Eşimin ağzından çıkanı kulağı duymuyor çok dengesiz

Normalleştirmişsiniz evet. Kanıksamışsınız artık. İlişkilenme biçiminiz, iletişim diliniz bu olmuş.
Aynı durumdaydık. Birbirimize dünyanın hakaretini ederdik, yarım saat sonra hadi çay koy da içelim derdi, ya da yemek hazır git ekmek al derdim. Hatta birlikte olduğumuz bile olurdu onca küfürden hakaretten sonra. Bana her evlilik böyleymiş gibi geliyordu. Bi gün bi arkadaşım eşiyle birbirlerine asla ses bile yükseltmediklerini söyledi, nasıl yani ya ? dedim. Benim babam da eski eşim gibiydi çünkü. Sizin babanız küfretmezmiş, buna rağmen çekilmişsiniz bu bataklığa. Benim sevgim tamamen bitmişti de boşanabildim. Soğumanız çok normal. Gerçek bir rest belki çözer. Sktr git dediğinde gidin. Ben en son dediğinde gittim ve boşandım, çok yalvardı dönmedim. Siz bi ayrı kalın. Sonrasında da psiklog desteğiyle sınır çizmeyi öğrenin. O da ilaç mı kullanıyor sinirlenince gidip kum torbası mı yumrukluyor bi çözüm bulsun. Kurtarılacak bi şeyler varsa ve sevginiz de varsa deneyin.
Peki boşanma sebebiniz de başka neler vardı ?

Peki boşanma sebebiniz de başka neler vardı ?

Hiç boşanmaya cesaretim yoktu biliyor musunuz.
Bağımlılık derecesinde düşkündüm eski eşime. Ama artık kendime hiç saygım kalmadı.
Bence psikolojik ve sözel şiddet fiziksel şiddetten daha yaralayıcı.
En son bana o kadar ağır bi küfür etti ki, yani bi kadına edilmez o küfür.
Baktım kendime hiç saygım kalmamış, ben ne yapıyorum dedim.
Boşanmayı da o istedi ilk önce. Sktr git dedi, dilekçe koydu önüme.
Ben bu sefer ilk defa tamam dedim dava açtım çok yalvardı çok ağladı ama dönmedim.
Hiç pişman değilim, keşke sevgiliyken ayrılsaydım.

X