Eşimin benim yanımda çekinmeden başka bir kadına bakması!

Bu cümlenin neredeyse aynısını söyledim ona ben o hale düştüm şimdi diye. O da ben kısa birşey giysem ya da yakası biraz açık kendini gavat olarak gördüklerini söylüyor.

Zavallı olan konu sahibi değil kocası.

sen gelen gecen erkeklerin penislerine baksan hmm bu büyükmüs galiba diye yorum yapsan kocanın hosuna gider miymis acaba

Asla değişmez direk ayrıl,,,,, bir cimri erkekten nefret ederim iki yanında partneri varken başka kadınlara öküz gibi bakanlara küfür şiddet den bile daha ağır bu ya iğrenç bir durum ... Resmen pskolojik şiddet çok büyük saygısızlık..

Cidden o ne demek? Neyi anlatıyor “aşama aşama”
Tanımadığım bir adamdan tiksindim resmen, inşallah çevremizde böyle insanlar yoktur
İşte mesela benim bir deri pantolonum vardı mum kumaş daha doğrusu bunu bana giydirmemek için kendisinin daha önce deri giyenden tahrik olduğunu bana böyle bakacaklarını falan söyledi. Açık biri görünce neden bakıyorsun ne geçiyor kafandan dediğimde ilk başta beğeni sonra hayranlık sonra tahriğe dönüşüyor diye anlatmıştı e hal böyle olunca bende de her baktığında bu algı yapıştı kaldı. Sen olmasan öyle cinsel bakardım ama şimdi normal bakıyorum falan diyorda ben son olaydan beri hiç inanmıyorum.

Çok benzerini yaşadım ben de evli olarak .Çok zor bisey .Benim artık saçlarım ağarmaya başlamıştı .
Ne hissettiğinizi çok iyi anlıyorum .

Psikoloğum ;”Bunun benimle ilgili bisey olmadığını eşimin kadınlara zaafı olduğunu ve hangi kadınla evli olursa olsun o yine böyle bi adam olacaktı sonuç değişmeyecekti “diyerek eşimin 1-3 yaş bebeklik döneminde ki yaşadığı güvenli bağlanamamaya bağlamıştı bu zaafı . .Elbette biraz da narsistlik vardı sanırım .

Çok zor bişey sadece kendini tüketiyor insan .Eger tek sorun bu bizde ben onu öyle kabullenirim diyorsan o onun hastalığıymıs gibi düşünüp beraberliğinize devam edersin ama tek birşeyden ümidin olmasın ,onun değişeceğinden .

.Bunu doktorum da demişti “Şunu bil öyle karar ver; ya bu şekilde kabul edeceksin ya da ayrılacaksın bilmen gereken tek şey onun asla değişmeyeceği ! “demişti .

Siz ne yaptiniz peki?

Bir erkek size böyle baksa erkek hakkında ne düşünürdünüz?

Sapık, tacizci, hayran, normal?

Bence sapık bir tacizciyle evlisiniz.
Sorun kıskançlık değil bence, aksine aşırı genişlik.

Son düzenleme:
Potansiyel bir sapıkla, aklını memeyle bozmuş, milletin karısına kızına göz diken bir şerefsizle evli olduğunuzun farkında mısınız? Kendinize psikolog yerine avukat arayın.

Benim eşiminde sorunlu bir ailesi olmuş annesine şizofren teşhisi konmuş en son. Hayatta ama şu an görüşmüyor onla ona yaşattıklarından dolayı. Haklısınız bu da bir sorun en kritik dönemlerinde anne abla gibi bir figür olmamış hayatında, kadın onun için cinsel bir şey olarak kalmış sadece. Bu düşüncemi ona belirmiştim psikanaliz kasıyorsun demişti bunu para verip profesyonel birinden duymalı belki de.

Sizin psikolog aramaya ihtiyaciniz yok esinizin cümleleri cok igrenc. Pis adam sizin adiniza cok üzüldüm ömrünüzü yavas yavas tüketir bu adam..

eşim benim yanımda bir kadına bakıp güzel kadın diyor.
alıştım ben.
ama sapıklığa varan sıfatlarla dile getirirse onun ağzını dikerim.
sadece gözleriyle bakar merul merul.
Siz onun yanında bir erkeğe yakışıklı deyince ne diyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…