Eşimin davranışlarını değiştirmeyi cok isterdim..Azıcık zariflik cok mu...?:(

önce eşlerimizin işyerlerindeki kikiriklerden başlıyayım.malesef özellikle genç kızlar evli erkek arkadaşlarıyla samimiyetin sınırlarını zorlamayı çok seviyorlar.erkekde biraz laubaliyse ortaya hoş olmayan görüntüler çıkabiliyor.ben gerçekten o hanım kızlar için çok üzülüyorum.umarım bu yazımı okuyan olur içlerinden.canlarım boşa enerji sarfediyorsunuz.kendi yaşınıza uygun bekar erkeklere harcasanız bu enerjinizi o gıptayla baktığınız evli çiftlerden biride siz olabilirsiniz.kikirde kikirde nereye kadar.ayarsız enerji yani.hepinize tavsiyem.bu hanım kızları hiç ciddiye almayın.bazıları işin suyunu çıkarıyor o zaman verin ağızlarının payını tabi onlara çanak tutan eşlerinizinde.gözünüzü dört açın aralarında kendini çok akıllı zanneden zavalli modelleride var.Eşinize ayrıca çok sinirlendim.onunda yapın yuvasını.kibarca olanını anlayacağından emin değilim.onun dilinden anlatın bakın nasıl kuzu oluyorkötükedihüso

Son düzenleyen: Moderatör:
eşini değiştiremezsin gibi geldi bana üzgünüm ama yapıcı orum yapamıyorum çünkü çok kaba bi adammış..ataerkil bi aile sanırım ve sana yakın oturmuyor ailesiyleyken bu saçma artık günümüzde...o kıza gelince eşinin iş arkadaslarıyla olan mesafesini sana anlatmış yani demek ki çok samimi ordakilerle bence evli bi erkek iş arkadaslarıyla hele de bayanlarla mesafeyi korumalı.eşinle konuş bakalım sanki seni bi şeden anlamaz beceriksiz buluyor da bu yüzden sürekli denetliyor gibi eger düzelmezse bi süre sonra sen hasta olursun bence kendini saf hissedersin güvenini korumaya calış..inş.düzelir..

konustum kızlar...hepsini söledim ..'askım ben çekiniyordum arkadaslarımın yanında seni öpmekten' dedi.utanıyormuş yani...istedigin bu olsun,hiç aklıma gelmezdi bundan üzülecegin dedi.görücez bakalım kızlar düzelme olacak mı olmayacak mı.....''tesekkür ederim yorumlarınız,fikirleriniz için...''

lizzieciğim 10 gün oldu canım....nasıl gidiyor? umarım eşin kendisine çeki düzen vermeye başlamıştır:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…