eşimin arkadaşımla ilişkisi var

Sedef konuyu baştan sona okudum. Ben olaya başka bir açıdan yaklaşmak istiyorum. Bu arkadaşınızın boşanma nedeni neydi acaba? Ve davayı kim açtı eski eşi mi kendisi mi? Belki ne alaka diyeceksin ama cevaba göre yorum yapacağım.

Arkadasım senı ben cok ıyı anlarım..
Her ınsanın yapısı yaradılısı farklıdır.. Henuz yenı evlı sayılırım 2,5 sene oldu..
Böyle de bır sey basıma hıc gelmedı Allahıma cok sukur.. Tabı senın basına da gelmıs mı gelmememıs mı henuz bellı degıl..
Umarım yanılıyorsundur ancak.. suphelenmek ve kuskulanmak ta cok haklısın..
Kadın dedıgın bıraz da suphelenmelı, kuşkulanmalı gerektıgınde..
Yoktur bırsey deyıp yan gelıp yatmamalı.. Duldur degıldır ayrı mesele.. Evlı olupta ne işler karıstıran namussuz kadınlar da var..
Mesele bu degıl, mesele arkadasına guvenmıyor olman ben anlıyorum burayı..
Kuskulandıgın seylerın sonuna kadar pesıne gıt ama bellı etmeden yuz goz olmadan..
Gerceklere kavustugun anda mantıklı olarak kararını verırsın..
Ama ben senın yerınde olsam bır omur bu kuskuyla hıcbır sey yapmadan oturamazdım..
Muhakkak arastırırdım ne sekılde olursa olsun.. Sonuca ulasmadan rahat olmazdı bana...

aslında çok doğru bir soru gerçekten fisfisfis

Arkadaşım.madem eşini seviyorsun ve bununda bir meyvesi var evladınız var.Ne olursa olsun böyle birşey var yada yok zaten yalancının mumu yatsıya kadar yanar derler,sen eşine sahib çık.Ona eskisinden daha çok değer ver ilgilen evinle ailenle ona ailenin ne kadar önemli olduğunu onu ne kadar çok sevdiğini anlatmaya çalış onu sıkmadan tabi..güçlü bir kadın ol ve evliliğine eşine sahib çık.inş.böyle birşey yoktur.velev ki var yine karar senin ama herkes hata yapabilir.Eşini bu hata uykusundan uyandırmaya çalış.eğer arkadaşında böyle bir hata yapıyorsa ki eğer değilse ona çok büyük bir iftira atmış oluruz.inş..değildir.onun cezasınıda Allah verir.

Okudum yazılanları.Bana da aldatıor gibi geldi.Çünkü bayanlar bunu hisseder.Sedef son gelişmelerden haberdar eder misin

Canım bence eşini karşına al ve .......... ile seni aldattığından şüphelendiğini söyle. Eğer böyle birşey varsa ayrılalım de. De çünkü eşin eminim o kadını sadece cinsellik olarak seviyo. Seni boşamayı asla göze alamaz o kadın için. Çünkü o kadına o da güvenmez. Ve böylelikle ondan ayrılmak zorunda kalır. Ve o kadının artık bizden uzak olmasını istiyorum de. Açık açık söyleki eşinin gözü korksun. Böyle bir şeyi anladığım anda bu evde bir dakika durmam benim yüzümü aasla göremezsin bir daha de. Ben aklıma sadece bu geliyo. Hem böylelikle eşine 2. ve son şansı verdiğini anlatmış olursun, bence kesinlikle gözünün korkması gerek. :1no2: Ayrıca evet böule birşey yaptım demez eminim ama o kadından ancak böyle uzaklaşır. kötükedihüso

dul olmak insanların dul kadınlara hala bu gözle bakmaları nasıl sinir bozucu heleki hem cinslerimiz bunu böyle düşünmesi karakterine bir şey diyemem ama evli bekar yada dul olmak evli ise sorun yok dul ise kesinlikle uzaklaş mantıgı var ..kusura bakmayın ama birazda erkeklerin uçkuruna sahip öıkamamsından kaynaklanan durum dullara yaklaşmak daha kolay gibi geliyor onlara..neyse konu sahibi arkadaşım inan okuyunca çok üzüldüm umarım hepimiz ve sen yanılıyoruzdur inan bunu canı gönülden dilerim...

