Eşimin ailesi herşeye hâkim.

Valla çocuğuma kendim bakarım kimsenin yardımını da istemem çenesini de.. araya mesafe koy bence çocuğunda kendin bak çünkü artık arada sınır kalmamış kendi evinde rahat edemez olmuşsun ne gerek var ?
Aynen öyle çok bunaldım. Ben mesafe koymaya çalıştıkca izin vermiyolar. Mesela konuşmuyorum geldiklerinde vs ama zorla konuşturuyolar resmen ve anlamıyolar. Valla gidicem en arka odaya çocuklarla,kapıyı da açmayacağım en sonunda ..

şakayla karışık laf sokmayı öğren fiyatını sorduklarında düşük bi fiyat de yada cvp verme konuyu değiş. baklava kutusunu sorunca reçel kutusu o de gül :KK70: ben olsam öle yaparım asdsdasdsada
Ay bide onlar bana laf sokuyor biliyo musun bazen özellikle laf sokmaya geliyolar :KK70:

bırsey dedıklerınde cocugun oldugu zaman sen oyle yaparsın evlendıgınde sen oyle yaparsın falan dıye gecıstırın
zırt pırt gelmelerı cok ayıp bır kere kapıdan suan musaıt degılım yarım saat sonra gelın ya da bırdaha gelmeden once arayıp haber verın deyıp cevırmenız gerek baska yolu yok
Evet bencede başka yolu yok gibi teşekkür ederim yorumunuz için. Ama kv ayrı bi bela. Bunu yapmak bi nevi ipleri koparmak olabilir gerçi umrumda değil. Surat yapıyorum konuşmuyorum anlamıyolar. Gerçekten sürekli gelmeleri doğru değil ya rahatsiz oluyorum geliyor yarım saat duruyo keyfine göre daha fazla gidiyor 10 dk geçmeden tekrar geliyorlar. İyi niyetle bakmaya çalışıyorum. Buarada beni hiç sevmezler seviyor gibi davranıyolar. Yaptıkları herşey abileri ve yeğenleri için

Bence rahat ol. İki çocuklu kadınsın evin tabi ki dağınık da olabilir kirli de, onlar gelecek diye erken uyanmak zorunda değilsin. Hatta gelirlerse biraz bebekle ilgilenir misin ben uykumu alamadım de 1 saat daha keyif yap. Herşeyi sormalarına da takılma, aman nerden bileyim almışız işte çetele mi tutuyorum de Gül geç. Sen kendini sıktıkça onların her sözü içine dert olur ancak seni yıpratır. Sana yardım eden biraz meraklı insanlar gözüyle bak olaya
Cidden o kadar yıprandım ki anlatamam :KK43: eşimi de yıpratıyorum her dediklerini kafaya takıp ya anlatıyorum ya sürekli mesaj atıyorum. Çünkü yeri geliyor laf sokuyolar susup kalıyorum içim içimi yiyor. Bunlar laf sokmada ustalaşmış ben öyle biri değilim.. Adamada yazık :KK43:

İki küçücük çocukla zaten rahat değilsiniz ki ne rahatı . Onlar gidince görürsünüz .

Müsait değildim der kapıyı açmazdım. Yapmışlığım da var yani.
Yaptım ince ayrıntısına kadar niye açmadın diye didiklediler :KK70: geçenlerde ağda yapıyorum dedim 50 kere çaldı kapiyi açamam diyorum,misafir geldi bisküvi yokmu varsa cama koy 2 dk diye 50 kere söyledi kapidan 🙄 çok yüz verdigim için böyle oldu. Buarada küsmeye de hazır bekliyorlar resmen. Ufacik bi terslesem küserler annelerini üstüme salarlar

İki küçücük çocukla zaten rahat değilsiniz ki ne rahatı . Onlar gidince görürsünüz .
İşte bi yandanda öyle ama zaten rahat değilim bide onlar geliyor üstüne . bide temizlik takıntıları var. Biara arkamdan evi pis dediklerini falan duydum.

Sırf yardımları dokunuyor diye herbişeye burunlarını sokmak onların vazifeleri değil. Ne demek diken üstündeyim birde kendime ait özel alanımda evimde. Lütfen ya okurken darlandım. Geldiklerinde müsait değilim şuan veya hiç açmayın geç açın uyuyordum şuan müsait değilim deyip kapatın kapıyı bu ne böyle afedersiniz bilmem kimin ahırımı eviniz. 20 gün kalabilir gitmelerine sürekli geleceklersede hareketlerine davranışlarına ne yaptıklarına da dikkat etmeleri gerekir. Bunu da onlara artık bir şekilde gösterin.. Allah sabr versin

Neden diken üstünde oluyorsunuz ki , rahat olun.

Kahvaltıdan sonra keyif yapması istiyorsanız yapın. Yabancı değiller onlar, evinize bakacaklarsa baksınlar .

