eşimle kan grubumuz aynı sorun bu olabilirmi

E

entersan

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi entersan
hanımlar benim ve eşimin kan grubu sıfır eraş pozitif sorun bu olabilirmi bu yüzdende hamişlik olmazmı:uhm::uhm::uhm::uhm:

• Konu Sahibi entersan
hayır kesinlikle problem yaratmaz. eğer kadın negatif erkek pozitif olursa sorun olur.ama bu da gebe kalmada değil,2.bebek te genellikle sorun yaratır.

• Konu Sahibi entersan
neden ikinci bebekte sorun yaratır

• Konu Sahibi entersan
bu duruma rh uyuşmazlığı denir.1.bebekte sorun yaratmıyor.1.gebelikten sonraki 72 saat içinde anneye anti-D uygulanması gerekiyor.eğer uygulanmazsa 2. bebekte sakatlıklara sebep oluyor.1.gebelikten kastım düşük ve kürtajlar da dahil.kahverengi akıntının sebebi hakkında birşey diyemeyeceğim .kaç gün arayla oluyorsun ve kaç gün sürüyor?pko veya endometriyozis de olabilir.doktora gittin mi?

• Konu Sahibi entersan
evet yumurta çatlayamıyor dendi bekarken gittim sürekli diana veriyordular

• Konu Sahibi entersan
kan grubu ne olursa olsun bu gebe kalmada problem oluşturacak bir neden değildir canım...eşler arası kan grubunun farklı oluşu yalnızca kadının negatif erkeğin pozitif olduğu durumlarda yaşanır o da gebe kalmada değil sadece gebelik oluştğunda,bebeğin kangrubunun pozitif olduğu durumda yani doğum esnasında problem oluşturur,nedeni doğum sonrası göbek kordonunun kesilmesi ile anne ve bebeğin kanlarının birbirine temas etmesi sonucu damarlarda pıhtılaşma oluşturabilmesi sonucu ölüme sebep olabilmesidir ama artık tıp çok ilerledi bu da problem olmaktan çıktı sorun değil yani bebeğin pozitif olan kanını negatife çeviriyorlar kan değişimi oluyor yani...

• Konu Sahibi entersan
Slm canim bir sonun cikmas tip illerledi.Hormanlar nasil?

• Konu Sahibi entersan
hormon bozukluğu var heralde tüylenmemde var

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:yardım edin:roflol:

ewet canım büyük ihtimal pko.bendede var çünkü benimde hep öyle siyahsiyah geliyordu sökülmüyordu.bir ay normal regl olursam diğer ay siyahlık şeklinde geliyordu

X