eşimle ayrıyız,barışmak için dua istiyorum ne yapalım ? lütfen yardımcı olur musunuz?

baharciceginur

Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2016
191
61
33
arkadaşlar eşimle ayrıyız ailesi yüzünden ayrıldık 8 aydır ayrı yaşıyoruz kısmen görüştük ama adım atmıyor.13 ekimde mahkememiz var evliliğim hiç uğruna bitsin istemiyorum ne yapacağımı bilmiyorum.dualarla anca birşeyler yapabilirim.nasıl yardımcı olabilirsiniz?

Bende aynı durumdayım 4 aydır ayri yaşıyoruz , ailesi yüzünden bosaniyoruz ve ekimde mahkememiz var benim birde 4 aylık kızım var , eşim kesinlikle adım aticak bir insan degil. Ama ben inanıyorum herşeyin duzelicegine Allah hiç bi duayı karşılıksız birakmazmis arkadaşım içinden geldiği gibi dua et ben öyle yapıyorum Allahın isimlerini zikret bol bol ya vedud ya cami gibi. Bugun cuma Senin için de dua edicem arkadaşım şu an seni en iyi anlayan benim çünkü ayni gibi yaşadıklarimiz , Allahim tez zamanda yuvalarimizi kurtarsın huzur ve mutlu bi evlilik nasip etsin inşallah ...

bak canım bız dua etsek ne olur,onunda istemesi lazım,senden boşanmak istiyorsa,sen ıstemıyorsan sence bızım dua kabul olurmu,zaten böle dua olmaz,ama senı güçlü ve sabırlı olman için dua edelim,kişisel dua isteyebılırısn tatlım,yıpratma kendını

Bende aynı durumdayım 4 aydır ayri yaşıyoruz , ailesi yüzünden bosaniyoruz ve ekimde mahkememiz var benim birde 4 aylık kızım var , eşim kesinlikle adım aticak bir insan degil. Ama ben inanıyorum herşeyin duzelicegine Allah hiç bi duayı karşılıksız birakmazmis arkadaşım içinden geldiği gibi dua et ben öyle yapıyorum Allahın isimlerini zikret bol bol ya vedud ya cami gibi. Bugun cuma Senin için de dua edicem arkadaşım şu an seni en iyi anlayan benim çünkü ayni gibi yaşadıklarimiz , Allahim tez zamanda yuvalarimizi kurtarsın huzur ve mutlu bi evlilik nasip etsin inşallah ...

amin cnm inş

X