Eşimin ailesi ile görüşmüyorum çocuğumuz olacak insanlar görüş diyor sizce

Merve Aycan

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2024
947
376
Kızlar ben de galiba insanlar konusunda şansızım pek yüzüm gülmüyor nişanlıyken kaynanam hep soğuktu bende yapısı öyle sandım anneme saygısızlık yapmıştı vede maddiyat olduğu halde 0 destek ama bile bile lades dedim evlendim. Kaynanam her gün ağlatıyordu biz borcun içindeyiz ev eşya eşimle yaptık paraları olduğu halde diğer evlatlarına yaptılar bana sürekli vay hastaneye gidecek paramız yok diye yalanlar ama evleri lüks kayınbabam yüksek bir meslekte neyse öyle böyle üstüne para istediler 1 aylık evliyim inanın evimi üstün körü dizdim diğer gelinler bende 10 kat lüks yaptırdı neyse eşim perde parasını atmıştı sonra baya kavga ettik ben bayıldım falan her gün ağlıyordum o kadar şey yaptılar eşim de bana çok kötü davranıyordu hep alttan aldım sürekli herkese kötülediler aileme bile şikayet ettiler o kadar boş yok sağa baktı yok aradı soğuk yaptı sudan şeylerdi. Neyse en son ben artık koptum eşime ayrılmak istediğimi söyledim ve gerçekten kafama koydum eşim o gündr 360 derece döndü o adam gitti başka biri geldi tabi illa kızıyor ediyor ama o hali çok kötüydü neyse en son kaynanam ve ailesi bana ve aileme küfür edip evden kovdu eşim de beni savundu ve ona da saldırdılar 2 sene önce oldu o günden beri gitmiyoruz bende eşimde. Bir defa haber göndermiş beni arasın tabi aramadım eşim de diyor ben demişim asla aramayın huzurumuz bozuluyor şimdi sağdan soldan millet diyor torunu olacak evladın akraba sevgisinden mahrum kalmasın ara falan ben bir şey değişeceğini düşünmüyorum ama bilmiyorum sizce ne yapmalıyım

huzurunu bozmaksa niyeti ara. yok ağzımın tadı bozulmasın diyorsan bahsini dahi ama. hazır eşin ses etmiyorken. dertsiz başına dert mi almak istiyorsun canim sen?
Eşim kimse kimse ile görüşmek zorunda değil herkes evinde olsun diyor ben konuyu açmasam açmıyor bile

O zaman yapacak birşey yok zaten, ya yaptıklarına gerçekten pişman olup düzelirler yada ne torununu nede oğlunu görürler.
Bunlar gamsız umrunda değil onların oğlu gelmiş gitmiş illaki söylüyorlar ama üzülüp karalar bağlamıyor pek takmıyor onlar da garip üvey sanki

Aramana gerek yok. Benim oğlum 2 yaşina girecek ben görüşmüyorum. Eşim kafasina eserse annesine götürüyor.
KV benim has yüzümün hasretlisi değil. Oğlu ve torunu yetiyordur diye düşünüyorum.
Sizin içinde aynısı gecerli. KV küfür ederken sizi ve sizden doğacak çocuğu görmemeyi göze almıştır

Kafan kulağın rahat ses etme , ne görüşmesi ya hu ...

Çocuğun akrabadan önce anne babaya ihtiyacı var.. Böyle garip gureba tiplerle akrabalık etmese de olur.

Böyle birilerini asla aramazdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…