esime gonderdigim paralar

Evet beni şüpheye düşürecek hiçbir şeyi olmadı şimdiye kadar. Boşanma sebebi olacak bir sorunumuz da yok. Ama yine de hep bu şekilde yaşamak gerekir mi, salaklık mı ediyorum bilemedim ajdkkdkd
Şimdi şuna bağlı salaklık olup olmadığı. Ben de boşandığım mikroba kredileri çeker elden verirdim. Ne ev ne araba ne arsa benim üzerime yaptı! İşte bu salaklık. Aydığım an itibariyle kendime birşeyler almaya başladım. Şimdi sizin birikimler ortadaysa ve üzerinize birşeyler varsa böyle nifak sokmaya gerek yok. Ama yoksa birşeyler kenara atın biraz

Enpara kullanıyorum. 2018-2019 yılına ait giden transferleri açıklamasına kadar görebiliyorum. Sizin de görebilmeniz lazım. Göremiyorsanız bankaya işlem numaralarını yazarak ayrı ayrı dekont isteyebilirsiniz.

esim yeni evlendigimiz hafta benden habersiz 2020 de 60 bin tl kredi cekip babasina verince ve kredi odemelerinin de bana girecegini anlayinca ne olur ne olmaz diyerek borc yazmistim. iyi ki de yazmisim
Ama yazdığınız o borç iki anlama da gelebilir.
Siz eşime borç verdim dersiniz, o ise hayır bana borcu vardı onu ödedi diyebilir. Bir avukatın videosunda denk gelmiştim bu meseleye. Borç olarak veriyorum şeklinde yazsaydınız keşke.

Bilgisayardan denediniz mi bakmayı?
Bankaların bazen saçmalığı tutuyor bence ben eşime para gonderiyorum hiçbir açıklama veya ödeme cesidi secmedim çalışan ödemesi yapmis birkac ay kendi kendine.

Bende bunu merak ediyorum normal para olarak atınca Allah korusun boşanma olunca isteniyor mu illa borç mu yazmak lazım

Evet beni şüpheye düşürecek hiçbir şeyi olmadı şimdiye kadar. Boşanma sebebi olacak bir sorunumuz da yok. Ama yine de hep bu şekilde yaşamak gerekir mi, salaklık mı ediyorum bilemedim ajdkkdkd
Borç yazacak kadar güvenmediğim adama para yollamam ben ya

Bunu demeye gelmiştim aynı videoyu ben de izlemiştim çünkü. Sadece borç yazıldıysa adamın yalanlama ihtimali de yüksek kayıtlar çıksa bile

Ay ben salak gibi, kocam da kocam paşam da paşam feda olsun falan yazıyorum
Ay ben de öyleyim hep dalgasına şeyler yazıyoruz biz. Eşim de hanımın haracı falan yazıyor sjfjskksks iyi günde bunu düşünüp borç yazmak sağlıklı gelmedi, konu sahibinin kafasında boşanma vardı demek ki her zaman

Hatta bir keresinde bankacı çok gülmüştü benim açıklamaları görünce xxhxhx tabi ki normal sağlıklı bir ilişkide bunlar düşünülemez ya hayırlısı olsun diyelim

Merakımdan kendi bankama baktım hesap hareketleri bölümünde üstüne basınca dekont çıktı.

Eklentiler

• Screenshot_20240705-223047~2.jpg
    40,5 KB · Görüntüleme: 62
Bu gönderdiğimiz paralar ortak yaşam maliyeti miydi yoksa gerçekten borç mu gönderiyordunuz ?
yukarida yazdim ama gormediniz sanirim. evlendigimiz hafta benden habersiz 2020 yilinda 60 bin kredi cekip ailesine vermis hepsini. guya masraf yapmislar. masraf dedikleri de bana taktiklari bileziklerdi. bunu duyunca beynimden vurulmusa donmustum. sonra calismaya baslayinca esim benden borclar icin her ay para istedi ben de verdim ama borc diye de ekledim.

onu sordum. esim eger bana bankadan para gonderseydi evet dediginiz gibi olurdu ama esim bana para gondermedi hic. avukat aliriz dedi

Nasıl yani eşinizle iyi gününüzde bile boşanma ihtimalinizi düşünüp “borç” mu yazdınız gönderdiğiniz paralara? Ben de gönderiyorum, aklımın ucundan geçmedi. Avel miyim neyim
Ben de eşime para gönderirken açıklamaya bazen seni seviyorum yazıyorum,adamı boşasam bu mesajla borçlu bile çıkarım cidden .

ama mayis 2024 yaziyor. 4 sene oncekini de gorebiliyor musunuz
Bakayım

Düzenleme. Ziraat Bankası kullanıyorum son 1 yıla kadar olan dokümanlar çıkıyor.

Eklentiler

• Screenshot_20240705-224520~3.png
    38,1 KB · Görüntüleme: 53
  • Screenshot_20240705-224541.png
    56,3 KB · Görüntüleme: 55
Çok yaratıcı fikirler geliyor. Dökülün ne varsa.

Güncel durumda 100 bin üstü transfere borç, 100 bin altı transfere akşama seks? Yazıyorum. 10 bin altına ise "aç" Falan yazıyorum. (Beraber iş yaptığımız için dönüyor bu tutarlar)

Döviz altın vs bozdurduysam her halükarda kurunu ve miktarı yazıyorum.

Kocamla da hiç sorunum yok. 10 senelik evliyiz. Boşanmış ebeveyn sahibiyim. Babam çok kral(!) adamdı sağolsun az mağdur etmedi. Dünya hali, maddi güven iyidir. Allah'tan bu konuda kocam hassasiyetimi biliyor. Dışarıdan bayağı manyak gibi duruyor farkındayım ajsjajs

Mesela konudan ne öğrendik, dekontları da PDF halinde dosyalamamız gerekiyormuş onu ben de yapmıyorum ama.

Bu arada hesap hareketlerini Excel indirince görünmüyor mu konu sahibi? Denizbankta görünüyor bende.

Yok görmedim yukarıda. Anladım. Bu borç için alınan paraysa eğer çok mantıklı hareket

Ziraat kullanıyorum transferlerin hepsi hareketlerimde görünüyor tıkladığımda açıklamasıyla birlikte açılıyor. Yine bulamazsanız bankanız istediğiniz tarih aralığındaki bütün transerlerinizi dekontlarıyla verir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…