Eşimin benim yanımda çekinmeden başka bir kadına bakması!

Eşinize inat yapıcam derken teşhirci olmayın da.

Siz ne yaptiniz peki?
Resmiyette ayrıyız ama hayatımın ta içinde malesef.2 küçük çocuğumuz var onun zaten ailesi yok tek varlığı çocukları .Benim de sadece nefes aldıklarını bildiğim bi ailem var yok gibiler .Hal böyle hem yalnızlık hem çocuklarımız olunca evlerimiz ayrı ama yaşantımız neredeyse bir .

Demem o ki şöyle bakıyorum adam değişmiş mi tabi ki aynı .Ne bi beklentim var ne bi duygum ne de bi umudum .

Siz onun yanında bir erkeğe yakışıklı deyince ne diyor?
İçten içe sıkıntı yapıyor bence ama benim gibi değil bi o bahsettiğim adama uzun bakmışım aleni bakmışım diye kızmış bakmışım diye değil. Söylediği buydu içini bilmiyorum intikam aldığına göre ağrına gitmiş demek ki bi de intikam alabilmesi komik zaten sen bakmıştın ilk önce bundan bozulmuştu her şey. Bugün yanında kocası varken de bakıyor bazı terbiyesizler dedi ha terbiyesiz kendin söyledin o kızın da yanında babası vardı deyince kılıflar uydurdu bıyık altından güldü toplayamadığını kendi de farketti çünkü.

Ne ? Senin açık giyinmene kızıpta açık giyinen kadınlara salyasını akıtan bi 'kocan' mı var gerçekten ? okuduklarıma ve senin sabrına inanamadm. Pes!

Eşiniz net sapık da sizi çözemedim.
Neden bir sapıkla evlisiniz?

Siz komşum olsanız kendimi ve kızlarımı eşinizden; kocamı oğlumu sizden sakınırım.

Bu kadın hala bu adamla evli olduğuna göre "aynı yolun yolcusu" diye düşünürüm.

Öyle olsaydım bu kadar sorun yapmazdım sanırım bu olayı.

Ben hala neden kendinizde kusur aradığınızı çözemiyorum. Yorumlarda örnek verdikçe kocanız iyice şaşılası bir hal alıyor.

Bir de "Dikiz" tekniği vermiş.

Adam sevgiliyken garson kızin bacaklarını incelemis buna ragmen evlenmissiniz huylu huyundan vazgecmez derler artik ya bosanma zamani ya da bu adam kart zampara olana kadar onunla yasamak tercih sizin..

Hanfendi size yazık değil mi? Siz eminim hoş ve güzel bir kadınsınız. Neden bir “mal” a kendinizi ezdiriyorsunuz. Siz normalsiniz. Kocanızın yaptıkları inanılmaz çirkin, itici. Hangi kadın böyle bir şeyi normal karşılayabilir ve hak eder. Adam sizin kendinize olan güveninizi yerlebir etmiş. Sizi gerçekten çok sevseydi memelerinizin küçük büyük olmasına takılmazdı. Umrunda bile olmazdı. Bu adamla bir ömür geçer mi ? Sürekli tetikte mi yaşayacaksınız. Kendinizi hastanenin asabiye bölümünde mi bulacaksınız. Rabbim yardımcınız olsun ama size tavsiyem yol yakınken ayrılın.

Küçük olmasını sorun etmediğini söylüyor ama büyük göğüs görünce büyüyen gözlerinden öyle anlaşılmıyor. Ona göre akıllı kadınlar böyle şeylere takılmazlarmış erkeklerin kadınlara olan zaafını bilir normal karşılarmış, çünkü her erkek böyleymiş ve bir kaç bilimsel birşeyler daha sıkıştırmıştı araya tabi.

Yaaa plajda böyle adamlar oluyor bazen. Normal insanlar denize girmeye, içip eğlenmeye gelmişken booooyle gözlerini dikip, ağzı hafif açık, alt tarafında mayodan kabaran çirkin organıyla geleni geçeni gözle taciz ederler.
Neden insanların 'allah Allah, yaninda karısı var ama...bana mı bakıyor? Yok ya ben yanlış anlıyorum herhalde,o kadar da değil! Üfff yedi gözüyle,lanet olsun!' diye düşünüp rahatsız olduğu bir adamın yanındaki kadın olasiniz ki?
Adamın belli ki gözü aç. Keşke nişanliyken bassaymişsiniz tekmeyi.
Ayrıca sizin kıyafetinizr karışmasi çok doğal. Kendisi her elbiseli kadıni mastürbasyonlarina malzeme ettiği için karısını da böyle bir konumda görmek istemiyordur.
Bu normal insanin yapacağı şey değil. Düzelir mi?
Bence düzelmez

Çok enteresan bir evlilik...bitmesi hayırınıza....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…