Eşimi çözemiyorum, fikirlerinizi bekliyorum

Merhaba benim eşim genel olarak dus almayi felan sevmez gerekmedikçe de almaz. Ama çok kez görüyorum ki sabahları erken saatlerde işe gitmeden duş alıyor. Daha önceden onun p.rno izlediğini gördüğüm için güvenim sarsıldı ve sabhlari duş alma eğer rüya felan gormediysen akşam al diye uyardım kaç kez. Ama kendisi ısrarla devam ediyor hatta ben rahatsız olduğum için gizli dahi aldığını gördüm. Şimdi size sorum şu yeminler ediyor o tarz şeyler izlemedigine dair birde , rüya da görmediğine dair. Geriye tek seçenek kaldi başka birilerini mi hayal ediyor çünkü kendisi bir ara bana sadece ederek de bosalabildigini ağzından kaçırmıştı. Ama ben varım yani neden ben varken tek başına duş alıyor anlam veremiyorum
Yani eşinizin ne zaman duş alacağına siz mi karar vermelisiniZ?? Şaka olmalı bu...

Duş almıyor diye şikayet edip, duş alıyor diye de kızmazsın ya :işsiz:
Duş almasından şikayetçi değilim, ben hamile iken defalarca p.rno felan , veya çıplak kadinlari izlediği için sabah duş aldığını gördüm, ve sonrasında da gördüm. Bundan dolayı sabahları duş alinca tekrar o tarz şeyler izliyor da bu yüzden erkenden duş aldığını saniyorum. O bende bu hissi oluşturdu çünkü benim yanımda uyumaz sudan bahanelerle çok kez başka odalara gidip sonrasında izleyip sabah erken de duş alırdı. Bende bundan dolayı alacaksan akşamlari al sabahları aldığında tekrar izlediğini düşünüyorum istemsiz çünkü daha önce çok şahit oldum

X