkı yüzünden alkolü bırakacağıma kocamı bırakırım 😂

Şaka bir yana kız ölmüş mü yani ne bu drama?

Benim de eski bir lise aşkım var başına bir şey geldi hala arada bakıyorum üzülüyorum ama eşimle de paylaşıyorum yani. Çocukluk zamanları. Çocukluk aşkı için de öyle ağlanmaz ki.

O mahur beste çaldı hep ve müjganla ağlaştı mı her seferinde? 💔
Konuya yorumum yok, ama " o mahur beste çalar.. Müjganla ben anlaşırız" mısralarına göz yaşı döken bir arkadaşım anlatmıştı, müjganın bir kadın olmayıp Attila İlhan ' ın kirpikleri olup ağlama nedeninin üç canın dar ağacında sallandırılması olduğunu.

Konuya yorumum yok, ama " o mahur beste çalar.. Müjganla ben anlaşırız" mısralarına göz yaşı döken bir arkadaşım anlatmıştı, müjganın bir kadın olmayıp Attila İlhan ' ın kirpikleri olup ağlama nedeninin üç canın dar ağacında sallandırılması olduğunu.
cem-ylmaz.gif

Kaynivalideler bayılır oğullarının eski aşklarından bahsetmeye...
Benimkide eşim için eski nişanlısını çok seviyordu o ne derse yapıyordu onun için herkesle mücadele ediyordu falan demişti kaç kez..tapiyorlarmis birbirlerine falan.ailesine bile tavır almış onun yüzünden bilmem ne....tabi ben yeni evliyken anlatıyordu ..şimdi anlatsa direk yapistiririm cevabı
Gelelim size alkol masasında eşiniz başka birşey daha kullanıyor olabilir mi yasaklı madde mesela.. uyuşturucu değil kastettigim yanlış anlamayın..bazı tütün icerikli maddeler duygu durum bozukluğuna sebebiyet verir diye biliyorum
Aşırı gülmek yada ağlamak gibi
Yoksa kafasında birini kurdugundan değildir o ne alaka yani

Yaramıyorsa içmeyin başgan. Ben de içince ağlarım cok sevdiğim guzel hüzünlü içli bir şarkı cıktıysa ama her defasında da değil yani 😂

Merhaba . Tazecik sıcacık bir konu ve bu durumu aslında 5-6 kez yaşadım fakat bazıları yanlis anlasamda dile getiremedim ama belli ettim neyse 9 yıllık evliyiz ve bazıları içki alıp içiyoruz kimi evde ikimiz kimileri arkadaş aile ortamları bikeresinde ablam ve eniştem eşim ben balkonda içiyoruz kocam müzik açtı eski şarkılar falan bitanesinde başladı gözlerinden yaş gelmeye yaa niye böyle oldun şimdi dedim mutluluktan dedi fakat eğlenceli bı ortam da yoktu neyse sonra lise arkadaşları eşleriyle biyere gittik ordada yine eski şarkılar yine gözleri doldu hayırdır diye sordum mutluluktan dedi peki dedim akşamda bı içkili mekana gittik yine onun sevdiği şarkılar çıktı yine ağlamaya başladı niye üzüldün ki dedim mutluluktan dedi sonrasında bende üzüldüm yani dayanamadim başladım ağlamaya tutamadım kendimi şuan da kendimi kötü hissediyorum birini unutamadığını ve o şarkılar çıktığında aklına geldiğini düşünmeye başladım yani mutluluktan aglanirda mutlu olduğunu anlarsınız yani yoksa benmi kötü düşünüyorum bu durumu aileme arkadaşlarıma açamadım lütfen bı yardım edin yanlış şeyler düşünüp yanlış şeyler yapmak istemiyorum

Alkol almayınca ağlamıyorsa içki çarpıyor demekki. Herkes kaldıramaz içmeyi.

Merhaba . Tazecik sıcacık bir konu ve bu durumu aslında 5-6 kez yaşadım fakat bazıları yanlis anlasamda dile getiremedim ama belli ettim neyse 9 yıllık evliyiz ve bazıları içki alıp içiyoruz kimi evde ikimiz kimileri arkadaş aile ortamları bikeresinde ablam ve eniştem eşim ben balkonda içiyoruz kocam müzik açtı eski şarkılar falan bitanesinde başladı gözlerinden yaş gelmeye yaa niye böyle oldun şimdi dedim mutluluktan dedi fakat eğlenceli bı ortam da yoktu neyse sonra lise arkadaşları eşleriyle biyere gittik ordada yine eski şarkılar yine gözleri doldu hayırdır diye sordum mutluluktan dedi peki dedim akşamda bı içkili mekana gittik yine onun sevdiği şarkılar çıktı yine ağlamaya başladı niye üzüldün ki dedim mutluluktan dedi sonrasında bende üzüldüm yani dayanamadim başladım ağlamaya tutamadım kendimi şuan da kendimi kötü hissediyorum birini unutamadığını ve o şarkılar çıktığında aklına geldiğini düşünmeye başladım yani mutluluktan aglanirda mutlu olduğunu anlarsınız yani yoksa benmi kötü düşünüyorum bu durumu aileme arkadaşlarıma açamadım lütfen bı yardım edin yanlış şeyler düşünüp yanlış şeyler yapmak istemiyorum
40 yılda bir minicik içerim o bile beni duygusallaştırır. Ağlarım her şeye. Fazla anlam yükleyih kendini daraltma. Ama için rahat etsin istiyorsan ayık kafadayken konuşabilirsin. Bir kez sor fazla üsteleme kapat konuyu. Ya da arabada falan eski şarkılar açıp tepkisini ölçebilirsin.

Valla Kenan Dogulu, Beren'in ilk askini sevgiyle kucakladi, helal olsun adama. Bence boyle birseyse bile kac yil gecmis aradan ayri ayri bitsin artik bu cile bulusalim gayri... yok olmadi böyle.

Valla Sezen Aksu'nun bazi sarkilarinda ben alkol tuketmeden dahi komaya girebiliyorum, hatirasi var veya yok onemli değil bence bu, belki sadece şarkıları seviyordur.

Ooofff ne bu böyle ya zır zır ağlayan erkek dökceksin bi bardak suyu suratına kendine gelecek mıy mıy mıy sümükleride akıyordur kesin ağlarken

Unutamadığı biri olduğunu neden düşündünüz davranışları falan mı sizi buna itti? İçki bazen insanları ağlatır öyle bir şey de olabilir ve çarpttığını genelde kabul etmeyip gizlerler.

X