eşimin arkadaşımla ilişkisi var

• Konu Sahibi sedef_80
şöyle bir yöntem geldi aklıma ama biraz riskli aralarında birşey yoksa da sonuç çok kötü olur ....eşinin telefonundan arkadaşına bir mesaj çekebilirsin alacağın cevaba göre de hareket edersin ama iyice emin olman lazım tabii....

• Konu Sahibi sedef_80
Valla arkadaşım bence de yapılacak tek şey var. Aniden gidip işyerinde ziyaret etmeniz. Ama önce emin olun mesaide orada olduklarından, yani sizi oradan bi arasın mesaideyim dediğin gün.Belki size öyle deyip, dediğiniz ya kadının evinde yada başka yerde oluyorlar.
Emin olduktan sonra gidebilirsiniz ancak, küçük bebeğim var demişsiniz. Yazık olur eğer orada değillerse yolda perişan olursunuz.
Baktınız sizi işyerinden arayamıyor, bahaneler buluyor.Öncelikle arkadaşınızın evini arayın,bakın evdemi, ama konuşmayın.Eğer telefonu açıyorsa, aniden gidin evine. Ses vermeden, uyandırmadan. Kapıyı açarsa ve tekse ne ala, canım sıkıldı daraldım geldim dersiniz.
Ama eşiniz de oradaysa ki inşallah olmaz, yapacak tek şey vardır. BOŞANMAK. Tabi boşanmadan önce ben ne yapardım, orada ikisini de rezil eder, insan içine çıkılacak hal bırakmazdım.
Çünkü biri eşiniz, birisi arkadaşınız. Bence onlar daha beterini de hak ederler ama o da size yakışmaz. İyice bir dövmek lazım ama neyse...
İnşallah yanılıyorsunuzdur, Allah kimseyi böyle birşeyle karşılaştırmasın...

• Konu Sahibi sedef_80

Böyle şeyler varsa bence iyice delil topla ve toplarken şüphelerindde haklı çıkarsan nasıl bir yol izleyeceğine karar ver.Fırtınanın kızının dediği gibi.

Arkadaşının(Böyle birşey yapıyorsa) Ekmeğine yağ sürmüş olmayasın sonra.

Bebeğim var demişsin ya.Evde kendine fazla vakit ayıramıyorsundur büyük ihtimal.bence bundan sonra kendine daha fazla özen göster.

Böyle birşey doğru değilse bile.Sen bakımlı ilgili olduğun sürece eşinin yanlış yapma ihtimali azalır.
Sonuçta bu tür tehlikler her zaman karşımıza çıkabilir.Eşler birbirine iyi görünmeli .

• Konu Sahibi sedef_80
Mesaide oldukları gün ikisinide iş yerinden arayabilirsin.
İş yerine gitmene gerek yok.

• Konu Sahibi sedef_80

canim benim,cok hakli oldugun noktalar var.bu insan size karsi cok samimi arkadas,dost vesaire gibi gözüküp,seninde yuvani yikmak istiyor.ilk yazini okuyunca hadi canim yanlis anlamistir dedim ama bu kadarda tesadüf olabilir dedirtti.bence esine süphelendigini belli et.mesela o insandan artik hoslanmadigindan filan bahset.kallesce seni aptal durumuna düsürmelerine asla izin verme.:1ninca:

• Konu Sahibi sedef_80
işyerinden ara dediğimde mesaide telefonları kilitliyorlar diyor .bikaç kez aradım operatör çıkıyor sonra sinyale geçiyor..ayrıca bu bankaların bu kadar çok iş yemeği oluyormu acaba 15 günde bir neredeyse yemekte ,seminerde ,toplantıda filan oluyor..ayrıca şimdi bide izmire iş gezisi çıktı şimdiye dek olamıştı böyle bişey ,bi kaç kez tatil vermişlerdi beraber gitmiştik ..

• Konu Sahibi sedef_80
hangi banka canim? benim dayim da babam da bankaci az cok biliorum. bankalarda oyle zirt pirt yemek olmaz pek...

