esime gonderdigim paralar

Shalini

Guru
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2013
3.646
4.266
merhabalar kizlar sabahtan beri sinir stres icindeyim. esime 2 sene boyunca (2020' den 2022 ye kadar) her ay maasimin buyuk bir kismini gonderip aciklama kismina da "borc" yazmistim, bundan da adim kadar eminim. QNB finansbank kullaniyordum o donem. finansbanka gittim, dekontlarda aciklama kismi bos gorunuyo dedi. sonra musteri hizmetlerini aradim. dekontlari mailime atmalarini soyledim. mail geldi ama tek tek dekont seklinde degil, 2 sene boyunca olan hesap hareketlerini liste halinde gondermisler, ayrintili dekont seklinde degil ve aciklama kisminda bisey yazmiyor asiri moralim bozuldu. onumuzdeki hafta davayi acicaz, avukatim dekontlari istemisti ama tam bir hayal kirikligi oldu. ayrintili bi sekilde bankadan dekontlari istesem gorunur mu? kizlar bilen varsa yazsin lutfen

Bankanın uygulamasındsn giriş yaptın mı? Orada son 2 yılın dökümü ve dekontlar var.

ben hala eski bank transferleriminin dekontlarına ulaşıyorum çıklamaları ile beraber. iş bankasının iş cep uygulamasını kullanıyorum. bankadakiler tek tek uğraşmamışlardır dekont bulmaya. ama para transferinde de görünmesi lazım açıklama kısmında. belki bankadan bankaya değişir diyeceğim ama sanmam, yazdıysanız eğer açıklama dökümde de, dekontta da cıkar. banka uygulamasında dahi tek tıkla cıkıyor dediğim gibi.

acaba dedim ben mi yanlis hatirliyorum dedim. esime para gonderecekmis gibi onun ibanini yazdim daha dogrusu otomatik cikti. aciklama kismi da otomotik olarak borc yazili cikti. ayrintili bi sekilde alsam cikar mi ki

acaba dedim ben mi yanlis hatirliyorum dedim. esime para gonderecekmis gibi onun ibanini yazdim daha dogrusu otomatik cikti. aciklama kismi da otomotik olarak borc yazili cikti. ayrintili bi sekilde alsam cikar mi ki
açıklama cıkmıyorsa yazmamışsınızdır. ayrıntılısı ayrıntısızı yok. girin uygulamaya dekontlara orda ne yazıyorsa o. bankada aynını veriyor zaten.

Nasıl yani eşinizle iyi gününüzde bile boşanma ihtimalinizi düşünüp “borç” mu yazdınız gönderdiğiniz paralara? Ben de gönderiyorum, aklımın ucundan geçmedi. Avel miyim neyim
Büyük ihtimalle 2020den önce bir şeyler olmuş ki bu önlemi almış diye düşündüm

Borç yazdığınıza emin misiniz? Yazsanız muhakkak çıkardı çünkü

Nasıl yani eşinizle iyi gününüzde bile boşanma ihtimalinizi düşünüp “borç” mu yazdınız gönderdiğiniz paralara? Ben de gönderiyorum, aklımın ucundan geçmedi. Avel miyim neyim
Mutlusunuz demekki. Kadın iyi yapmış

Mutlusunuz demekki. Kadın iyi yapmış
Evet beni şüpheye düşürecek hiçbir şeyi olmadı şimdiye kadar. Boşanma sebebi olacak bir sorunumuz da yok. Ama yine de hep bu şekilde yaşamak gerekir mi, salaklık mı ediyorum bilemedim ajdkkdkd

Evet beni şüpheye düşürecek hiçbir şeyi olmadı şimdiye kadar. Boşanma sebebi olacak bir sorunumuz da yok. Ama yine de hep bu şekilde yaşamak gerekir mi, salaklık mı ediyorum bilemedim ajdkkdkd
Size çok sevdiğim bir sözü söyleyeyim. Davaların neredeyse hepsi bir zamanlar birbirine güvenmiş insanlar arasındadır.
O sebeple ne olursa olsun tedbirli olmakta yarar var

Size çok sevdiğim bir sözü söyleyeyim. Davaların neredeyse hepsi bir zamanlar birbirine güvenmiş insanlar arasındadır.
O sebeple ne olursa olsun tedbirli olmakta yarar var
Neyse zaten neyimiz var neyimiz yok ev alıp sıfırlayacağız. Bundan sonra da borç ödeyeceğiz. Bir süre daha bunu düşünmeme gerek yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…