Eşime zarar verdim

hicbirsey insanlar neden cinnet geciriyo sürekli siddet gordukleri icin benimkide bir cinnet anıydı
Cinnet geçirmek cinayeti mazur göstermiyor. O adamda bir parça akıl varsa sizi şikayet eder. Bıçaklanma olduğu için adli vaka olacak zaten hastanede. Kendi kendini de bıçaklamayacağına göre. Sizi polise bildirir inşAllah.

Ay su gibi konularda gerçekten dava aciliyor mu, seyri nedir, sonrası hakkında da bilgi verilse keşke konu kapandiktan sonra bile. Film gibi

Böyle bir evlilik içinde olacağıma yalnız yaşamayı tercih ederim. Kimsenin de başına gelmesin korkunç. Birinizden biri katil olmadan bir an evvel yollarınızı ayırın. Keşke çocuk da yapmasaymissiniz en çok olan ona olmuş. İnşallah size rağmen çok mutlu, çok huzurlu bir ömrü olur.

Merhaba
Ben eşimle 6 yıllık bir beraberlikten sonra evlendim yeni cocugumuz oldu 4 aylık daha oncede sorunlarımız vardı sevgililik doneminde fakat bir sekilde aştık ve bugunlere geldik
Simdi size anlatıcagım sey icin beni eleştirebilirsiniz gercekten ailem arkadaslarım dısında tarafsız birileriyle konusmak istedim size özetliyim kısaca
Biz eşimle birbirmizi severek evlendik halada seviyoruz fakat son olanlar beni korkutmaya basladı gelecek konusunda ben suanda ilaç kullanmaya basladım paxil psikologada gidiyorum fakat esim hicbisey yapmıyor sadece ben yapıyorum bu yuzdende sorunlarımız duzelmiyor biz hep sacma sapan seylerden kavga ediyoruz ve olay buyuyor zarar verme saldırma siddet vs gibi
Bu aksam olanı anlatıyım benim adet oncesi gerginligim oluyor bunun icin ilacta alıyorum özelliklede esimede soyluyorum fakat inadına her adet oncesi bana satasıyor bu aksamda öyle oldu bana satastı ben ona bagırdım birbirmize diklendik ve benim basıma kulagıma vurdu yerlere attı bende ona saldırmaya calıstıkca bu böyle devam etti siz simdi bosanın diceksiniz bende baskası olsa öyle derdim lütfen bana gercekten bunun dısında olabilecek seyler anlatın son care olarak bende bosanıcam zaten devam ediyorum daha sonra ben artık dayanamadım bu surekli bana zarar verme olayından kolunu bıcakladım cinnet gecirdim cunku kimse bana zarar veremez yaptıgım dogru degil ama artık dayanıcak gucum kalmadı ailem beni sucladı suanda o zavallı gorunuyor koluna dikiş atıldı ama kimse benim basıma kulagıma vuruldu yere dustum bunları kimse konusmuyor neden böyle?ve bu esnasa bebegim aglıyor ve biz kavga ediyorduk dusundukce olmek istiyorum ben böyle anne olmak istemiyorum cocugumun bunlardan etkilenmesini istemiyorum
lütfen kardeşim yapmayın bebeğe günah siz o bağırtılarla o bebeğe nasıl zarar veriyorsunuz aklını alırsınız allah muhafaza özürlü mü olsun istersiniz aklı gider bebegın yapmayın boşan demeyin diypsun ama boşanmanız en doğrusu her anne baba cocuguyla aynı ortamda olmak zorunda degıl sağlıklı evde büyümiycekse ne anlamı varki o yuvanın inanın benim oğlum 3 yasında biz eşimle onun yanında tartısmıyoruz hakkımız yok abartmayın diyeceksiniz belki ama hayır abartmıyoruz bizim anne baba olarak hakkımız yok onu huzursuz etmeye oda bir ebeveyn ve ilerde büyüdüğünde karekterini çok etkiler bir tanıgıdımın evliliği sizin gibiydi ve gecenlerde cocuguyla bir araya girdiğimde şoka girdim üzüldüm çünkü çocuk kendine vuran sinir kontrolu olmayan bir çocuk olmustu yani evladım huzursuz olacagına ayrılırım daha iyi hiçkimse evladımdan önemli olamaz ve evladıma iyi bir anne olmak içinde elimden geleni yaparım huzurunu bozanında annemde olsa babamda olsa bozarım ne olur kardeşim yapma günah beni yanlıs anlama seni yargılamıyorum sadece evladınıza acıyın onlar bu dünyaya seçerek gelmiyor merhamet edelim hakkımız yok bunları onlara yasatmaya😣

