esime gonderdigim paralar

Bankanın müşteri temsilcisiyle niye görüşmüyorsunuz?!

Son düzenleme:
yukarida yazdim ama gormediniz sanirim. evlendigimiz hafta benden habersiz 2020 yilinda 60 bin kredi cekip ailesine vermis hepsini. guya masraf yapmislar. masraf dedikleri de bana taktiklari bileziklerdi. bunu duyunca beynimden vurulmusa donmustum. sonra calismaya baslayinca esim benden borclar icin her ay para istedi ben de verdim ama borc diye de ekledim.
Ama bana borcu vardı diyebilir. Borç denince kimin kime borcu belli olmuyor ki. Daha detaylı yazsaniz iyi olurmuş.
Banka uygulamasından dekontları görebiliyor olmanız lazım bu arada. Bence bankayla birebir görüşün,yardımcı olabilirler diye düşünüyorum

Nasıl yani eşinizle iyi gününüzde bile boşanma ihtimalinizi düşünüp “borç” mu yazdınız gönderdiğiniz paralara? Ben de gönderiyorum, aklımın ucundan geçmedi. Avel miyim neyim 🥹

Ben borç falan yazmıyorum ama "para mı geri ver bnie madur etdin buna hakgın yokdu" gibi mesajlarla taciz ediyorum whatsapptan.
Uzaklaştırma istese haklı bulunabilir, bilemedim 🥲

Ama konu sahibi iyi yapmış tabii. Adamın vukuatı varmış zaten. Söke söke alır umarım parasını.

Bankanın müşteri temsilcisiyle niye görüşmüyorsunuz?!
gorustum tabiki, bana 2020, 2022 yillari arasindaki hesap hareketlerini gondermisler ama aciklama yok. sadece esime attiklarim degil, baska hesaplara attiklarimin da aciklamasi yok cunku bildigumiz belge seklinde dekont degil liste halinde atmislar

X