eşiniz romantik değilmi

SAYKAL

kırık kalp
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2007
194
0
46
selam kızlar benim eşim hiç romantik değil eşimden çok memnunum ama birazda romantik bir adam olsaydı daha iyiolurdu ben anlatmaya çalışıyorum ama yinede gelişme yok benim durumumdaki arkadaşlar eşinizi düzeltebildinizmi benimle paylaşın lütfeeeeeeensenağlama

yanından bile geçmez bende anlatıyorum ama anlamıyor heralde:çok üzgünüm:

romantizm den pek anlamaz.:mymeka: ben daha romantiğim. halukla meltem gibiyiz..

ya en romantik erkek bile bir süre sonra kaybediyor özelliğini aslında alışmamak daha iyi bence::) sonra zor gelebilir saysın sevsin bize bağlı olsun kocalarımız yeter heralde...

ne arar... bazen mum yakarım, loş ve güzel bir ortam yaratmaya çalışırım, hemen "söndür onları dışardan belli olur, insanlar yanlış anlar" demeye başlar, romantiklik nedir bilmez, ayyy çok gıcık bir durum :eek:klava: Kötü Kazen

benim eşimde hiç anlamaz romantiklikten falan canım cicim der sevdiğinide söyler ama jest yapmayı kadın ruhunu okşamayı hiç bilmez ama olsun böylede şirin benim başımın belası ya :)

kızlar mrb..ben nısanlıyım benm nısanlım daha sımdıden romantık deıl yaa adamın yanında gecmemıs evlenınce bakalım ne olcak nısanlılık en gusel devır derler amannnn nerdee hıc bısı anlamadım düğünümede az var zaten bakalım benm kocam evlenınce romantıklescekmı ben cok duygusalım onun yanından bıle gecmemeıs erkek lerde romantık bulan bırakmasıntatlicadiarzu

benimde nişanlım romantiktir maşallah :nazar:. ama ben değilim. elimde değil nedendir bilmiyorum öyle romantik bir ortam olunca gülesim geliyor. :roflol:
delimiyim neyim tatlicadiarzu

ErkekLer evLenmedn Önce Romantk düşünceLi OLuo evLendktn sona deişioLar heraLde hı KısLar?

ErkekLer evLenmedn Önce Romantk düşünceLi OLuo evLendktn sona deişioLar heraLde hı KısLar?

ben nısanlıyım benmkı evlenmeden oncede romantık deıl evlendıkten sonrada olmaz dusuncelı de deıl ınce deıldır yanı desene ben evlenınce hep yandımlaelaelaelaelae:roflol::roflol::
yok ya ben nısanlımı dunyalardan cok sevıyorum o benım dunyammm
romantık olmasada ınce olmasada ben tutuldum bu adama:1hug:

kızlar bir insan 7 sinde neyse 70 indede odur bir insan değişip değişmeyeceğinin sinyallerini verir zaten

CADIARZUslm canım valla benimkide aynı hiçde degişmeye niyeti yok adamın öyle geldi öyle gidiyo

benim eşimde romantiktir şimdi
hakkını yemeyim ee bende romantiğim ağzından
aşkım gülüm lafını düşürmez birgün elinde bir demet gülle süpriz doğumgünü yapar mum ışığında güzel anlar herşey karşılıklı yani ben kocacımı çok seviyorum romantik olsada olmasada onsuz nefes alamam

kızlar takmayın kafanıza hepsi böyle bunların.. diğer yönleri iyi ise buda kusurları kalsın... napalım bizim yapımızda var romantiklik onlarınsa yok.. kafasına vura vura da romantik yapamayız di mi ama:))))))

romantik erkek kaldımı ki.bulursanız banada haber verin.evliyim ama olsun değiştiririz nerde bulacaz bir daha lütfen haber verin bekliyorum.:eek:klava::roflol:

kızlar demekki sadece benimki değil genelde erkekler böyle napalım seviyoruz bu kusuruna katlanacağız ama düzeltme çabalarıma devam edeceğim

Benim esim de cok romantik degil maalesef.Tamam mesela 3-4 haftada bir mutlaka gül alip getirir,özel günlerimde hediyeler alir getirir,bide hep hayatim falan der bana ama bu kadar.Ben balik burcuyum ve burclarin en romantigiyim,duygusaliyim.Ben mum isiginda oturmayi gözlerinin icine bakarak sohbet etmeye bayilirim.Ama nerdeeee.Bir iki kere mum yakmayi denedim,dediki yaa isigi yak,yoksa uykum geliyor.

X