şimdiye kadar yazılmış en mantıklı öneri bence..

ya bir yuvayı yıkmak vicdan işidir, adam düşünmeli aldatmadan önce ailesini adam kendi ailesini karısını bebeğini düşünmüyorsa elalem ne yapsın??kadının dul bekar olması dünya güzeli olması farketmez ne güzeller vardır evli ve çirkinle aldatılır olay kadının dul olması değil güzel olması da değil bence o kadından çok ailenin ferdi olan baba düşünmeli durumu düşünecek kişi en başta o,hatalı olan da o yani hatanın çoğu adamda.
bi de şu da var birşey yoksa da adamda durduk yere bi değişme vardır eeee bunun nedeni ya piskolojik problem ya da kadındadır hata,ben de onu diyorum işte uzaktan bi bak kendine ben ne yapıyorum neydim ne oldum ne olacağım de kendini baştan yarat derler ta hani işte öyle yap bakımlı ol çekici ol eşinin kalbine git aile sıcaklığı ver sahip çık eşine diyorum ya adamın sorunları olabilir anlatamıyo olabilir önce bi mutlu etmeye çalış bakarsın sorun başkadır açılır adam,belki de evliliğini kurtarmış olursun ıvır zıvırla uğraşmadan üstelik 2. baharı yaşarsınız,evlilik budur ya önce kurtarmaya çalışırsın bunu hissetirmeden kurnazca davranarak,sonra da eşte değişme olmuyo mu açılmıyo mu hala mutsuz mu ediyo hala aldatma gibi düşünceler içinde mi bırakıyo seni , işte o zaman şüphelen ve araştır olayı ortaya çıkarmaya koyul çıkarsa zaten ağır basit bir kadın olmadan tekmeyi bas çünkü sen elinden geleni yapmış oluyorsun zaten taaa en başından tatlım,sonra o zaten hatasını anlar inan kaçan kovalanır sonra burnunu sürtüp affeder misin ne yaparsın bilmem ama bu böyle tatlım.

şimdiye kadar yazılmış en mantıklı öneri bence..

Sağol canım. Şüpheyle acaba diye yaşamaktansa bombayı patlatmak daha iyi. Bunun kavgası eşiyle arasında en fazla 1 hafta sürer ama o şüpheyle yaşamak yiyip bitirir onu. Erkekleri bazen korkutmak gerek galiba. Evde oturan yemek yapan çocuk bakıcısı olarak göstermemeli kadın kendini. Nasılsa var nasılsa hep olucak dedirtmemeli. Gözdağı vermeli diye düşünüyorum. kötükedihüso

Ama evet yaptım demez ki.Hatta varsa ilişkisi , gider o bayana daha dikkatli olalım bile diyebilir.Eşinin Cep telinin dökümünü alamıyor musun.Orda numarası çıkar.
Aynı şey kızımın okulunda veliler arasında olmuştu.Sonra saç saça kavga etmişler.Bence o kadar düşmeye gerek yok.Sadece yaşadığının şüphemi , yoksa gerçek mi onu çözmeye çalış. Allah kolaylık versin.

evet eşinin cep telinin dökümünü al ya da akşam eve geldiğinde bi ara çaktırmadan mesajlara bak ve hatta bazı marka cep telefonlarında gönderilen mesajlara ve silinen mesajlara da bakılabiliyor onlara da bak.aranan numaralara ve arayan numaralara bak mutlaka.aslında bir gün işyerine git ve masasının yanında otururken o zaman al bak cep telefonuna yani eve gelirken silebilir çünkü cep tel.ini..
ama tüm bunlar çok yorucu olur meral arkadaşımızında dediği gibi kocasıyla konuşsun sorsun.hatta vicdanını rahatsız edecek bir konuşma yapsın..erkek milleti bu zaman zaman kendilerini unutabiliyorlar vicdani yönden hatırlatırsa ve biraz da gözünü korkutursa eğer öyle birşey varsa ne kadar adi bir kadınla adice bir ilişki yaşıyor olduğu yönünde görüş te bildirirse belki en azından adam o kadını bırakabilir.yani sanmıyorum ki gidip daha dikkatli olmalıyız diceni...ve eşin mesaiye kaldıı bir akşam git kadına çat kapı yap ve cep telinden eşini ara.eğer sesini kısmadıysa çalacaktır o evde kıstıysada ev de olma saatine yakın o kadının evinden kalk ve kapıda bekle eşinin çıkmasını o evden..böylelikle şüphelerini gidermiş olursun..