ve bu esnasa bebegim aglıyor ve biz kavga ediyorduk dusundukce olmek istiyorum ben böyle anne olmak istemiyorum cocugumun bunlardan etkilenmesini istemiyorum
Son çare olarak değil ilk düşündüğünüz şey boşanmak olmalı.
Bu evlilikten hayır gelmez daha da

Öfkeni kontrol edemeyip kocani bıçaklıyorsan ilerde çocuğa sinirlenince ne yapacaksın? Öyle bir evde büyüyen çocuğun da huysuz ve huzursuz olma ihtimali yüksek. O huysuzluk yapınca ne yapacaksın konu sahibi?

Boşanmaktan başka yapılacak birşey yok. Bu kavgalarla komşular da cinnet geciriyordur. Huzur verin kendinize de çevrenize de!

Konu sahibi ortalığa korku salmış ,kaçmış.Çok sürmez evliliğine bir kaç çocuk daha hediye eder şiddete onları ekler yaşamınızı devam ettirirler.

Merhaba
Ben eşimle 6 yıllık bir beraberlikten sonra evlendim yeni cocugumuz oldu 4 aylık daha oncede sorunlarımız vardı sevgililik doneminde fakat bir sekilde aştık ve bugunlere geldik
Simdi size anlatıcagım sey icin beni eleştirebilirsiniz gercekten ailem arkadaslarım dısında tarafsız birileriyle konusmak istedim size özetliyim kısaca
Biz eşimle birbirmizi severek evlendik halada seviyoruz fakat son olanlar beni korkutmaya basladı gelecek konusunda ben suanda ilaç kullanmaya basladım paxil psikologada gidiyorum fakat esim hicbisey yapmıyor sadece ben yapıyorum bu yuzdende sorunlarımız duzelmiyor biz hep sacma sapan seylerden kavga ediyoruz ve olay buyuyor zarar verme saldırma siddet vs gibi
Bu aksam olanı anlatıyım benim adet oncesi gerginligim oluyor bunun icin ilacta alıyorum özelliklede esimede soyluyorum fakat inadına her adet oncesi bana satasıyor bu aksamda öyle oldu bana satastı ben ona bagırdım birbirmize diklendik ve benim basıma kulagıma vurdu yerlere attı bende ona saldırmaya calıstıkca bu böyle devam etti siz simdi bosanın diceksiniz bende baskası olsa öyle derdim lütfen bana gercekten bunun dısında olabilecek seyler anlatın son care olarak bende bosanıcam zaten devam ediyorum daha sonra ben artık dayanamadım bu surekli bana zarar verme olayından kolunu bıcakladım cinnet gecirdim cunku kimse bana zarar veremez yaptıgım dogru degil ama artık dayanıcak gucum kalmadı ailem beni sucladı suanda o zavallı gorunuyor koluna dikiş atıldı ama kimse benim basıma kulagıma vuruldu yere dustum bunları kimse konusmuyor neden böyle?ve bu esnasa bebegim aglıyor ve biz kavga ediyorduk dusundukce olmek istiyorum ben böyle anne olmak istemiyorum cocugumun bunlardan etkilenmesini istemiyorum
İkinizde öfke kontrol sorunu var hatta ileri seviyede görünüyor. Sağlıklı olan bir insan sinirlenince en fazla bağırır çağırır odasına gider yanlış kalıp sakinlesmeye calisir. Hadi onu geçtim bı tabak kır at lavaboya için soğusun ama bıçaklamak nedir. Dikkatinizi çekerim yastık tabak çanak atmiyorsunuz bıçak cekiyorsunuz ve yaraliyorsunuz bu hiç normal değil. Öfke siniri yonetemiyorsunuz. Kesinlikle en acilinden bunu doktorunuzla paylaşmanız ve ona göre tedavi görmeniz gerekir. Eşinize gelecek olursam eşiniz ayrı bir vaka ama o bile kendini tam kaybetmemis canına kast edecek birşey yapmamis ama darp etmis. Bu da kabul edilemez. siz birbirnizi sevmiyorsunuz saygıda kalmamış en doğrusu herkesin kendi yoluna gitmesi. Çift terapisti aşamasını geçmiş gibisiniz. Son damlasına kadar yasamissiniz herşeyi. Bu saatten sonra sağlıklı bir iliskinizin olacağını dusunmuyorum. Olan aradaki masum çocuğa olur

