eşimin arkadaşımla ilişkisi var

Bencede tepkinin koyman iyi oldu, hadi yapti bi delilik ama bunun üzeirne seni hala saf yerine koyuyorsa cok ayip eder.

Hayirlisi, insallah dogru söylüyordur.

bu gece yataklarımızı ayırdık ,herşeyi öğrenene kadar da bir araya gelmek istemiyorum .olayı buraya kadar getirmişken bırakamam böylece .yarın ola hayrola ..iyi geceler ..

canım eşin yanında olmasın arkadsınla yüzleşirken..

arkadasına eşinin itiraf ettiğini söle üstü kapalı konuş bakalım ne diyecek.. belki aralarında ki şeyi gizlemeye hayali 3, bir kişi yaratmayı düşünmüşlerdir.

arkadsına çok dikkat et ve kelime oyunları yaparak konuş yeminler ettir. kurana el bastır.

aynı şekilde eşinede..

şube değiştirmeye yetkisi var demek eşinin ki onu yanına aldırdı.? bu konuyu iyice didikle..
CADIARZU

sana kolay gelsin canım.

Sube yi degistirtmesin, isden tamamen cikartsin, bu sekil rahat vermez kocana baska sube olsada,
kesin kesin söyle cikartsin onu.

Bana bu hikaye hiç mantıklı gelmedi. Sana önce yem atmaya çalıştı, sanırım ona inanıp bu olayın üstüne gitmeyeceğini düşünmüştü. Kadını korudu önce yazık suçsuz ağladı bir de falan diyerek, sen dişli çıkınca kadını da gözden çıkarıp, hakaretler etti.
Bilemiyorum ama, genç ve güzel bir kadından bahsediyoruz, kendi ayakları üzerinde durabiliyor. Çevresinde eminim bir sürü bekar, yakışıklı ve onu isteyecek erkek vardır. Neden senin kocana taksın kafayı? Olay muhakkak başka türlü..
Yarın cumartesi, tatil. Eşin uyurken arkadaşınla konuşmaya gidebilirsin, eşinin söylediklerini anlatırsın, onu rahatsız etmişsin v.s. Kadın da kendini savunacaktır, ve o da bambaşka bir hikaye anlatacaktır. Ondan sonra da eşini de çağırıp yüzleştirirsin. İkisi de birbiri hakkında gerçekleri dökecektir ortaya..
Bu şekilde bütün gerçekleri öğrenebilirsin..
Ama sen başka yol da seçebilirsin..
Kulağının üstüne yatar, kadının işten çıkmasını beklersin. Bu süre zarfında kendine yanlız bir yaşam için zemin hazırlar, son darbeyi de kocana vurursun.
Bilemiyorum, iyi düşün. Sevgiler.

ayy baştan beri hiç usenmedn okudm msjları.arakdaşın sakınlıgını olgunlugunu kutluyorum ben olsam dayanamaz eşimin sacını başını o anbda yoalrdım hem agalmış sızlamış hiçde duymazdımetkılemzdı beni.
sedefcım sen eşine bı nebze de olsa ınanmışssın ama eşinin yine sana hıakye analtmadıgını nerden bılıyosun bnce bu noktoada 2.yapabılecegın şey x dediğin arakdaşını eşindne ayrıbı skeılde çek kenara ve olayı eşim anlatı bıde sneın agzındna duymk istıyorum de. sen x e msj atmışssın ve o pişamnım dmeiş yanisadece eşine yakalşmak istese niye pişmanım desınkı.ne oldu ne var nıye bole bı msj attın dıye sorardı salakmı bu hemn sucunu kabullenmış.bide x sana hemn mesajına yanı cvp vermişya demkkı eşin x e solemiş akşam oalnalrı oda bıldıgı için pişmanım dmeiş bncer olay eşinin anlttıgı gibi olsaydı x sana pişmanım dıye msj atmazdı ya yalnalrdı ayda eşini suçlardı canım.arakdaşınla arabayla eşini takıpmı etmışssın neyse ne ya ogun bırlıkte olmamaalrı tevafuk sadece. denk gelmiş ole yani.eşin o akşam oturmus aglamış sana o akşam xınde lafı geçmiş sana sucunu itiraf edecegıne xı analtsaydı ya.canım gecmişolsun lalah kolaylık versın.deidğin gibi oalyalr kesın acıklanana akdr ayrı olun ama zamana bırakma bundna sonrasını. bideeşinin telini kurcaalsana.bideo akaşm eşinin telın sarjı bıtmesıde ıyı dnek gelmiş bnmceeşin sneın tele bakmak isteyebılecegını dusndu ve sarjı yok dedi.ayy nebılım benımde kafm akrıştı
allah düşmanıma yasatmasın

