eşinizle nasıl tanıştınız? :)

keyfimbilir

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2011
1.472
44
kızlar hep hamilelik hep belirti hep batt ,, boşverin bunları biraz kafa dağıtalım hadi herkes eşiyle tanışma hikayesini yazsın :))

önce ben yazayım:)) eşimle ikimiz de öğretmeniz, bekar olarak atandığımız bir ilçede, aynı binada aynı katta kapı komşusuyduk:))) 1 yıl kapı komşusu olmamıza rağmen hiç karşılaşmadık ama birgün eşim beni görmüş ve etkilenmiş :KK70: alt komşumuz vasıtasıyla benimle tanışmak istediğini iletti ben de tabi daha hiç görmediğim için, alt komşum bana gösterince hoşlandım ve teklifini kabul ettim:))) tanışma-görüşme-söz-nişan-düğün derken 17 temmuz 2011de evlendik:)))

yeni sayilir , Allah mesut bahtuyar etsin in$allah
biz eskidik 5 yil bitti :)
skype de yanli$likla tani$tik yani sanal oldu azcuk:KK17:

kızlar hep hamilelik hep belirti hep batt ,, boşverin bunları biraz kafa dağıtalım hadi herkes eşiyle tanışma hikayesini yazsın :))

önce ben yazayım:)) eşimle ikimiz de öğretmeniz, bekar olarak atandığımız bir ilçede, aynı binada aynı katta kapı komşusuyduk:))) 1 yıl kapı komşusu olmamıza rağmen hiç karşılaşmadık ama birgün eşim beni görmüş ve etkilenmiş :KK70: alt komşumuz vasıtasıyla benimle tanışmak istediğini iletti ben de tabi daha hiç görmediğim için, alt komşum bana gösterince hoşlandım ve teklifini kabul ettim:))) tanışma-görüşme-söz-nişan-düğün derken 17 temmuz 2011de evlendik:)))

eheh seninki de cok heyecanlı olmus ki yahu:)) eee ilk elınden ne zaman tuttu, ilk dudagndan nerde optu:)

Hamilelik belirtisiyle alakası yoksa konunuz taşınır.
Siz neden bunu bile bile buraya konu açtınız ki? :26:

eheh seninki de cok heyecanlı olmus ki yahu:)) eee ilk elınden ne zaman tuttu, ilk dudagndan nerde optu:)

:KK1: allah iyiliğni versin nerden geldi aklına bu sorular kız :KK1: :KK70:

ilk elimden arabayla bir yere gidiyoduk,orda kazayla ellerimiz tutuştu arabada, sonracığıma heycanlandık baya ellerimiz vites kutusunun üstünde gittik yol boyu tek elle araba kullandı:KK70: tek elle zor olur bak kaza maza yaparsın bırakalım dedim ama hayatta bırakmam dedi :KK70::KK17: utandım şimdi :KK70:

:KK1: allah iyiliğni versin nerden geldi aklına bu sorular kız :KK1: :KK70:

ilk elimden arabayla bir yere gidiyoduk,orda kazayla ellerimiz tutuştu arabada, sonracığıma heycanlandık baya ellerimiz vites kutusunun üstünde gittik yol boyu tek elle araba kullandı:KK70: tek elle zor olur bak kaza maza yaparsın bırakalım dedim ama hayatta bırakmam dedi :KK70::KK17: utandım şimdi :KK70:

ehehe:) ılk opucuk de sinemada mı oldu yani:))

hadi yaaa:))) nasıl oldu peki sanal alemden gerçeğe geçiş? ailelere nasıl açıkladınız:))) çok heycanlı ya:))

niicki kadin gibi geldi bana ilk ben merhaba demi$tim, skype kullanmasinida bilmiyordum , meger yaziyormu$ orda bi yerde cinsiyet :) kismet i$te:KK53:
benim merhabamla ba$layan konu$ma 1 ay sonra yanima gelemsiyle devam etti
ayleme soylemedim halende bilmiyolar ama tahmin ediyolarn yani biliyolarda bilmiyo gibi yapiyolar netde tani$ip evlendigimi :))))

X