Eşimin Eski Gömleklerinden Faydalandım Sizlerde Deneyin Bence

Chefemine

Guru
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2007
1.087
1
47
Arkadaşlar yarın bu yazımın altına fotoğrafflarını eklicem fakat şunu söylemeliyim hiç bir şeyi atmayalım
bir gömleğin Kollarını kestim ve Uçlarından dikip lastik geçirdim yazın namaz kılarken kolları giyiyorum,yada bir yerde incir toplamaya bahçeye bişeyler toplamaya gittiğinizde çok işe yarıyor taşıması da kolay.

Diğer eski gömleğide bazen dolaplar da kırışan ceketleri ütülemek için kullandım nasılmı anlatiim yarın fotoğraflandırıcam arkadaşlar şimdi gömleği yine kol kısmını komple alıcak şekilde kestim diktim daha sonra ağız kısmını diktim ve en son kol düğümelerinin kaldığı kısımdan eski kumaş parçalarını makasla kırpıklayıp duldurdum daha sonrada orayı yorgan yüzlenirken dikildiği gibi diktim artık ceketlerin kol kısmına gömlekten elde ettiğim kolu yerleştirerek rahat ütü yapabiliyorum sizde deneyin kızlar elle bile dikilebilirkaydirigubbakcemile5:CüvCüv:hihoyyyt

şu pembe uzun kollu gömlekten yapılan babydoll'a ve kareli bebek elbisesine bayıldımm :asigim:

keşke benim de biraz şöyle el becerim olsaydı :çok üzgünüm:

hepside çok yaratıcı ama elbise ile yapılanlar muhteşem olmuş sonradan yapılmış gibi durmuyor gecelikte hoş olmuş

hepside çok güzel olmuş.eline emeğine sağlık .biraz sabır ve beceri işi.güzel fikirler.paylaşımın için saol

yaaa süper şeyler yapılmış....
ben böyle şeyleri hiç beceremiyorum.ama benim kaynanam süperdir böyle konularda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…