• Konu Sahibi sedef_80
canım bankacı degılım ama bankacı arkadaşlarım var bazen egıtım semıner dıye ıstanbul ızmır antalyaya gıdıyorlar..
iş yemkelrıde oluyor..
bankalar müşterı odaklı çalıştıkları için ozel muşterılerle yemegede çıkıyorlar...
ızmıre sende gıt canım..ne yap et gıt...

• Konu Sahibi sedef_80
peki bu arkadaşınla hiç konuşmuyor musun özel hayatını onun ,biri var mı ,yok mu diye sor ,hatta eşinin ona bilmem kimi ayarlayalım dediğini söyle mesela ve tavrını incele bakış ve ifadelerini....şaka yaptım da çık işin içinden ...aynı şeyi eşinede yap X e bunu ayarlayalım vs die vb ..amaç yüz ifadelerindeki anlam........
yada şüko nun dediği msj olayını da yapabilirsin atıyorum annem e attım da ayşeye fatmaya vs die ve cvp ı bekle..ama öyle bişi yazmalısınki msj da ortada olmalı anneye arkadaşa da sevgiliye de gidebilecek...mesela atıyorum 'yarın ne giyeyim canım '' bu gibi vs.belki özel bir yere gideceksin annene yada ayşaye fatmaya soruyor gibi?? bu tip küçük oyunlarla nabız ölçebilirsin...sen bilirsinnn tabii...kolay gelsin ve geçmiş olsun cnm umarım şüphelerin doğru çıkmaz..

• Konu Sahibi sedef_80
kaynım bankacı hemde mudur esıde bankacı hıç görmedım yemege gıttıklerını sureklı kırk yılın bası gezı olmuş bu hafta sonu gezıdeydıler karı koca

• Konu Sahibi sedef_80

kesınlıkle %100 katılıyorum sıze:lepi:

• Konu Sahibi sedef_80
arkadaşlar çok sağolun gerçekten çok güzel fikirler veriyorsunuz ..bi çok kez bu gibi şeyleri yapmaya çalıştım ama sanırım gerçekle yüzleşmeye gücüm yok o yüzden bitirici vuruşu yapamıyorum..halbuki kafamda ne planlar var .dediğiniz gibi berabberken yüz ifadelerini ,bakışlarını filan yakaladığım için şüphelenmeye başladım zaten ,artık arkadaş işe başladığı içinde sık görüşmüyoruz..yani bir araya getirme şansım pek olamıyor.ama eşim ondan hiç bahsetmiyor.işte bazen soruyorum x napıyo diye bilmem ben onu görmüyorum bile diyip kapatıyor .eşim üst katta masa başı arkadaş ise altta veznede..

• Konu Sahibi sedef_80
cnm yaa walla çok üzüldümm inşallah düşündüğün gibi bişey diildir...bide küçük bi çocuğunuz warmış.çok dikkatli dawranman gerekli,şüphelendiğinide eşine belli edersen eğer bu sefer daha da dikkatli dawranacaklardır(tabi eğer öle bişe warsa,inş.yoktur.)mesela arkadaşının ewinde buluşuolarsa eğer ewinis yakın die başka bi yerde buluşmaya başlıycaklardır.çok dikkatli olmaya çalış cnm,çok ii düşünmelisinÇok üzgünüm çoook

• Konu Sahibi sedef_80

ben acikcasi su bosandiktan sonra gelmezsini istemedim demene takildim
belki konumuz degil ama canim arkadas arkadastir bosansada bekarda olsa arkadastir neticede
yikilana bir tekmede arkadasi vurarsa arkadas degildir
bence senin arkadasina güvenin yok ozaman bukadar uzun bir arkadaslik neden yaptin???
ama insallah düsündügün gibi degildir
inan cok aci bir olay
hakkinda hayirlisi

• Konu Sahibi sedef_80
Ay arkadasim evine kadar gittinde kapiyi acmadi bir yere gizlenseydin beklseydin kocan ordanmi cikacak diye, üffff tam yakalamis olurdun.

Ama birseylerin sonucuna katlana bileceksen yakala yoksa, hic ugrasma derim.

Bence kocanin is yerinden kendine bir sekilde bir kanka bul, ondan al haberi.

