Eşimden hastalık kapmışım

YalnizKralice

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2024
34
40
36
Merhaba herkese.Daha önce otel kayıtlarından eşimin eskortla aldattığını tespit ettiğimden bahsetmiştim.Bunu öğrenir öğrenmez hemen test yaptıdım cinsel hastalık için.Bel soğukluğu çıktı.Aldatma dört yıl önce olmuş. Bel soğukluğu kaptığımı bilmediğim için akıntımı kaşınmayı mantar sanıyordum mantar tedavisi görmeme rağmen geçmiyordu.dört yıl boyunca bu hastalık bendeydi belki ve hastalık kaptığımı bilmediğim için tedavi görmedim.hastalık tedavi edilmezse ilerleyerek kısırlığa yol açabilirmiş.ya yumurtalıklarıma zarar verdiyse ya kısır kaldıysam dört yıl içinde çok kötü durumdayım.çok küçük bir şehirde yaşıyorum.doktora gitmekten de çekiniyorum hastalık duyulursa diye.aldatıldığım yetmezmiş gibi birde adım hastalıklıya çıkacak.delirmek üzereyim.ne yapacağım ben şimdi lütfen yardım edin.

Merhaba herkese.Daha önce otel kayıtlarından eşimin eskortla aldattığını tespit ettiğimden bahsetmiştim.Bunu öğrenir öğrenmez hemen test yaptıdım cinsel hastalık için.Bel soğukluğu çıktı.Aldatma dört yıl önce olmuş. Bel soğukluğu kaptığımı bilmediğim için akıntımı kaşınmayı mantar sanıyordum mantar tedavisi görmeme rağmen geçmiyordu.dört yıl boyunca bu hastalık bendeydi belki ve hastalık kaptığımı bilmediğim için tedavi görmedim.hastalık tedavi edilmezse ilerleyerek kısırlığa yol açabilirmiş.ya yumurtalıklarıma zarar verdiyse ya kısır kaldıysam dört yıl içinde çok kötü durumdayım.çok küçük bir şehirde yaşıyorum.doktora gitmekten de çekiniyorum hastalık duyulursa diye.aldatıldığım yetmezmiş gibi birde adım hastalıklıya çıkacak.delirmek üzereyim.ne yapacağım ben şimdi lütfen yardım edin.
Sağlığınız için gidin ve tedavinizi olun. Kişisel verileri koruma kapsamında kimse sizin bilgilerinizi paylaşamaz.
Antibiyotik tedavisi verilir bunu da kimseye açıklama yapmak zorunda değilsiniz.

Boşandınız mi diğer konunuza baktım şimdi dava açmışsınız.geçmiş olsun el alem için yaşamıyorsunuz hemen tedavinizi olun

Doktorda olan tıbbi bilgiler, geçmiş paylaşılmıyor kimden duyulacak. Küçük sehir derken herkes birbirini tanıyor mu? Doktora gidenlerin neden gittiğini tüm şehir biliyor mu? Tedavi olmazsanız sonu daha kötü olabilir
Küçük yer en ufak dedikodu anında yayılıyor.Aldığım ilaçlardan vs bir kişi anlasa herkese yetiştirir.zaten gözler üzerimde boşandığım için.

Lütfen bir an önce tedavi olun. Sizi anlıyorum. Tüm bu olanlardan siz utanma ihtiyacı hissediyorsunuz. Ama lütfen, önce tedavi olun. Hiç ama hiç bir şey sizin sağlığınızdan daha önemli değil.

Küçük yer en ufak dedikodu anında yayılıyor.Aldığım ilaçlardan vs bir kişi anlasa herkese yetiştirir.zaten gözler üzerimde boşandığım için.
Verilen ilaçlar , zatürre, idrar yolu enfeksiyonu, sinüzit vs gibi hastalıklarda verilen ilaçlarla aynı. Kimse sorgulayamaz boş yere canınızı sıkmayın.

ya tüplerim zarar gördüyse bir daha çocuğum olmazsa kızlar böyle bir durum yaşayan var mı aranızda bir insan nasıl bu kadar bencil düşüncesiz olur

Geçmiş olsun. O herifin de çükü düşsün inşallah 😒 moralinizi bozmayın uzak bir yerden alın ilaçları çekiniyorsanız olabilir zor bir psikoloji. Tedavinizi olurken de detaylı bir jinekolojik muayene olun inşallah zarar görmemişsinizdir.

ya tüplerim zarar gördüyse bir daha çocuğum olmazsa kızlar böyle bir durum yaşayan var mı aranızda bir insan nasıl bu kadar bencil düşüncesiz olur
Bunun için de doktora gidin , tedavinizi ne kadar geciktirirseniz sadece tüpleriniz değil, gözleriniz , kalp, karaciğer, beyniniz de etkilenebilir.

X