Umursamaz olun

He he diyin geçin. Evlendiklerinde geçer :)

Valla şuan geldiler açmadım kızlar kapiyi. Yarım saat geçmez gelirler gerçi gene.. soğuk davranmayi düşünüyorum geldiklerinde de. Çünkü dünde canımı sıktılar. Kızımın beni sevmediğini anlaşamadığımızı ima ettiler resmen laflarıyla. Evde en çok babannesini seviyomuş kızım.

Sırf yardımları dokunuyor diye herbişeye burunlarını sokmak onların vazifeleri değil. Ne demek diken üstündeyim birde kendime ait özel alanımda evimde. Lütfen ya okurken darlandım. Geldiklerinde müsait değilim şuan veya hiç açmayın geç açın uyuyordum şuan müsait değilim deyip kapatın kapıyı bu ne böyle afedersiniz bilmem kimin ahırımı eviniz. 20 gün kalabilir gitmelerine sürekli geleceklersede hareketlerine davranışlarına ne yaptıklarına da dikkat etmeleri gerekir. Bunu da onlara artık bir şekilde gösterin.. Allah sabr versin
Kesinlikle öyle az önce geldiler açmadım kapıyı. Dünden canım sıkkın zaten. Resmen kızımın beni sevmediğini benim onla başedemediğimi evde en çok babannesini sevdiğini ima ettiler. Çok moralim bozuldu.

Sizi çok iyi anlıyorum, çok gıcık bir durum olsa gerek her an birinin gelebilmesi ihtimali. Ben de yalnızlığı severim çünkü. Ama görümceleriniz eşinizin o lafları üzerine hala geliyorlarsa, üzgünüm ama aşırı yüzsüzler ve ne yaparsanız yapın bu durum değişmez gibi.

Cidden o kadar yıprandım ki anlatamam :KK43: eşimi de yıpratıyorum her dediklerini kafaya takıp ya anlatıyorum ya sürekli mesaj atıyorum. Çünkü yeri geliyor laf sokuyolar susup kalıyorum içim içimi yiyor. Bunlar laf sokmada ustalaşmış ben öyle biri değilim.. Adamada yazık :KK43:
Ya aslında bu konularda en büyük hata eşin suçu yokken onu ve ilişkiyi yıpratmak. Ben de o anda laf sokamam bazen tutulurum ama evin huzurunu bozmaya gerek yok. Laf sokan kişi aslında biraz da senin sinirlenmem için yapıyordur bunu, hiç umursanmadığını görmek karşı tarafı daha çok sinirlendirir. Kızların yaşı senden küçüktür muhtemelen sana karıştıklarında şakayla karışık sen karışma bakiyim, hehe sen öyle yaparsın çok bilmiş seni de geç. Eşin sizin ilişkinizi düzenlemek zorunda değil ona hiç yansıtma bence. Ev konusunda da kendini hiç yorma, evim dağınık olsa da bundan çekinmem. Bana toplamak için yeterli vakti vermeyen zırt pırt habersiz gelen insan her halime hazır olacak hatta yardım edecek :KK70:

Ya aslında bu konularda en büyük hata eşin suçu yokken onu ve ilişkiyi yıpratmak. Ben de o anda laf sokamam bazen tutulurum ama evin huzurunu bozmaya gerek yok. Laf sokan kişi aslında biraz da senin sinirlenmem için yapıyordur bunu, hiç umursanmadığını görmek karşı tarafı daha çok sinirlendirir. Kızların yaşı senden küçüktür muhtemelen sana karıştıklarında şakayla karışık sen karışma bakiyim, hehe sen öyle yaparsın çok bilmiş seni de geç. Eşin sizin ilişkinizi düzenlemek zorunda değil ona hiç yansıtma bence. Ev konusunda da kendini hiç yorma, evim dağınık olsa da bundan çekinmem. Bana toplamak için yeterli vakti vermeyen zırt pırt habersiz gelen insan her halime hazır olacak hatta yardım edecek :KK70:
Evet evet modumu düşürmek sinirlenmem için yapıyolar kesinlikle. Çok teşekkür ederim yorumunuz için, her geldiklerinde açmıycam kapıyı. Açtığımda da dediğiniz gibi yapicam 😊

Valla ben kimden cok yardim gorduysem aynisini yaptilar. O yuzden yardimda kabul etmiceksin. Aradi mi açma, kapiyami geldi duyma

Bence sizde sorun tamamen niye sürekli beni sevmezler diyorsun ben yengemi sevmezsem uzak dururum gelip gitmem sizi seviyorlar ki yanınıza geliyorlar. Ayrıca niye yabancı gibi davranıyorsun ev dagınık olsa ne olmazsa ne, giyindiğine senle yaşıt insanlar takılmaz zaten bence sen onları sevmediğin için bu kadar takıntı yapmışssın.

X