esiniz titizmi yoksaaaaa pasaklimi

figenn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2007
114
1
arkadaslar esimin bazi sorumsuzluklari inanin bosanma sebebim olabilir.biktim yemin ederim biktim artik yani artik dayanamiyorum.calisiyor cok yoruluyor yipraniyor cok iyi anliyorum allah razi olsun evimizde eksik bir sey birakmiyor.hersey tamam ama sorarim sizlere isden ve gelince insan ustunü bir cikarir ( ellerini yikiyor ona sözüm yok ) ayaklarini, yüzünü temizce yikar ev kiyafetlerini giyer söyleeee bas köseye gecer oturur degilmiii.ben zaten o kapidan girer girmez yemegini hazirliyorum yemekden sonra kahve cay ne isterse yapiyorum.e be adamm sende git üstünü basini bir degistir yokkkkk.arkadaslar öylece koltugun üstüne yatar uyur.takiiiii ise gidene kadar.yatak odasina da gidip yatmaz koltukda uyur ayni kiyafetle kalkar ise gider.esim gece is aliyor yani yaklasik 7 saat falan uyuyor hep bunu bahane ediyor bana ben cok yoruluyorum diyor allah askina 10 dakikasini bile almaz dediklerim.inanin biktim artikkk sinir oluyorum bir insan bu kadar tembel olamaz yeryuzunde sanki tek benim esim calisiyor.titiz bir insan oldugum kanisimdayim ve bu sorumsuzluk beni delirtiyor tatlicadiarzu

benim eşim eve gelip 1 saat sonra çıkacak bile olsa kıyafetını değiştirir.bende çok değiştirmesinden şikayetçiyim her değiştirdiğinde başka bir kıyafet giyer.Ama belki geç değiştirmesi hoş görülebilir ama onunla uyuyup tekrar işe gitmesi gıcık aynı kıyafetle kalkınca şöyle diyebilirsin hayatım pijamalarını çıkar istersen bazen kızılan şeyleri espiriyle uyarmak işe yarar.

suç aslında onda değil onu yetiştiren kişide.Allaha şükür eşim düzenlidir yeri geldiğinde banada yardımcı olur.seninki gibi olsaydı bende ne yapacağımı şaşırırdımm.
hadi düzenli olmayabilir,aldığını aldık yere koymayabilir ama üstünü değiştirmemesi ve bunun gibi şeylerrr deli eder adamı.
canım açıkca konuş ve yılma, sürekli uyar kendisiniii

Bu ne yaaa, okurken deli oldumklava: Esim isten geldigi an, dogru kendii banyoya atar. Dus alir sonra esofmanini giyer. Kirli çamasirlarini ise çamasir sepetine koyar. a.s Esin ne is yapiyor bilmiyorum ama üstü pis ise, koltuklarini haline düsûnmek bile istemiyorum :1no2: Ve koku tatlicadiarzu:bbo: Allah sabir versin

benim eşim titiz değildir de;temizdir..
artık bir erkek ne kadar temiz olabilirse!!
ama eşin yorgun oluyorsa bu mazeret değildir ki..
o geldiğinde sen hazırlama yemeğini,hayatım sen duş alırken ben hemen haızrlayayım masayı de.
hem dinlenmiş olursun sıcak suda de..
hatta ben yıkiiim seni bile de bacım sen.jeyyar
sonra üstünü başını,havlusunu ayarla..at banyoya..
her akşam bu şekilde bir tempo tuttur bakalım..
inşallah tutaryerimseniben

sağolsun çok titizdir bana bu konuda çooook yardımcı olur

ahh ahhhh sabrin sonu selamet insallahhhh yok aslinda bazen yapiyor isden gelir gelmez degistirir ustunu ama gel görki arkasi gelmiyor.calismasini bahane ediyor parmagini bile oynatacak hali yokmus.evet dogru isi cok zor cok da agir anliyorum fakat beni de anlasin artikkk yaaa.yani kizlar sizin eslerinize bravoo dogrusu alnindan öpmek gerekir öyle esin

canım allah razı olsun kocamdan 8 senelik evliyim birkere bile birşeyini ben kaldırmadım kaldıki bazen o bile beni toplar

benim eşimde çok titizdir. öyleki her akşam duş yapar ve duştan sonra temiz pijama giyer
her konuda çok titizdir.bende bu kadar titiz olmasına kızıyorum.