Valla ne yalan söyleyeyim bende böyle düşündüm. Öncelikle Kadınlarımızda , yani bizlerde suç.Erkeklerin hiçbiri karşısındaki kadın ona açık kart oynarken hayır demez.Bunu kabul edelim.Hemen hemen bütün erkekler balıklama atlar.Öncelikle böyle birşey varsa eşinin tutumu önemli.Yani pişmansa ve bir daha yapmayacağına emin olursan, ben şans verilmesinden yanayım.Ama şöyle burnundan fitil fitil getirerek yapacaksın herşeyi önce.:mymeka:

Bizler sadece kendi yorumlarımızı söyleriz asıl senin ne düşündüğün önemli bence bu işi fazla kurcalama eğer sonuçlarına katlana bileceksen araştır çünkü gerçeği öğrendikten sonra eşin muhtemelen inkar edecek yada kabul edecek her iki sonuçtada eğer boşanmayı düşünmüyorsan ki bir bebeğin var.Aklın karışacak ve çok acı çekeceksin umarım yanlış anlaşılmadır.Hiç kolay değil allah yardımcın olsun

canlarım şimdi bu adam böyle birşey yapmışsa kadın yakalamadan gözünü korkutmuşsa tamaa hadi sizin dediğiniz gibi adam görüşmeyikesmişse ne oalcak bu arkdaş o adamla aynı yastığa baş koyablecek mi onu merak ettim aldatılmak su yüzüne çıkmazsa affedilebilir mi kızlarrrr? olmaz olamaz ok yaydan çıktı mı geri dönmez arkadaşlarr

ama ya böyle bir şey yoksa
adama beni x ile aldattığını düşünüyorum diye şüphelerini bu kadar açık bir şekilde kocasıyal konuştuğunda hem araları bozulacak bir hafta yada bir gün hiç önemli değil bir soğukluk olacak
birde adamın aklına böyle bir şey sokacak hiç yok yere
adamda diyecek yapmadan da yargılanıyorum yapsam ne farkeder
bu sefer bir yuva yıkılacak
sedefcim bilmiyorum ne düşünüyorsun ama bence ortada hiç bir şey yokken bu kadar açık konuşma eşinle yoksa her şey daha da kötüye gidecek
diyorum ya belki adamın hiç bir suçu yok
kriz malum iş güç stres belki kötü bir dönemdedir
hepimizin böyle dönemleri olmuyor mu yapmayın nolur
ayrıca çok mantıklı bir soru geldi
bu arkadaşın neden ayrıldı eşinden sorunları neydi davayı kim açtı

Son düzenleme:
canım eğer öyle birşey varsa önce takip et.bir araştır bakalım..hemen acele kararlar vermemelisin bence ...

evet katılıyorum sıze...
boşanma yada eşin vefatı halınde kadın potansıyel olarak görülüyor..
bu herkesın başına gelebılır...

sitede yeni sayılırım konuyu görünce üzüldüm ve şaşırdım sizlerede katılıyorum arkadaşlar ne yazıkki bu toplumda dul bir bayan olmak gerçekten çok zor ama sadece boşanan değil eşi vefat edende dul oluyor...bence önce kadın olarak empati kurulmalı allah gecinden versin ve öyle bir acı yaşatmasın ama hepimizin eşi bir gün bizden önce vefat edebilirler....dul kalınca hemen nedir bu tehlike olarak görmek...bence kadın olarak özgüven çok önemli en başta...:enbuyukkk:

bencede cnmm

eşlerimiz tv de bir bayana bile bakınca tepki veriyoruz böyle bir şüphen varsa ortada böyle bir durum yok ama ihtimali varsa bile söyle tavrını bilsin ayağını denk alsın bence sen acaba varmı yokmu diye kendini yerken herşey için geç olabilir bence bekleme konuş ve konuşurken soğuk kanlı ol tepkilerini iyi ölç harketlerinden ceveplarından ip uçları alabilirsin ha bu arada arkadaşının da tavırlarında sana karşı bir değişiklik varmı eğer aralarında bişey varsa arkadaşındada suçluluk psikolojisi olacaktır bunları da iyi ölç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…