bu konu hala bı çözume ulasamadı.ben olsam kadınıda kocamıda oyle yapardım böle sallardım ortalığı laflarına gırmıycem..ağır bı ıtam bu..gercekliği yoksa hakaret varsa yıkıcıdır..canım annem 12 sene yasadı bu tarz sorunla...öyle kolay değil çekip gitmek yada gıt demek ...allah kolaylık versın..sabır

Birsey yapmadiysa Kuran'a el basardi. yapmis adi adam.

............... diyebilir istedigi kadar. Yemin de tmisti sonucta. kendini hakli cikarmak icin herseyi yapar.

Eger dogruysa subesini falan degistirmesin isten cikarttirsin ayrica. o cikarttirmazsa ozel banka sonucta sen sikayet et, cikarttir.

Ama ben esinin masum oldugunu hiiiicc dusunmuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de arkadas akatiliyorum bir de arkadasindan yanlis dinlemelisin. Esinin degiol senin arkadasin sonucta. Dostca yaklasmis gibi yap. Bana dogruyu anlat ben senin arkadasinim sana inaniyorum de. Esime guvenmiyorum vs diye yem at. bakalim neler yumurtlayacak?

birkere bir bankacı olarak şunu diyim eşiniz o arkadaşın şubesini değiştirtecekmiş olmazsa işten attıracakmış o yalan. eşinizin şubesi değişse bile eğitimmiş bankanın yemeğiymiş toplantılar falan mutlaka karşılaşacaklar.
ikincisi birisi şikayet et sen attır demiş böyle birşey duyulduğu takdirde eşinizde işten atılır haberiniz olsun.
500 tane mesajı tek tek okuyamadım. gerçekten arkadaşınızla bir ilişkisi varsa onlar çoktan beraber ne söyleyeceklerini planlamışlardır. ister beraber ister ayrı yüzleşin farketmez. kolay gelsin allah yardım etsin...

şunları bir yüzleştirsenize... çağırın arkadaşınızı,eşinizde olsun. anlatın bakalım deyin... işte o zaman çıkar akla kara....

ben bir kadının bir erkek istemediği halde bu kadar peşinden koşacağını,rahatsız edeceğini düşünemiyorum.
bir film vardı,glenn close ve michael douglas ın, oynadığı....öldüren cazibe.... o filmden enstantaneler gördüm,eşinizin söylediklerinde...hoş o filmde bile,adam ,kadınla bir gece beraber olduğundan kadın takmıştı adama. peşini bırakmıyordu... bunda o da yok...
bana resmen ,uyduruyor gibi geldi... kadını ruh hastası yaptı..yok,eşinizin anlattığı hiçbirşeye inanmadım ben...
peki yazmışsınız,bakalım ,karşı karşıya geldiklerinde,bu anlattıklarını söyleyebilecek mi... sen ruh hastasısın diyebilecek mi,kızın yüzüne... .
haa ,,aklıma geldi,farzedelim kız takmış,dedikleri uydurma değil ,ki,....ben asla inanmıyorum....kızda paşa paşa bugün öğleden sonra ,gelecek mi... yani adamı rahatsız edecek,adam istemese de, adamın peşini bırakmayacak zihniyetteki,şeytan ruhlu kadın,adamın karısıyla arasını düzeltmek için gelip,ben suçluyum,onun ,hiçbir suçu yok der mi.. tam tersi,biz bir ilişki yaşıyoruz der. yok. hiç inandırıcı değil,eşinizin anlattıkları....