Benim eşim de işten gelir gelmez üzerini değiştirir eşofmanlarını giyer elini ayağını yıkar öyle geçer içeriye...Gel gör ki bende bu durumdan şikayetçiyim canım:1no2:...Gerçi hoş eşim polis olduğu için resmi kıyafetlerle oturamaz da ben de eşofmanları yerine şöyle giysin kotunu T-shirt ünü otursun istiyorum...Bana öyle daha bi seksi geliyorjeyyar...Sonra da diyelim bir yere giderken onu öyle görünce yağlarım eriyor başlıyorum sırnaşmaya o zaman da niye aklın başına evden çıkacağımız da geliyor diyor..Be adam anlasana itibar sana değil kürküne:teytey::teytey::teytey:...

kızlar benim kocacım titizdir valla hem de her konuda
mutfağa bile girse ne yaparsa yapsın ortalığı temizlemeden çıkmaz.
çok şanslıyım Allahıma şükürler olsunn

Esim Cok Titiz Bir Insandir Ama Onu Ben Boyle Yaptim Ister Istemez, Ne Yapayim Zaten Onceden Pasakli Falan Degildi Ama Simdi De Boynuz Kulagi Gecti..mutfak Islerime, Toz Almama Falan Dil Uzatir Oldu Rezil Adam..anaaa Suna Bak Yaa Diyorum Bazen.. Birde Suslu Ki Anlatamam Tertemiz Mis Gibidir Hep..onun Kremi Ayridir, Cekmeceye Sakliyor Ben Bulmayim Diye ....kokooos Nolcek

ah canım benim bendede var seninkinden bir tane ben 20 yıldır düzeltemedim inşallah sen düzeltirsin bazı kişilere sürekli söylemek gerekiyor benim eşimede hep söylemekle yaptırıyorum burda bir arkadaşın dediği gibi annelerden kaynaklanıyor ağaç yaşken eğilir boşuna dememişler allah sana kolaylık versin canım banadaCADIARZU

Eşim titiz değildir ama düzenliye yakın sayılır , kendi kıyafetlerini kendi kaldırır ama hafta sonları kontrol edip derlemek yoplamak bana ait. Yanlız bende eve gelir gelmez eşofman giymesinden şikayetçiyim hiç hoş görünmüyor :)) Bir de dışarı çıkarken çok süslenir o na kızarım benim yanımda dilenci gibi dolanır dışarda manken :))

valla şekerler gelir benimki eve soyunur yıkanır tertemiz olur abartılı titzdir benimki.kirli çamaşırlarını sepete katlayarak atar.birde eliyle sıvazlayıp düzeltir kirli sepetinde.iç çamaşırlarınıda pantalonunun içine koyar bana bile göstermez.bende bir kez kirli görmedim.süperdir benim kocam.bazen düşünüyorumda acaba su perisimi var kocamda sırnaşık şey ama ailesinin yetiştirmesinden bahsediyorsunuz ya hiç alakası yok kayınvalidemle onu rahatlıkla söyleyebilirim.annesi pis değildir ama onun kadar temizde değildir.sonuçta adamın içinden geliyor düzenli temiz olmak süper yanisırnaşık şey

benim esim gercekten temiz bir insandir hatta bazen benden fazla ayna karsinda olur bende buna gicik oluyorum bir insan sakalini 2 saatemi keser

Eşim kendine çok titizdir...Allah a şükürler olsun.
Her sabah banyo yapar, yaz aylarında akşamlarıda yapar...
Dişleri, üstü başı herşeyi tertemizdir...
Ben de öyleyimdir... O yüzden isabet oldu birbirimizi bulmamız...

Ama evde biraz dağınıktır. Aslında düzenli olmaya çalışıyor ama
erkek kadın kadar düşünemiyor bunları...
Okadarcık hatası da olsun canımın...:asigim:

benim eşimde öyle aşırı titiz değil ama düzenlidir işten eve gelince üstünü çıkarıp pijamalarını giyer elini ayğını yıkar yani öyle pasaklı değil sağolsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…