Eşimin is bulması için dua

Aycoregi1

👨‍👩‍👦‍👦⭐
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Mart 2018
3.679
5.309
Selamünaleyküm Arkadaşlar, el

Son düzenleme:
Bende işsizim. Allah inşallah en yakın zamanda eşinize de bana da iş nasip eder.

Dua önerisi derseniz, ben 4444 salati tefriciye, Cumartesi 1900 kez okunan tevbe süresi 128.ayet okumuştum. Forumda bir çok dua var, sonuç alanların paylaşımları var isterseniz onlara göz atın

Selamünaleyküm Arkadaşlar, eşim uzun süredir issiz artik zorlamaya başladık.. bizim için dua edermisiniz, ve varsa esma yada dua önerilerinize talibim
Yine bu forumda okumustum kim hatirlamiyorum allah razi olsun arkadastan hakkini helal.etsin paylasiyorum. Cuma gunu cuma selasi saatinde baslanacak evdeki 7 kapi kapatilacak 7 kapi yoksa camda olur banyo ve wc kapilari haric. 7 yasin okunacak her 1 yasinde 1 kapi acilacak ve dilel kapilarim bu kapi gibi hemen acilsin diyecek ve niyetini yapacak her yasinde 1 kapi acilacak. Son okuma evin gris kapisina yapilacak ve kapilar bir sure acik duracak .

Babama şifa için dilesem bunu yapsam olur mu?

Konu sahibi Tefriciye oku,4444 tane , inşallah kalbine göre bir iş olur

Babama şifa için dilesem bunu yapsam olur mu?

Konu sahibi Tefriciye oku,4444 tane , inşallah kalbine göre bir iş olur
Ben baska bir sey diledim olur dinimiz de niyet onemli ozellie yasin kuranin kalbidir ❤
Biz cok zor durundaydik aylik cok odememiz vardi
He sabah sabah namazindan sonra
100 ya kafi
100 ya gani
100 ya mugni
100 ya fettah
100 ya rezzak

Ve lutfen anlamlari a bakin tecellilerini dusunerek okuyun . Mumkunse bir duaya baalayacagniz zaman az konusun cok fzla kanatli eti tuketmeyin ve yatmadan once birseyler yemeyin agziniz hijyen olarak her zaman temiz olsun dilinizde hosgorulu olsun yurekten rabbimi dusunun acilmayacak hic bir kapi yoktur sevgiyle kaldginz zaman tum kapilar fettah olur rabbim gonlunuzden gecen iyi dualarinizi kabul etsin

Vakıa suresini okuyun. Bilhassa işe başvuruya gitmeden önce. Ummadığınız yerden yaedım göreceksiniz. Allahın hazinesi sonsuz. İçinizi ferah tutun. Vakıa suresini okuyun. Niyetinizi söyleyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…