vuah konu sahibi kendine destek aramış herkesi tehtit edip kaçmış 😂 bacım eğer okuyorsan o çocuk o kavgada psikolojisi bozulur sizin elinizden alınması kat ve kat daha iyi bu cimere şikayet bende edeyim hadi benide tehtit et bizide bıçakla

İkinizin de terapi alması gerekiyor ama bir daha kimseyi bıçaklamayın lütfen

Arkadaşlar E egecell kanunları bilmese bu kadar net konusurmu sizce. Birde konu sahibi pişmanlık v.s değilde etrafa tehditvari konuşuyor bu normalmi

Birileri başlık sahibini şikayet etsin bence o çocuk elinizde harap olur sizin.

6aylik evladım var onu severken bile aşkımmm diye yaklaşırken bazen irkiliyor sevgi dolu sesimden bile ona bile içim vicdanim kahroluyor o an yemin ettim evde asla kavga olmayacak zaten eşimle hiç kavga etmeyiz seslerimiz bile yukselmemistir bugüne kadar sukurki geçimli biridir senin gibi insanların varlığından bile utanıyorum,birde hala çok seviyoruz yazmış son çare boşanmak demiş taşkala geçiyor bizlerle...bence senin ruh ve sinir hastalıkları Hastanesi'nde uzun süre tedavi görmen lazım esininde aynı sekilde.

Normal bi aile olmadığınız ortada zaten kimse 3 öğün birbirini bıçaklayarak geçirmiyor günlerini.
İiiinnnnnnşaaalllaaaahh o minicik bebeği elinizden alırlarda kucağınız bomboş kalır sonra doya doya birbirinizi bıçaklarsınız. Zaten bebeğin alınabileceğini o kadar iyi biliyorsunuz ki etekleriniz tutuştu hemen. Size boşanın demiyorum bakın rica etmişsiniz böyle demeyin diye bende demiyorum size tavsiyem biribirinizi yiyip bitirin ve yok olun. Ama o bebekten uzak durun potansiyel tehlikeler sizi.

Evlilik bu degil. Siddet varsa saygi bitmis demektir. Saygi biterse sevgi de biter. O el bir kez kalkarsa bir daha inmez. Siddetin dozu giderek artar. Ilk siddet gordugunde darp raporu almaliydin. Umarim darp raporun vardir. Bu evlilik de duzelmez.

Normal bi aile olmadığınız ortada zaten kimse 3 öğün birbirini bıçaklayarak geçirmiyor günlerini.
İiiinnnnnnşaaalllaaaahh o minicik bebeği elinizden alırlarda kucağınız bomboş kalır sonra doya doya birbirinizi bıçaklarsınız. Zaten bebeğin alınabileceğini o kadar iyi biliyorsunuz ki etekleriniz tutuştu hemen. Size boşanın demiyorum bakın rica etmişsiniz böyle demeyin diye bende demiyorum size tavsiyem biribirinizi yiyip bitirin ve yok olun. Ama o bebekten uzak durun potansiyel tehlikeler sizi.
Yahu normal bi aile degiliz, bize kanun sökmez diyo, ya babasi ya kayınpederi belli ki ya bürokrat üst duzey ya bisey. Bunu niye bi turlu anlayamadi kimse.

Yahu normal bi aile degiliz, bize kanun sökmez diyo, ya babasi ya kayınpederi belli ki ya bürokrat üst duzey ya bisey. Bunu niye bi turlu anlayamadi kimse.
Ay ne bürokratı kesin “teşkilata haber verin, eniştemin numarasını verin bana” diyen kurye gibi bir şeydir bu da. eniştesi servis şoförü çıkmıştı

Anladık canım anladık işin o kısmı cok tiye alınacak kısım değil ondan başka yöne çekildi zaten söylediği şey.

X