eşinin küsmeleri yüzünden hayatı çekilmezolanlar buraya...............

Canım benim:1hug:inşallah cok mutlu olursun ve biter bu imtahan dedigin şey.Erkekler yuzunden vazgectim herseyden.Evlenmeyecegim de cocuk da yapmayacagım.Ömür boyu uzuntu yaşayacagıma,yalnızlıgın huznuyle,alıstıgım huzunle başbaşa kalırım daha iyi diyorum.Nereye baksam acı ceken,fedakarlık yapan kadın.Hayır degse bari,kıymet bilen olsa barisenağlama

bu sorunu yaşayan bir sen değilsin inan.ben henüz 5 aylık ewliyim ve eşimde çok küsken.iyidir hoştur ama bir tek bu küsme huyu vardır.2-3 gün aynı ewin içinde bozuk olduğumuz günler oldu.o kadar üzüldüm ağladım ki... bende hiç kin tutamam küs kalamam o kadar çok koyuyor ki insana.hep ben alttan alır ben giderdim yanına o suçlu bile olsa...ama böyle küskenleri pişpişledikçe daha çok yapıyorlar.kendi hallerine bırakıp üstüne gitmiceksin.en sonunda çektim gittim biraz bensiz kalsın die.5-6 gün ne aradım ne sordum.şimdi daha iyi.can çıkar huy çıkmaz derler kimseyi değiştiremezsin ama biraz da olsa azaltabilirsin belki.çok zor bir durum seni çok iyi anlıyorum allah yardımcın olsun

canım işin valla zor bu ne ya karı gibi derler ya aynen öyle. bence sende konuşma kendini tut o uzatıyosa sende uzat nazı kaprisi erkekler kaldırmalı bayanlar hassas insanlar ruhunun ve gönlünün hep okşanmaya ihtiyacı var yaradılış olarak ama sizde tam tersi ama unutma sende bir bayansın onun her halini çekme o konuşmazsa sende konuşma ve üzgün oldugunu asla belli etme normalden daha mutlu davran bazı insanlar bunu hakediyo birde aile içi şeyleri konuşmayı sevmem diyosunuz konuşarak rahatlamak fikir almak insanın ihtiyaç duydugu şeyler kendinizi sıkıntılarınızla yalnız bırakmayın eşiniz mükemmelmiş gibi davranmayada gerek yok herkes kendinden sorumlu konuşturmasın eşinizde

allah kolaylık versin bizde tam tersi ben küserim eim küsme bilmez bir dakka bile küs canım duramaz

canım benim eşimde çok sinirli biri oda senin eşin gibi çoğu tartışmadan sonra beni evden kovardı tabi evliliğimizin ilk aylarında.sonrada sen beyaz gelinlikle geldin kefenle çıkarsın bu evden derdi.şimdi bile bazen çok sinirlenince ayrılalım der ben bu duruma alıştım diyemem herşeyin dilinde olduğunu sinirle söylediğini biliyorum ama yinede çok kırılıyorum onuda uyarıyorum ama can çıkar huy çıkmazdemişler.ama canım bizde küslük asla olmaz ben aynı evde yaşadığım insanla kim olursa olsun asla küs kalamam kinci hiç değilim eşimde öyle çok şükür bizim böyle bir sorunumuz yok sana allah sabır versin canım ama çok haklısın küslük kadar kötü bişey olamaz yinede eşinle iyi bir anında güzelce konuş niye bu kadar küstüğünü sor üzüldüğünü anlat belki yararı olur:içelim:

allah sabır versin canım aynı evde küs oturmak gerçekten çok zor dayanılmaz ve sinir bozucu...bence küs olduğunuz zamanlar biraz yalnız bırak bir 2-3 gün falan baktın uzatıyo ozaman müdahale edersin ama biraz kendini geri çekip adam akıllı konuşmalısın

canım neden kendini bu kadar yıprattırıyorsun nasıl olsa kocan seni seviyormuş bırak o uğraşsın birazda yuvanız için hep bi taraf fedakarlık yaparsa onun sonu gelmez ve biyerdeartık çekilmez olur ve ipler kopar bırak o çabalasın birazda o yuvayı sen tek başına kurmadın şimdide tek başına savaşamassın kendini naza çek bırak o biraz sürünsün ama iradeni elden bırakma tabi allah yardımcın olsun canım kendini üzme..

valla arkadaşım aynı durum bendede var.bende iki aylık evliyim ama bu sorun beni de çok yoruyor.yani birde bana sen suçlusun demeden vicdan azabı çektiriyor yani kendi haksız olsada. Yani diğer arkadaşlarında dediği gibi küsmek hiç hoş değil sen normal hayatına devam et. hiç bir şey olmamış gibi tüm ilgini onun üzerinden çek. o zaman tıpış tıpış geliyor yanına.kendini bu kadar üzdüğünede değimiyor. çünkü herşey unutuluyor herşey normale dönüyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…