eşimin saçma kıskançlıgı

kardelen200808

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2009
142
1
43
eşim saçma kıskançlıkları beni çileden çıkarıyor evin içerisinde çok kısa kollu tişört şort yakası açık bluz giydirmiyor havalarda zaten sıcak adam iyice kafayı yedi dinle,namazla ibadetlede kesinlikle alakasıda yok evin içerisinde neden kapanayım.dün yakası açık tişört giydim diyerek benimle kavga etti şiddet uyguladı neymiş dört duvar kapalı olsada böyle giyinmicekmişim bende evimde istedigim gibi giyerim dedim o giyemessin dedi ben giyerim camlar kapalı ne karışıyosun evin içine dedim birbirimize girdik dışarıda kapalıyım içeri ne karışıyosun haram görmedikten sonra dedim rahatsız oluyormuş açıklıktan.bu saçmalık degilde ne

Harbiden sacma yani :S
Evin icinde kim goruyorki sizi sanki..
Diyecek birsey bulamiyorum..
Allah sabir versin ne diyim..

:1shok:bu adam kafayımı yemiş:kızgın:
özgüven problemi olmalı evin içinde bile o halde dolaştırtmadıgıma göre

eşim saçma kıskançlıkları beni çileden çıkarıyor evin içerisinde çok kısa kollu tişört şort yakası açık bluz giydirmiyor havalarda zaten sıcak adam iyice kafayı yedi dinle,namazla ibadetlede kesinlikle alakasıda yok evin içerisinde neden kapanayım.dün yakası açık tişört giydim diyerek benimle kavga etti şiddet uyguladı neymiş dört duvar kapalı olsada böyle giyinmicekmişim bende evimde istedigim gibi giyerim dedim o giyemessin dedi ben giyerim camlar kapalı ne karışıyosun evin içine dedim birbirimize girdik dışarıda kapalıyım içeri ne karışıyosun haram görmedikten sonra dedim rahatsız oluyormuş açıklıktan.bu saçmalık degilde ne

kıskançlıktan dolayı değil ki-tatlicadiarzu-

e yok artık.. kendisi ne giyiyor evde? ben yerinizde olsam uzun kollu gömlek ve uzun pantolonla oturturdum onu.. hey yarabbi.. :umursamaz:

evde kimden kıskanıyor ki? koltuklardan mı?

ay yok artık
afedersiniz de kendi karısının vücudunu görmekten mi rahatsız oluyorakannehir
bi de şiddet uyguladı demişsiniz böyle bişey için şiddet uyguluyorsa daha ciddi kavgalarda ne yapıyordur acaba
ayrılmayı düşündünüz mü hiç?

evin içinde kıskanacağı kimse yok ki.. bunun sebebi kıskançlık değil paranoyaklık bence... diğer durumlarda da size anormal gelen davranışları oluyor mu?

eşim benim hiç şortla evde oturdugumu askılı atletle bile evin içinde gezdigimi gördün müm diyor bende burası senin evin istedigin gibi gez dolaş ev niye olmuş rahat etmek için dedim yok ev sadece barınmak içinmiş diyor.el alem dışarda böyle geziyor sen beni evin içerisinde gezdirmiyosun dedim gece geldi hala konu uzuyor bende gittim başka odada yattım bu halimi görüpte rahatsız olma dedim ısrar etti gel odanda yat diyerek ama vurdum kafayı evin buz gibi odası var açtım yatagımı yattım o benim yanıma yattı sivrisinekler sokup durmuş kaçtı odasına

babamda eskiden böyle davranırdı anneme askılı giymek yok evin içindede giymiceksin dışarı çıkıyosun balkona çıkıyosun çamaşır asıyosun aman biri görür gibisinden konuşurdu şimdi öyle bişi kalmadı allahtan ha annemde inadına giyerdi babam sonunda pes etti. sıcakta bide insan evinde uzun kıyafetlerlemi dolaşıcak :/

yok ya bu kadar da değil
kendi evindesin.kocan var sadece ve sen istediğin gibi hareket edemiyorsun
ALLAH sabır versin

bende öyle yaptım zaten akşam eve geldiginde daha bunlar üstünde mi dedi bende evet okadar tartışmayı indirmiyorumdiye çıkarmadıkmı tokatta attın yapacagını da yaptın daha niye indireyim dedim birde çarşaf giyim istersen dedim birdaha da elini kaldırırsan babamı ararım dedim

ayrılmayı düşündünüz mü hiç?
İki dakikada boşandırma düşüncesi ile karşı karşıya bıraktınız. Amacınız nedir bilmiyorum.
Evde bu tür bir davranışı sizden istemesi evet hoş değil. Muhtemelen balkonda camda orda burda biri görür kötü düşünür diye söylüyordur.

canım ben dışarda askılı giymem şort giymem evde giyerim eşim bi şey demez ama sorun şu şortla askılıyla balkona cıkarmaz..gerçi sitemiz erkek öğrenci dolu eşim haklı bana göre ben de mecburen gün içinde balkona cıktığımdan düşük kol ve kapri pene pantolon giyerim ama akşam açılırım nasılsa balkon karanlık ...şiddete karşı cık sana dokunmasın ayıp bi şey yok ortada..

dinlemeyin onu, nasılsa alışacak merak etmeyin.gerçektende laf geçiremeyince alışıyorlar.baş edemeyince onlarda kabulleniyor.(istisnalar hariç).

çok ilginç ne desem bilemedim..
balkona filan mı çıktınızda acaba rahatsız oldu biri görür diye acaba..
mantıkla açıklanacak hiç bir tarafı yok yani..

etrafımdakiş çogu kapalı arkadaşımın eşleri evin içinde hanımlarının bakımlı saöları boyalı kendine bakan şortlar elbiseler mini etekli gezmelerini seviyo sizinki bayagı garip geldi

evet benim ki acayip biri evin hertarafı dört duvar olsada böyle evin içerisinde dolaşmanı istemiyorum diyor pencereler kapalı balkonada zaten böyle çıkmam dışarda tesettürlü bir bayanım balkona öyle çıkmam hoş olmaz

X