Kocanin gözünüde korkut biraz, birseyleri cikardiigm an seni önce is yerinde rezil edecegim falan de,
ne bilim heralde senin süphelendiginden haberi vardir???

Ay zor is , heleki arkadasinla....

• Konu Sahibi sedef_80
Dul ve güzel olduğu için bu kadar laf söylenmiş ya pes.
Kişi kendinden bilir işi derler bilirmisiniz?
Bir çok kadın bu yüzden boşanmıyor, koca kahrı çekiyor demek ki, artık onlara da kızamayacağım sanırım.

Güzel olduğu için arkadaşımı, sevgilimle eşimle görüştürmeyeceğim öyle mi, hastamıyım ben..
Hadi erkeği geçtim ama, arkadaşım beni yansıtır bir kere. Kendim kadar güvenmediğim kişiyle arkadaş olamam.

Ben neden sürekli dumura uğruyorum burda bilmiyorum ama, kadınlar düşüncelerinizi değiştirmelisiniz artık. Boşanan kadın herşeyi göze alıp yapar bunu, evli adamlara göz koyacak kadar erkek delisi olsa kendi kocasından boşanmaz, herşeye eyvallah eder, çeker.. Ama duyuyoruz oluyor derseniz de, bekarlar da yapıyor bunları, kişilikle alakalı.
Pes!

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi sedef_80
iş yerinden tanıdığınız başka kimse yok mu? Ona derdinizi anlatıp yardım isteyebilirsiniz. Mesai, iş yemeği gibi durumlarda konuşup teyid edersiniz. Ya da iş yerindeki hallerini sorarsınız.
Ayrıca tanıdığınız olmasa bile telefonla arayıp direk sormasanızda dolaylı yollarla izmire iş gezisine gerçekten gidip gitmeyeceklerinide öğrenebilirsiniz, yada gerçekten o akşam mesai var mı? Kapıdaki görevliye bile sorabilirsiniz. Kocam geç geldi merak ettim mesaimi var acaba gibi.
Veznedeki bir elemanın şehir dışına niye iş gezisine göndersinlerki banada tuhaf geldi gerçekten

• Konu Sahibi sedef_80
Ne bicim arkadas bu? canim esin mesaide oldugun zaman kadinin kapisinda bekle. bak bakalim esin nereden cikiyor? oradan cikarsa emin ol iste birakmistim vs ye gitiri paketi vardi der. ama dersen hayir ben sizin girisinizi de gordum kac saat kaldiginizi da. zaten supheleniyordum, yanilmamisim dersin. esin zeytinyagi misali uste cikacak bagirip cagirip kopurecektir. sakin yilma.

tatil isi icinse nasil olsa ev hanimisin gebersen de git. seni goturmezse de arkasindan git. ne olursa olsun git. evde durmak icin sebebin yok. yani isin olsa anlarim. ayrica kadinda mi gidiyor? baska arkadasi varsa sor. vezneci is yemegine seminere gitmez baska ile.

bence isyerinden baskalari ile samimi olmaya calis. o zaman mesaileri vs ogrenirsin. nasil olacak bilmiyorum ama tanidik birilerini bulmak zorundasin.

Ayrica ozel banka ya da devlet bankasi boyle bir seye asla musamaha etmeyecektir. eger his;erinde hakli cikarsan sikayet etmekten de cekinme. sonu neye varirsa varsin.

Eger suphende hakliysan o kadina ne demeli bilmiyorum. kadin kadinin dusmanidir derler cok dogru. illa bosanmis dul ya da bekar olmasi gerekmiyor. insanin icinde olacak. oyle olduktan sonra evliler de yapiyor.

canim ne kadardir supheleniyorsun?
Esini al karsina konus gerekirse, emin oldugunda

• Konu Sahibi sedef_80
Aynı sitede oturuyorsanız, bu kanının evine girip çıkarken komşular felandamı görmüyor, Onun yakınındaki komşularla samimi olmaya çalışsan çaktırmadan evine girip çıkanı öğrensen.

• Konu Sahibi sedef_80
rabbim böle insanlardan bizi sakın yarabbim.....:Saruboceq:
ne kadınmış ya....

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…