Son düzenleyen: Moderatör:

aynen bitanem aynen...
herif tek ayak üstünde 9 yalan söylüyo, potansiyele bak yahu kötükedihüso

sedefcim az biraz okudum yazdıklarını.üzüldüm senin adına.olanları burda anlatmanda en az yaşaman kadar üzücü.belki olayın bukadar takip edilmesinin nedeni de bu.an be an hep birlikte yaşamamız.nede olsa eşin tabi.ne kadar kötü olursa olsun sen herşeyi söylersen söyle ama başka birinden bunları duymak insana daha çok acı verir.yorum yapmıyorum o yüzden umarım herşey gönlünce olur.hakettiğin mutluluğu bulursun...sevgiyle kal...

Arkadaşınız kocanıza taktı
Size hissettirmeden onu o şubeden uzaklaştırabilirdi-tatlicadiarzu-

Bi başka kadınlada yemek yemesi ne kadar dogal bir şeymiş gibi anlatılıyor
Hadi sende bu gün bi erkek arkadaşınla yemege cık

Eşinizin anlattıkları hiç inandırıcı değil.
Başka kadınla yemeğe çıkan görüşen adam peşinden bu kadar çok koşan bir kadınıda red etmez. Arkadaşınızı red etti diye ahlaklı koca olmuyor.
Ve sizide anlamıyorum kocanızın anlattıklarını nasıl bukadar çabuk kabulleniyorsunuz.
Yada sizde haklısınız belkide inanmak istiyorsunuz.

Sedef, inandın dimi sende kocanın anlattıklarına
Kendine gel Sedefsengözlerimebaksanab

Senin bi kere akşama kadar olayı kapatman onlar için fırsat olmuş, yalanın bini bin para. Senaryo yazmalarına fırsat vermeyecektin.
Asıl şimdi işin içinden çıkamazsın. Mecbur inanacaksın kocana.Aksi mümkün değil.

Sedefciğim, bana sanki eşine hak vermeye başlamışsın gibi, dahası inanmışsın gibi geliyor.
Elbette haklısın, insan bu durumda inanmak ister, konduramaz.
Ama yazdıklarına dayanarak söyleyebilirim ki eşin maşallah havada çift parende atıp tek ayak üstüne düşüyor yalan konusunda.
Ben söylediklerinin zerre kelimesine inanmadım.
Eşin çok fazla film seyrediyor anlaşılan, seni de çok iyi tanıyor belli.
İleride daha çok mutsuz olmak istemiyorsan lütfen biraz daha temkinli ol.

konuyu baştan sona okudum..
ve malesef bende kocanızın anlattıklarına inanmadım..
hiç güven telkin etmiyor...
onları aynı ortamda yüzleştirmektense çapraz sorguya alın derim..
ve kafa karıştırıcı sorular sorun..
kadın bir şey dediğinde ama eşim öyle dememişti gibisinden...
bu arada bir mesajla arkadaşınız olacak şahsiyetsiz oltaya gelmişse hiç anlaşılan aptal bir tip..
bu yüzden onun ağzından daha iyi öğrenebilirsiniz herşeyi..

valla senin kocada az çakal değilmiş haaa....
iki bacağının üstünde yüz yalan söylüyo....

sakinliğini koru sedef..
ve kafalarını karıştır onların...

sedef üzgünüm ama kocanın anlattıklarına 5 yaşında çocuk inanmaz
ne olur sende inanma
kendine gel
biliyorum sen bunlara inanmak istiyorsun,insan inanmak ister böyle bir durumda
eşinin bişey yapmadığına masum olduğuna inanmak ister ama eşin masum değil kesinlikle
bunlara inanma ne olur

Valla ne diyeyim bana hiç inandırırcı gelmedi Sedef...
Dün en başından kadın msj çektiğinde arasaydın onların da senaryo yazıcak vakitleri olmayacaktı.
O.....u dedi diyosun kendini kurtarmak için neler neler söyler.Bu seni inandırmasın.
Bence de ya yüzleştir ya git arkadaşınla konuş.Yem at, konuşturmaya çalış.
Ya da inanmaya devam et fazla kurcalama.Ama bu işin altından daha çok pislikler çıkacak.
Eşinin asabiyeti de bunu bildiğinden ve masum olmadığından bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…