Eşinden çekenler

çok çok haklısın canım düzelecek diye beklemek hataydı bende şimdi dank etti[ne erken dimi] cesaretim var ama ailemi de bunaltmasından korkuyorum dedim ya belalı bir tip.am a artık çok ciddiyim böyle gitmiyor ben artık tahammül sınırımı aştım başımın çaresine bakıcam. zaten ondan hiç korkmuyorum hatta nefret ediyorum korkmadığımı gördükçe deliriyor ben sadece allahtan korkarım senden değil dedim kaç kere çok kızdı .ayrıca çocuklarıylada hiç ilgili değil büyük kızım da neredeyse nefret ediyor anlattım onada bırakıcam diye hiç birşey demedi ama o da hayatımızdan memnun değil hepimizin psikolojisini bozdu allah hakkımızda hayırlısını versin.

aslında sadece kendimizi kandırıyoruz inan. ilk evlendiğim günden beri mutsuzum .1 haftalık evliyken bana tokat attı millet cicim aylarını yaşar ben ağladım.o zaman nasılsa şimdide aynı o hiç değişmedi ben değiştim. gururumu ayaklar altına alarak hep ben düzelttim arayı. suçlu olmasamda özür diledim hakettim ben bunları.ama sevgide gurur olmaz dedim kendime yuvam için gururumu bıraktım .e ne elde ettim dersen koca bir hiç.ben artık düzelsin diye ümit etmiyorum gayrette göstermiyorum benden pes.umarım senin eşin benimki gibi değildir umarım mutlu olursunuz.

boşan demek kolay oluyoda boşanması kolay olmuyo bende 6 aylık evlıyım bazı sorunlarımz var benıde bı ıste calısmıyorum kpss calısmıyorum dıye tartısıyo uzuyo cok daha uzun bukadrda degıl ama bende calısmıyorum iş yok bırde kadınlar bosandıgında daha farklı oluyo evlılıgın boyle bıse oldugunu bılseydım fakultemı onla evlenmeden bıtırır saglam bı meslek sahıbı olmadan evlenmezdım malesef

evet seyme bende ılkaylar mıllet cıcım aylarını yasarken ben sorunlar yasadım senın yaptıklarının aynısını yaptım o hatalı olsada ben uzerıne gıttım ben ozur dıledım agaldım hep halada aglıyorum genelde

gerçekten çok zor bir durum.Allah bir çıkış yolu göstersin size.
sizin ve çocuklarınız için en hayırlısını nasip etsin.

bu arada benim bir tanıdğım var.boşanmak üzereler.
erkek ne tehditler savuruyor, ne tehditler.
iftira atarım sana diyor.aklın hayalin durur vb..çocuğu sana göstermem diyor vb...
bence yaparda .ne olacak bilmiyorum.
insanlar ne kadar zalim böyle anlamıyorum.çok üzülüyorum (

ısıracak köpek havlamaz derler..

iftira atacakmış.. atsın.. ispatı delili olmadan hangi hakim kabul eder iftirayı?

iftiralar eskidendi.. beyefendi çok türk filmi izlemiş.. bir iftira ile kadınların hayatı zindan oluyorduya, çok etkilenmiş demekki..

ama şunun farkında değil..

artık katile bile, delillerle ispatlanmadan , katil denmiyor..yerimseniben

arkadaşlar neden hep aynı durumdayız ya. benimki de öyle. 8 senelik evlilik iki kız çocuk.
o masumların hatırına kalıyorum kıyamıyorum.
Ama benimki bana pek sataşmaz sinirinden camı çerçeveyi indirir bağırır çağırır
hakarete vardırmaz ama acı konuşur.
boşanmak kolay değil ama ben bu adamla mutlu olamıyorum.
hep alttan almak zorundayım sevmiyorum kimi zaman nefret ediyorum ama katlanıyorum işte.
kendimize kötülük ediyoruz benim psikolojim bozuldu hep içime atmaktan kimseye anlatamamaktan.

