Esimden hirsimi alamiyorum sinir mideme vurdu ne yapiyim iyi bi ders icin

Aldattımı dövdümü sözdümü adam ne etti sana . Millet neleri çekiyo..

Git mutfagi temizle cumlesini kurup eşiniz gidip yapiyorsa taktir ettim dogrusu..bunalmissini bence sakin dusununce ayrilma fikrine gulersiniz bence..konusarak cozulecegini dusunuyorumm..

ayrilmak sacma olur ya olur mu hiç böyle hiçten sebepler sen yorulmuşsun ilgi istiyosun belli ki hakkn olarak ama niye böyle ilgisizsin bak farkında değilsin diyip tatlı dill bence.

Yani bu agrasiflik 2 saat geçikti diye mi? Adam mutfağıda toparlamış hani söylenmeyin diye. Bence eşinizi çok bunaltmayın.

Ne yaşadığınızı ne hissettiginizi tam olarak bilemeyiz tabi ama şu boşanma lafını bu kadar kolay ağzınıza almayın bence. Tamam sinir bozucu bi durum ama boşanmak en son çare olmalı!

Caniniz yanmış. Anliyorum. Ama adam da sinirleri alınmış mubarek.hic uste cikar tarzda ses dahi yukseltmiyor demekki..hic oyle bir seyden bahsetmediniz cunku. Bence bu evlilik kurtulur. Evlilik danismanina yol göründü. Cunku sizin dedikleriniz bir kulaktan otekine gecene dek..

Bu istekleriniz bence bir ihtiyac. Esinizde zamanla isteyecek ihtiyac duyacaktir ailecek gecirme istegi olusacaktir. Sabredin hemen parlamayin bence. Ne guzel alttan da aliyor gordugum kadariyla. Ayrilmanizi gerektiren bi durum yok bence eger hala seviyorsaniz tabi

Cocuk sizi harap etmis esinizin ufak tefek hatalari olabilir o da insan bir daha yemegi o geldikten sonra yaparsiniz olur biter bosanmak yani inci cekirdegini doldurmayacak sebep

"kac kez konustum 2 gun iyi sonra yine ayni" diyorsun.o zaman tekrar tekrar konusmanin anlami yok.

Yaw arkadaslar her ailede bu tarz seyler yasanabilir eyvallah ama ertesi gun bari daha cok tahrik edilmez suan esim hala yok ortada arkadasiyla iciyomus biz küsüz gun icinde hic konusmadik zaten tripliyim ama adam resmen tahrik ediyo sunuda belirtiyim kocam bilirki en hassas oldugim konudur gec gelme..yani bile bile tinlamiyo e bi bedeli olsun bunun istiyorum yani resmen patlayim diye ugrasiyo

Kendinizi rutin işler için programlamanız lazım bence.Mesela evde yemek var ikinciyi yapmak (bu şartlar altında)çok çok gereksiz ve vakit kaybı.Bu vakti kendinize ayırabilir,hemde sinirlerinizi yıpratmazdınız. Eşler elbette yardımcı olmalı.Ama sakın yanlış anlamayın bana sanki çocuğu sen istedin bak yapamıyorum,sana söylemiştim, gibi bir tutum sezdim.Birde gerçekten istemiyorsanız korunmalıydınız,şimdi doğmuş çocuğa keşke olmasaydı denmez.Ayrıca ilk çocuktada eşiniz böylemiydi merak ettim.

Ben zamanında çok içime atıyordum. Eşimle aramızdaki sorunları kendi kendimle konuşarak rahatlamaya çalışırdım ama nafile. onun haberi olmadığından aynı şekilde davranmaya devam ederdi. Baktım olmuyor inceldiği yerden kopsun dedim ve artık hoşlanmadığım yapmasını istediğim veya istemediğim şeyleri anlatmaya başladım. Hoşuna gitsin veya gitmesin. İnanın çok yol katlettik. Evliliğimiz oturdu beni tanıdı ve ona göre davranıyor. Biz kadınlar bekleriz ki erkekler anlasınlar uygulasınlar ama bilinki onlar asla ama asla bizim gibi düşünmüyorlar düz mantık evet veya hayır. Tavsiyem içinizde ne varsa kırıcı olmadan eşinizle paylaşmak.

Bence yorgunlugunuZdan oluyor bunlar
Sizin dinlenmeye ihtiyaciniz var
Konusun ve bir muddet sadece cocuklarla ilgilenin
Temizlikci alin, sadece cocuklara yemek hazirlayin
İs yapmayin
Eminim cocuklarda huzursuz oluyordur

konusularak halledılecek seyler bunlar

varya suc bizlerde aslinda...ne diye adam icin o kadar ugrasiyorsun..hic birsey cocuklarimizdan daha onemli degil..ne yemek ne temizlik ama iste cocuk orda viyak viyaklarken sen patlicanlarla ugrasiyordun..degdimi??? ha demiyorumki buna benzer seyler ben yapmiyorum...zamani gelince hepimiz ayni hatalari yapiyoruz ama aslinda olmamasi gerekiyor...basit bir yemek yap..bir corba bi menemen nesine yetmiyor cocuk orda yirtinirken?? o kadar ugrastigin icinde herifin bu halleri iyice gozune batiyor bence...

bazi huylari varki kocalarin vazgecmyorlar..sanki bizden daha degerli baska seyler..ama dizimizin dibinde oturmak istemiyorlar..kadinin cani yok gibi ugrasir cocuklariyla eviyle temizlik yemek camasir hopp pestilin cikmis yataktasin...kendine vakit bile ayiramazsin...daha neleri var deyip sabretmek lazim herhalde bilemiyorum...bunlarin iyisi az, o da hep kötulere denk gelmis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…