bence artık kendi yolunu çizmelisin

canim yaaa uzuldum senin durumuna.burda anlat icine atma herseyi hasta olursun

yorumun için teşekkür ederim vereliniortak
içime su serpildi.
bu arada onlar için aile terapisti/psikolog araştırdım.telefonunu aldım.
ve gitmeleri için uğraşacağım bundan sonra...
umarım bu yuvayı kurtaırırz. :Saruboceq:
ve tüm yuvalar kurtarılır :Saruboceq: :Saruboceq:

geçen bir yazı okudum kadının biri 3 oğlu varmış ama eşi ile anlaşamıyormuş sırf onların hatırına boşanmamış ama kocasını nasıl idare edeceğini çözmüş bu evliliği bitirmek istemiyorsan o halde farklı davranman gerekecek kocana

okudugun yaziyi bizimlede paylasirmisin

okudugun yaziyi bizimlede paylasirmisin

o yazı budur: peşpeşe 3 oğlumuz oldu. fakat evliliğimiz problemliydi eşim evlilikten önce göründüğü kadar kibar ve masum tabiatlı çıkmadı.
herşeyi zor kullanıp kabalaşarak halletmeye başladı.o cambazsa bende cambazdım ve ikimizin bir ipte oynaması zordu. boşAnma fikri aklıma geldi ama bir radyoda evlilik ile ilgili programda söylenen mutsuz evlilik yoktur eşini tanıyıp idare etmeyi beceremeyen kadın vardır sözünden çok etkilendim..
gerçi bütün sorumluluğu kadına yıkıyordu ams anlamsızda gelmedi bana rahmetli annem geçinilmesi milimetrik ayar gerektiren hayli çetin bir tiple rahmetli babamla 43 yıl gayet iyi geçinmeyi başarmış bir kadındı. hemen karar verdim 3 tane dünyalar harikası oğluma
boşanmış ana -baba sıkıntısı yaşatmayacak bu asabi karekterli tiple iyi geçineceğim dedim!''
bir akşam beyim eve geldiğinde bütün gün ayakta çalıştım dizlerimde derman kalmadı deyince hemen bir leğen ılık su getirip önüne koydum ve içine uzat ayaklarına iyi gelir dedim. Beyim şaşırmıştı yüzünde aylardır ilk defa anlamlı ve müşfik bir gülümseme belirdi
Benmi?dedi ve ayaklarını leğene koydu.10 dakika sonra rahatlamış görünüyordu.''Teşekkür Ederim!Çok mahçup oldum''dedi.O akşam tek bir kötü söz ve davranış yaşamadan geçirdik.Ertesi akşam 3 taşlı muhteşem bir altın yüzükle eve geldi,''Evlilk yıldönümümüz zayıf geçmişti,bunu kabul et lütfen!''deyip yüzüğümü parmağıma taktı.Aman Allah'ım üya bile bu kadar inanılmaz olamazdı.Sonra ki günler haftalar aylar karşılıklı jestlerimiz birbirini takip etti.Ve son 4yılı şükür cennet hayatı gibi yaşadık.Bu itirafta ben bir masal anlatmadım.İnanın yüzde yüz yaşadıklarımı aktardım.Hatta fazLası var eksiği yok . . . !
sositososito

cok guzel bir yazi tesekkur ederim ekledigin icin.kari koca arasinda dogru asilmayacak problem yoktur ama bu problemler ailelere yansidignda cok mide bulandirici oluyo.benim oyle oldu ve nefret ediyorum esimin ailesindeki birkac kisiden.basedemiyorum artik

BİZDE MEVCUT O PROBLEMLER AMA BENDEKİ KAYNANA PROBLEMİ artık küs olduğumdan bana zarar veremiyor bu saaaten sonra ancak oğlu ile görüşüyor
bende kendi annemle çünkü kayana asla annen gibi olmuyor oğlunu gelinden kıskanıp aileyi huzursuz ediyorlar

kendi ayakların üzerinde durabiliyorsan vur tekmeyi

canim nasil yapabiliyosun ben dayanamiyorum bazen yeter artik diyorum ama benim kocamda suc.o soktu herkesi aramiza

arkadaşlar benim aram düzeldi eşimle inşallah seninkide iyiydir şeyma ve sizinkilerde:Saruboceq::Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…